deviantART

Imate najdražeg umjetnika, sami nešto crtkarate?
Meia

Re: deviantART

Post Postao/la Meia »

Dugo nisam ništa uploadala, ali evo i moj http://zrinka.deviantart.com/
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1577
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: deviantART

Post Postao/la Beyond Le Fov »

evo mene: http://mysticresonance.deviantart.com/

ovo su radovi koje sam napravio na bazi vizija na šrumsima:

slika
Ovo predstavlja osjećaj kojeg sam dugo imao i koji je bio podosta snažan, sada nešto manje ali je još uvijek prisutan. Osjećaj da me nešto drži (društvo, umni programi), i da nemogu dosegnut za svjesnošću i duhovnim znanjem koje mi treba, kojem težim.

slika
Ovo mi se stvorilo baš ispred očiju jasno jednom prilikom. Predstavlja ljusku svijesnost, u ljudski um se slijeva čitava energija svemira, čitava percepcija svega što postoji, sve dimenzije i mogučnosti, ljudski um je filter koji filtrira sve to i svjestan je samo jednog malog malog dijela te energije.

slika
Ovo je klasičan čest osjećaj "We are all one" Svatko od nas je čitav svemir, sve što postoji, i svi smo jedno, ali kroz ovu egzistenciju u kojoj jesmo, osjećamo se i funksioniramo kao da smo odvojeni... ali u biti dok ti i ja komuniciramo to zapravo svemir priča sam sa sobom :)

slika
Ovo mi je jedna posebno draga vizija dok sam na povečoj dozi slušao jednu preljepu duboku ambientalu, došla mi vizija artista koji su to radili i oni su predstavljali glazbalo, njihovo tjelo i duša je bilo glazbalo po kojem i kroz koje je svemir (bog) stvarao tu glazbu. Nisam to baš znao kako predočit, pa sam nacrtao čovjeka iz čijeg srca idu žice kao one na violini, i kao bog svira gudalom po njima :)

slika
cutoff
Avatar
Malbasha
rank6
Postovi: 243
Pridružen/a: 21.03.2010, 23:49
Ima zahvala: 13 puta
 pohvaljen: 16 puta

Re: deviantART

Post Postao/la Malbasha »

ova ljudska svjesnost, predobra slika :-o na koji je nacin prikazano
taman kupujem sa ebaya za novi stan neke fejk papiruse iz egipta :D mislim da cu ovo isprintat pa objesit na zid ako je autor za :)
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1577
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: deviantART

Post Postao/la Beyond Le Fov »

heh samo ti printaj ako ti se sviđa ;)
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: deviantART

Post Postao/la Red »

i meni ta odlicna :x
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
xarabas
rank4
Postovi: 123
Pridružen/a: 16.09.2010, 16:36
Ima zahvala: 31 put
 pohvaljen: 25 puta

Re: deviantART

Post Postao/la xarabas »

Jao vidi devianART tema :)
Evo i mog profila iako nema bogzna ceg, jos je u povojima ali trudim se
http://xarabas.deviantart.com/
I'm not in denial, i'm just selective about the reality i choose to accept
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: deviantART

Post Postao/la Red »

heheh imas jos jednog pratioca :D

nisam ni ja moj jako dugo updejtala, kada nemam bas inspiracije sto da krcam, a bilo sta mi nije uopce fora.

no uskoro cu zavrsiti jednu sliku na kojoj radim, pa cete biti obavijesteni :ymparty:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
djek_D_ripper
rank2
Postovi: 41
Pridružen/a: 16.04.2011, 13:37
Ima zahvala: 16 puta
 pohvaljen: 13 puta

Re: deviantART

Post Postao/la djek_D_ripper »

nije ništa ekstra, al' imam puno črčkarija po bilježnicama (bolujem od nedovršavanja, tako da mislim da nikad nisam neki crtež baš dovršila :blinkk: ....)pa sam stavila par na novootvoreni profil, jer ne znam uploadat drugačije :D .....

edit - obrisala sam profil jer nema niš korisno na njemu a i ne koristim ga već godinama :D :sad:
Zadnja izmjena: djek_D_ripper, dana/u 26.08.2016, 10:54, ukupno mijenjano 1 put.
dr.manijak
rank14
Postovi: 1432
Pridružen/a: 05.04.2010, 22:15
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 232 puta

Re: deviantART

Post Postao/la dr.manijak »

Uuuuu bas bas lepo, bas mi se svidjaju ovi tvoji crtezi.
Svaka cast, ja sam inace anti-talenat za slikanje i crtanje.
Da li biste radije bili zabrinuti genije ili vesela budala?
Avatar
djek_D_ripper
rank2
Postovi: 41
Pridružen/a: 16.04.2011, 13:37
Ima zahvala: 16 puta
 pohvaljen: 13 puta

Re: deviantART

Post Postao/la djek_D_ripper »

hvala :D .... u biti mislim da i ne trebaš imati neki prevelik crtački talent (nek me ne linčuju oni koji se bave profesionalno :D ) da bi napravio nešto ok, zanimljivo ili gledljivo...dosta da izbaciš na neki način nešto iz sebe, da ima neki osjećaj unutra....al' to je samo moje mišljenje :bigsmilee:
Odgovori