Nenasilna komunikacija

Svakog dana, novo otkriće
Avatar
malva sylvestirs
rank5
Postovi: 154
Pridružen/a: 01.01.2018, 13:36
Ima zahvala: 116 puta
 pohvaljen: 125 puta

Re: Nenasilna komunikacija

Post Postao/la malva sylvestirs »

Mene umaraju komunikacije i druženja sa vršnjacima ali previše volim u subotu ujutro otić na kavu na neku pijacu i sjest u kafić di nema nikoga mlađeg od 60, popit kavu + rakiju za 12 kuna i popričat sa babama i starcima.small talk jel, malo jugoslavija,malo današnja mladost haha..ne znam zašto me to toliko zabavlja.
what you resist persist
Avatar
Spunk
rank7
Postovi: 296
Pridružen/a: 19.01.2019, 17:29
Ima zahvala: 113 puta
 pohvaljen: 171 put

Re: Nenasilna komunikacija

Post Postao/la Spunk »

Ne da mi se u bezvezne komunikacije ulazit :)
Želja za zdravim, bistrim životom punih pluća je možda nikad veća
Ma ima ok ljudi, boljih od mene... al jebiga.
Jebivjetar
Avatar
EnricoTavoli
rank2
Postovi: 30
Pridružen/a: 16.01.2015, 03:07
Ima zahvala: 24 puta
 pohvaljen: 16 puta

Re: Nenasilna komunikacija

Post Postao/la EnricoTavoli »

nema iskrenosti jer su ljudi sebicni. ja sam npr davac i mene usrecuje kad dajem i pruzam medjutim, uvjek i kao mali cak sam osjecao nesto kako da kazem, ne potpuno bijelo i cisto, u tom mom davanju. sad vec odavno svatih da je i to vid sebicluka samo neki obrnuti princip, proslog mjeseca citah neku knjigu od antoni de mella dje lik govori upravo ovo pa se ono osjetih nekako ne znam bolju rijec od - tiho, procitavsi to.
Firmus ja osjecam tu auru oko ljudi jer imam neki cini mi se dar sto mi mati dala ali stvarno mi nije priiatno jer jebemu i nije banja kad osjecas tudja osjecanja. bice da ja nisam uspjeo to da korististim kako treba, nisam izhendlovao jebiga.

generalno, nekako mi se cini da smo kao civilizacija dosta toga krivo shvatili i posli u jednom losijem od hiljadu razlicitih smjerova, i unistili sopstvene sposobnosti tim nasim odaljavanjem od prirode, bukvalno mislim to, sume drveta rijeke kamena vatre ognja gdje su ljudi uvece uz vatru pricali i bili toliko bliski sto fizicki sto psihicki. otac mi je u takvom okruzenju odrastao i on mi je primjer da je tako, i tada, bilo bolje.
_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-
Ka meni maršira vječiti forumski ban od strane Svetog Admina prekorektnog a razlog tomu su: direktan uzrok - ne pišem ikavicu; indirektan uzrok - ne podliježem planetarnom pranju mozga.
Odgovori