Predložite dobar Film :)

Što ste zadnje dobro gledali a želite sa drugima podijeliti...
Jos
rank4
Postovi: 116
Pridružen/a: 21.03.2010, 18:53
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 7 puta

Re: Red preporucuje :)

Post Postao/la Jos »

Paprika is a Japanese animated science fiction film, based on Yasutaka Tsutsui's 1993 novel of the same name, about a research psychologist who uses a device that permits therapists to help patients by entering their dreams.
The film was directed by Satoshi Kon, animated by Madhouse Studios, and produced and distributed by Sony Pictures Entertainment. The film's music was composed by Susumu Hirasawa, who also composed the soundtrack for Kon's award-winning film, Millennium Actress, and equally lauded television series, Paranoia Agent.


Omg nice :D
I will have to watch this soon!
*download on*
:ymhug:
Avatar
Indigo
rank3
Postovi: 63
Pridružen/a: 25.03.2010, 00:16
 pohvaljen: 1 put

Re: Red preporucuje :)

Post Postao/la Indigo »

Wedding Belles!!!

Scenarij je napisao Irvine Welsh (Trainspotting, Acid House), a film je snimljen za BBC4 (po novome samo channel 4 ;). Radi se o crnoj komediji s jakim elementima drame, radnja se odvija u Škotskoj, a kao što se iz naslova da zaključiti ima veze sa vjenčanjima. Glumačka postava je prilično dobra, ali ne i svjetski renomirana, dijalozi su odlični, a situacije su apsurdne! Film ima i jako dobar soundtrack. Jedan od rijetkih filmova na koje sam se smijela na glas dok sam ga gledala. Preporučujm od srca! Jedini problem bi mogao biti razumjevanje filma jer svi likovi vecinom govore jakim skotskim naglaskom. Titlove za film nisam uspjela naci, ali s drugim gledanjem filma sam uspjela razumjeti skoro sve dijaloge :)

slika
http://www.imdb.com/title/tt0984159/
Avatar
Indigo
rank3
Postovi: 63
Pridružen/a: 25.03.2010, 00:16
 pohvaljen: 1 put

Re: Red preporucuje :)

Post Postao/la Indigo »

Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Red preporucuje :)

Post Postao/la Red »

gledala ga u Areni na premijeri i zaspala na travi, hahahaha... ali... cekam neki dvdrip pa da ga skinem i na miru pogledam :D

inace samo pohvale cujem...definitivno must see, ja se necu jos upustat u komentiranje kada ga nisam cijelog pogledala :ymdevil:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Indigo
rank3
Postovi: 63
Pridružen/a: 25.03.2010, 00:16
 pohvaljen: 1 put

Re: Red preporucuje :)

Post Postao/la Indigo »

Ma meni je bio predivan, ali sto vise razmislajm o nejmu, to vise vidim neke rupe u prici i nelogicnosti...
Treba manje mislit :-B
Avatar
extranoize
rank9
Postovi: 353
Pridružen/a: 30.03.2010, 19:04
Ima zahvala: 60 puta
 pohvaljen: 105 puta

Re: Red preporucuje :)

Post Postao/la extranoize »

meni je isto bio odličan Inception. uz Shutter Island najbolji ove godine :)
Okali se u Materiji, sine Zemlje, okupaj se u njezinim gorućim slojevima, jer ona je izvor i mladost tvojega života.
Pierre Teilhard de Chardin
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Red preporucuje :)

Post Postao/la Red »

“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Tain
rank6
Postovi: 204
Pridružen/a: 19.04.2010, 12:07
Ima zahvala: 65 puta
 pohvaljen: 50 puta

Re: Red preporucuje :)

Post Postao/la Tain »

aaaaaaaa ovaj lik mali i ta ekipa.
sve njihove filmove sam pogledao.
sve preporučujem
:D

Luke Wilson
Owen Wilson
Jason Schwartzman

i imaju Bill Murray-a kao maskotu u puno filmova ;)

ovo im je vrhunac :D
The Darjeeling Limited

http://www.youtube.com/watch?v=aO1bYukdvLI
I love not man the less, but nature more.
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Red preporucuje :)

Post Postao/la Red »

:ymdevil: odlicna preporuka, slazem se!

kad smo vec kod spaljenih filmova, meni dragih, zadnji koji me poprilicno iznenadio jest

Greenberg (2010)
http://www.imdb.com/title/tt1234654/
HVcIUSpz2v0
http://thepiratebay.org/torrent/5662802 ... Torrent%5D

prvo moram reci da Ben Stillera ne volim opcenito, filmove u kojima inace glumi su mi zbilja debilni i nesmjesni, ali u ovom filmu me lik totalno iznenadio i dokazao da moze biti izvrstan glumac ako se ne krevelji :P
Film kao film nije nesto spektakularno, ali meni se na neki nacin svidio.
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Red preporucuje :)

Post Postao/la Red »

“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Odgovori