The Most Hated Family in America

Što ste zadnje dobro gledali a želite sa drugima podijeliti...
Odgovori
Avatar
xarabas
rank4
Postovi: 123
Pridružen/a: 16.09.2010, 16:36
Ima zahvala: 31 put
 pohvaljen: 25 puta

The Most Hated Family in America

Post Postao/la xarabas »

Louis Theroux je renomirani reporter za BBC poznat po svom gonzo stilu novinarstva (bok gosn. Thompson :) ) i obradjuje dosta interesantnih tema u svojim dokumentarcima. Ovaj koji cu vam danas predstaviti se bavi radom i ucenjem Westboro Baptist Church, jedne od najfanaticnijih i najekstremnijih ogranaka katolicanstva u USA. Toliko ekstremnoj da vjerujem da ih cak ni ostali katolici ne priznaju :D
Mozda bi cak ispravniji naziv bio kult ili vjersta sekta. Kako god, WBC su poznati po sirenju mrznje prema homoseksualcima, pohodjenjima na sahrane americkih vojnika poginulih u Iraku (jer su poginuli zbog branjenja drzave koja je duboko ogrezla u devijaciji i nemoralu) i zagovaranju stava da je trenutna Amerika opcenito bolesna drzava (tu bi se cak malo i mogao sloziti :D )
http://www.youtube.com/watch?v=bOrz5k0jWdU
Louis nas u ovom dokumentarcu vodi direkt u sve slojeve organizacije, obradjuje porodicne odnose izmedju clanova WBC-a i njihove stavove. Svidja mi se sto je lik jako inteligentan, smiren i na jako stalozen nacin ih zna izbaciti iz takta i naterati da zamucaju :)
Pogledajte kad uhvatite vremena
I'm not in denial, i'm just selective about the reality i choose to accept
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: The Most Hated Family in America

Post Postao/la Red »

Zbilja strahota kojoj se mogu samo =))

nevjerojatno je kako se SVE na ovoj planeti moze izokrenuti da izgubi pravi smisao i podredi nekim psihoticima. Vjeruju u nesto sto je posvadano sa mozgom, kontradiktorno samo po sebi sto cini situaciju jos tuznijom. Mene iskreno boli dupe sto Ona misli, sto radi, ali mi je strahota sto ima 11-toro djece koje ce isto tako imati brdo djece i svi ce biti odgajani u tom duhu, sto ce za 50 godina biti poveci broj ljudi koji vjeruju u sranje...

to me sjetilo kada sam gledala onog bisera koji je doslovno stvorio Scientologiju, i to iz neke SF price koju je sam napisao, mislim halooooo...i da bi stvar bila jos gora vidi gdje je evoluirala do danas #-o

Tko nije nek pogleda ovo jer je zanimljivo slusati ljude koju su odustali od tog sranja pa pricaju svoje dozivljaje... a i pozadina svega je vise nego luda.

Scientology: Secret Lives - L. Ron Hubbard
http://www.youtube.com/watch?v=QCWRbgIkFJ8

a vidi ovog bisera =))
http://www.youtube.com/watch?v=UFBZ_uAbxS0
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
xarabas
rank4
Postovi: 123
Pridružen/a: 16.09.2010, 16:36
Ima zahvala: 31 put
 pohvaljen: 25 puta

Re: The Most Hated Family in America

Post Postao/la xarabas »

E odlicno, bas cu pogledati veceras to.
A sto se tice tvog komentara, ni meni nije jasno kako im socijalna jos nije oduzelo djecu jer odrastanje i odgoj u takvom okruzenju se moze protumaciti samo kao brainwashing
I'm not in denial, i'm just selective about the reality i choose to accept
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: The Most Hated Family in America

Post Postao/la Red »

ee vidis tu je zakon malo traljav. ako pogledas onaj prebolestan dokumentarac kojeg sam spominjala vec, Jesus camp, vidis da ocito tu nitko ne moze nista. Po meni je taj dokumentarac toliko strasan da sam ga jedva pogledala jer po meni je to cisto zloupotrebljavanje i zlostavljanje djece posto Oni ne mogu sami da prosude vec im je servirano pod nos. Naravno zakon tu ne moze nista, svima je dozvoljeno da odgajaju djecu kako god oni to zele- dok god to nije fizicki nastrano ili sta ti ja znam...

ne moze se tu nista, svejsna sam toga, ali to je toliko strasnooooooo da mene jeza hvata. ja razumijem da Ti kao roditelj imas svoje fixne ideje, ali sto ne pricekas da djete odraste pa mu onda serviraj to na sto se palis, naravno to tako ne ide.

javi sta kazes na dokumentarac, bas me zanima :ymdevil:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
xarabas
rank4
Postovi: 123
Pridružen/a: 16.09.2010, 16:36
Ima zahvala: 31 put
 pohvaljen: 25 puta

Re: The Most Hated Family in America

Post Postao/la xarabas »

Uh znam, gledao sam taj dokumentarac prije. Bas mi je onako ostavio nelagodan utisak :/
To je cisto iskoristavanje djece i manipulacija u dobi dok jos nisu razvili svoje misljenje jer onda vec malo postaje komplikovano privuci ih na svoju stranu.
I ako pogledas onaj dio iz mog linka gdje je izvela svoju djecu na proteste, primjetis kako na Louisova pitanja sta taj znak predstavlja, o cemu je - klinac uopste nema pojma, jednostavno misli da je zabavno i samo mu je drago sto je izasao vani na fin dan :)
Djeca bas tad trebala biti pod pojacanim nadzorom socijalnih sluzbi, narocito ako zive u takvim porodicama bez dodira sa stvarnoscu, jer su upravo u tim godinama najranjiviji i podlozni usadjivanju krivih vrijednosti i ideala.
Roditelji koji dobar dio svog zivota prozivljavaju kroz djecu pokusavajuci da nadoknade sve one trenutke iz "proslog zivota" sto im se sada cine kao da je bio veliki gubitak vremena
I'm not in denial, i'm just selective about the reality i choose to accept
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: The Most Hated Family in America

Post Postao/la Red »

razumijem i slazem se sa tobom... meni dode da im oduzmem djecu ali ni to nije najidelnije :-s uzas u svakom slucaju...

zanima me sta ces reci na Scientology: Secret Lives - L. Ron Hubbard, to je pak druga strava od price :-o
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Odgovori