Razni dokumentarci

Što ste zadnje dobro gledali a želite sa drugima podijeliti...
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Razni dokumentarci

Post Postao/la Red »

:ymdevil: brijem na sve i svašta ali volim okaćiti sve srodno ovdje na forum, hvala na dodatku!

nisam je pročitala od korice do korice, mrzi me blejat u monitor, ali sam bacila oko kao i na srodne knjige. zanimljivo štivo svakako slika
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Kimera
rank4
Postovi: 104
Pridružen/a: 17.04.2012, 19:26
Ima zahvala: 8 puta
 pohvaljen: 18 puta

Re: Razni dokumentarci

Post Postao/la Kimera »

Naletio sa na ovaj dokumentarac ali je na Talianskom jeziku.
[media]link[/media]
I ovo je zanimljivo.
[media]link[/media]
[media]link[/media]
slika
Avatar
Leo montes
rank3
Postovi: 70
Pridružen/a: 03.11.2010, 10:39
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 20 puta

Re: Razni dokumentarci

Post Postao/la Leo montes »

Naletih prije par dana na predobar dokumentarac o indoor growanju marimahune, pa rekoh da malo i ozivim temu :)

Kratke crtice
-rekao bih najopsezniji, kvalitetan step-by-step vodic koji obuhvaca sve aspekte i popularne metode uzgoja uzduz i popreko

-opisuje klasican uzgoj, hidroponiku, kloniranje, nutriente, opremu ... sve u dubinu i uz moguce alternative

-hidroponski dio opisan uz usporedbu 3 razlicita sistema snimljenih kod 3 razlicita growera.

Ljudi su se jako potrudili s obzirom da ima skoro 2h detaljnog sadrzaja, ako nista drugo pozivam sve da ih makar podrze, jer im je glavni cilj borba za legalizaciju i educiranje javnosti... stoga lajkujte, sherajte i sirite glas... kako je netko tamo rekao u komentarima, to je javna duznost.
E pa ja sam svoju obavio :D

Zanimljivo je i to sto cak i groweri u videu nemaju nista protiv pokazivanja svojih sistema i trikova, uzevsi u obzir da njima ipak (s novcane strane) vise odgovara ilegalni status biljke...

Enivejz... enjoy the vid. Ja sam napljugan naletio na njega i ostao gledat do kraja, uzivajuci u debelim, masnim hedovima sto likovi prave tamo :smokee:
LINK
http://www.youtube.com/watch?v=mxV7n8vz7rk

[media]link[/media]
Nature will persist without us. Will we without her?
Avatar
Wotan
rank2
Postovi: 13
Pridružen/a: 07.07.2012, 13:14
 pohvaljen: 1 put

Re: Razni dokumentarci

Post Postao/la Wotan »

S obzirom na tematiku ipak sam Thrive trebao staviti ovdje a ne medju igrane filmove.
Oprostite na pogresci!

http://www.thrivemovement.com/

[media]link[/media]
Avatar
Fig
rank9
Postovi: 377
Pridružen/a: 21.11.2010, 23:53
Ima zahvala: 48 puta
 pohvaljen: 112 puta

Re: Razni dokumentarci

Post Postao/la Fig »

al si ga poljepio u sve tri teme :D
ma nemaš nikakvog beda, inače možeš i sam editirat vlastite postove sa opcijom "uredi" u gornjem desnom kutu svoga posta, ako se nečeg novog dosjetiš a zaboravio si spomenut u netom postanom postu ili pak da izbrišeš nešto neželjeno.

hvala na preporuci :)
Avatar
sometimes
rank13
Postovi: 554
Pridružen/a: 10.01.2012, 12:45
Ima zahvala: 232 puta
 pohvaljen: 85 puta

Re: Razni dokumentarci

Post Postao/la sometimes »

preporuka za pogledat....

i sta da jedem dalje meso....?????

[media]link[/media]


:(
....it didn't make any sense.....
Ronin

Re: Razni dokumentarci

Post Postao/la Ronin »

Odličan dokumentarac za ljubitelje motora. -TT3D: Closer to the Edge (2011) - IMDb
Legendarna i najopasnija utrka svih vremena... Isle of Man TT :thumbsup: ...skinite dokumentarac s prijevodom ..jer nečete uopče razumjet ovaj naglasak :D jer ja nisam ni rječ razumio...
[media]link[/media]
Avatar
Gadgadni
rank4
Postovi: 105
Pridružen/a: 06.06.2010, 10:53
Ima zahvala: 2 puta
 pohvaljen: 40 puta

Re: Razni dokumentarci

Post Postao/la Gadgadni »

O kontroli uma

...uglavnom...ništa novo , ali interesantno za poslušati

Dr. Rauni - Leena Kilde, znanstvenica i spisateljica govori o svojim spoznajama o tehnikama kontrole uma, a jedan od način je ugrađivanjem mikročipa u čovjeka, te se na taj način ljude kontrolira i manipulira za određene svrhe ovog bolesnog sustava koji je pod kontrolom određene elite ljudi - ubojice čovječanstva.

http://www.youtube.com/watch?v=fGI7Zj991kw
'The world is a dangerous place, not because of those who do evil.
but because of those who look on and do nothing' ~ Albert Einstein
Avatar
Zeleni Palac
rank4
Postovi: 142
Pridružen/a: 18.08.2010, 16:00
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 26 puta

Re: Razni dokumentarci

Post Postao/la Zeleni Palac »

Preporucio bi svakako dokumentarac "Empire of desert ants".
U svojoj potrazi za info o mravima sam pogledao par dokumentaraca, ali ovaj nema konkurencije.
Prica pocinje s jednom maticom koja oplodjena pocinje kopati rupu gdje ce osnovati svoju novu kolonju. U tom zadatku joj se pridruzi jos par matica. Kada iskopaju dovoljno duboku i veliku rupu tada pocinje njihova prava borba za prezivljavanje.
Dokumentarac ima raspon od kojih 7 godina, ako se ne varam, i obuhvaca sve od samog pocetka, gradnje ogromnog carstva, vrhunca, neprijatelja medju redovima, borbe....
Genijalan dokumentarac. Pravi ep o jednim sitnim, radisnim, nevjerovatnim bicima...
So let them say we can't do better. They are the rules that we can break.
Avatar
Kadulja
rank5
Postovi: 171
Pridružen/a: 29.10.2011, 23:17
Ima zahvala: 40 puta
 pohvaljen: 19 puta

Re: Razni dokumentarci

Post Postao/la Kadulja »

Preporuka za Stephen Hawkingov dokumentarac, Did God Create the Universe?
[media]link[/media]
Prejak.
Odgovori