deviantART

Imate najdražeg umjetnika, sami nešto crtkarate?
Avatar
Aquanux
rank4
Postovi: 118
Pridružen/a: 26.02.2011, 20:55
Ima zahvala: 13 puta
 pohvaljen: 31 put

Re: deviantART

Post Postao/la Aquanux »

^ Ma nema ko da te lincuje :)
Bitno je kreativno se izraziti. Napraviti nesto, obojiti, stvoriti :D To radis zbog svoje duse a ne zbog toga sta ce neko reci. Kad god imas kreativnu fazu samo napred. Tebi ce znaciti kasnije... Svako moze da usavrsi tehniku (ukoliko zeli i posveti se tome) do jedne zavidne granice, bitno je pronaci pravu :) Radis ono sto ti se svidja.
Talenat ne mora da znaci puno... 1% je talenat a 99% rad :D

Samo napred i nabaci jos neke radove, ovo gore je super :)
I may not have gone where I intended to go, but I think I have ended up where I needed to be.
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: deviantART

Post Postao/la Red »

isto tako treba otkriti medij koji ti najbolje odgovara. netko je odlican sa olovkom, netko digitalna umjetnost, netko fotografija, drvo, kamen, bilo sto kreativno. ne mogu svi sa talentom biti dobri u svemu, svatko nade nesto sto mu najvise odgovara.
meni je prvo bilo olovka i grafika, nakon toga malo boja, ali u biti crno bijelo, crtez, dok mi tako glina, drvo bas ne odgovaraju, mada se snadem, ali nije to nikada to kao kada mi olovka u ruci :P

izrazavt se mozemo svakako :thumbsup: samo hrabro, za svoje uzivanje
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
mr. gljiva
rank11
Postovi: 454
Pridružen/a: 23.03.2010, 17:09
Ima zahvala: 37 puta
 pohvaljen: 96 puta

Re: deviantART

Post Postao/la mr. gljiva »

Aquanux, prestani mjenjat avatare, uplašim se svaki fakin put :P :ymdevil:
skuliran do jajc :thumbsup:
Avatar
Tain
rank6
Postovi: 204
Pridružen/a: 19.04.2010, 12:07
Ima zahvala: 65 puta
 pohvaljen: 50 puta

Re: deviantART

Post Postao/la Tain »

evo i moj:

http://byte-knight.deviantart.com/gallery/

ne smatram se umjetnikom niti grafičarom ali eto, s vremenom na vrijeme, dijete u meni pobjegne i nacrta nešto.
a i možete primjetit da je svaka slika drugačijim stilom/tehnikom/metodom/medijom ili kako se kaže.
I love not man the less, but nature more.
Avatar
jtrax
rank5
Postovi: 180
Pridružen/a: 19.01.2011, 10:37
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 6 puta

Re: deviantART

Post Postao/la jtrax »

Red je napisao/la: ja sam davnih dana napravila profil na deviantu ali nije da ga bas redovito koristim, ali evo, mozete malo pronjuskat i bacit oko koga zanima. [/img]
one s pivama su najbolje :) hehe
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: deviantART

Post Postao/la Red »

hehehe ofkors :ymdevil:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Cosmic_Dakini
rank2
Postovi: 28
Pridružen/a: 21.01.2012, 15:00
Ima zahvala: 14 puta
 pohvaljen: 6 puta

Re: deviantART

Post Postao/la Cosmic_Dakini »

eto i mene na devu...:D

http://nimiel-dei.deviantart.com
nije nešt spešl tripovsko,al bude uskoro...sad imam materijal i inspiraciju! :mushroom:
“As the sun spirals its longest dance, Cleanse us. As nature shows bounty and fertility. Bless us. Let all things live with loving intent. And to fulfill their truest destiny."
Avatar
Sophia
rank8
Postovi: 306
Pridružen/a: 23.03.2010, 23:13
Ima zahvala: 70 puta
 pohvaljen: 106 puta

Re: deviantART

Post Postao/la Sophia »

ali je zato magično :D
vjeruj i dalje u čvrste zakone materijalne stvarnosti.ti su zakoni potrebni da bi mogao živjeti.ali nemoj ograničiti svoje vjerovanje samo na njih.prihvati činjenicu da postoje i druge stvarnosti u koima vrijede drugačija pravila i zakoni...pan
Odgovori