Stanovnici shamanove sobe

Imate najdražeg umjetnika, sami nešto crtkarate?
Avatar
wonaabi
rank9
Postovi: 395
Pridružen/a: 21.03.2010, 11:06
Ima zahvala: 185 puta
 pohvaljen: 136 puta

Re: Stanovnici shamanove sobe

Post Postao/la wonaabi »

iznimno sam oprezan sa starcima jer me još uvijek financiraju :(
al sranje je taj život u sjeni, lako se umisliš.

nadam se da je to mjesto negdje u istri pa da možemo napravit pagansko slavlje u čast sunca :D
(imo sam i jedan otok na umu i dvije livade i bunkere u rijeci)
i mene ta kreativnost rajca, da se svi uključe u nekakav rad sa zajedničkom namjerom,pa ples, priprema hrane iz divljine...kreativno po mogućnosti u višim stanjima svijesti :D
nažalost alati s kojima bi sam mogao nešto radit su još nespremni tako da mi se ne žuri pretjerano al iduće ljeto il pred kraj ovog će sigurno nešto bit, ako ništa drugo sam ću organizirat.
weedrana na elektroniku šamana na gitaru sigurno se nađu još neki instrumenti tu...
čačrunu i tebe ko predvodnice vizualnog spektra iskustva...hmm tko ima kakve talente?
e da ima netko na forumu tko vozi monocikl i žonglira...imam bubnjeve

iako sad kad bolje razmislim nismo pretjerano originalni u balama ples ritmova svako godišnje dobo organizira jednotjedno slavlje slično ovom.
samo što je skupo za popizdit ima previše ljudi i neznaš skoro nikog :D
no opet može i to bit odlično, moja dobročiniteljica je tamo zavšila u nekoj indijanskoj sauni od kamenja gdje se traže vizije...i kaže da je full žestoko iskustvo.ishaluciniraš se bez droga :ymparty:
recite ne yogi, kao drogi!
Avatar
Tain
rank6
Postovi: 204
Pridružen/a: 19.04.2010, 12:07
Ima zahvala: 65 puta
 pohvaljen: 50 puta

Re: Stanovnici shamanove sobe

Post Postao/la Tain »

zakon radovi shamane, pogotov 2,3,4 :D
dalo bi se to na izlozbu bez problema :D

inace neznam sto je ono sto vrte al bat'leth nije.

vidio sam to i prije kod zongliranja. ja znam zonglirat napola. ide me bacanje al hvatanje nikako.
I love not man the less, but nature more.
Avatar
Wolfshade
rank4
Postovi: 130
Pridružen/a: 20.04.2010, 00:49
 pohvaljen: 2 puta

Re: Stanovnici shamanove sobe

Post Postao/la Wolfshade »

wannabe je napisao/la:napravit pagansko slavlje u čast sunca :D
Toe to! Samo što kasnimo par dana šta se tiće paljenja krijesa ali nadamo se da nam Perun neće zamjeriti. Slava!
Punxerklc

Re: Stanovnici shamanove sobe

Post Postao/la Punxerklc »

Haha a slučajno sam naletio na post i vidim da ste došli na sličnu ideju kao i mi. Naime, planiramo od zime još sad za ljeto napravit na 3-4 dana kako zovemo "Hipi kamp".
Nema mobitela, nema autiju i općenito elektronskih uređaja. Trava, gljive, akustična, vatra, roštilj, pecanje i slične gluposti.
Sada idemo odmah nakon Skavilla pa javim kako je prošlo ;)
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Stanovnici shamanove sobe

Post Postao/la Red »

pfff zvuci odlicno, javi dojmove! :YMPEACE:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Odgovori