Chemtrails i HAARP predavanje

Što ste zadnje dobro gledali a želite sa drugima podijeliti...
Odgovori
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Chemtrails i HAARP predavanje

Post Postao/la AFX »

Pogledao sam ovo predavanje u vezi Chemtrailsa i HAARP-a Wernera Altnickela i poprilično je zanimljivo..neka vas ne obeshrabri lejm voditelj..Werner je odličan. :thumbsup:

http://youtu.be/AaD_dFhKSgA
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
Firmus
rank11
Postovi: 483
Pridružen/a: 29.05.2019, 15:54
Ima zahvala: 310 puta
 pohvaljen: 260 puta

Re: Chemtrails i HAARP predavanje

Post Postao/la Firmus »

Evo sam danas naišao na ovaj post, pa što mislite, ima li ovo ikakvog smisla, ako neko želi probat neka javi kako je prošlo ;)

"KUR ona NAD BALKANOM!
*Ispod je kolaz slika koju su slikali gradjani Balkana i okacili u komentaru mog predhodnog posta o prskalicama nad Novim Sadom. Srbija, Hrvatska, Crna Gora, Makedonija, Bosna , isto nebo, iste šare i isti novi talas obolelih! U drugom redu slika vidite kontrolu leta aviona i kako se to sprovodi kruzno.
*KAKO SE BORITI PROTIV KEM tragova?
*Radi se o vrlo prostoj metodi za razbijanja gustog oblačnog pokrivača. Energetski sastav ovih materijala reflektuje se ka oblacima i razbija energegetsku strukturu veštačkih oblika. Svako treba probati i uveriti se u ucinkovitost,a na kanalu Ziv covek Mirana Rubina postoje dokazi i detaljnija objasnjenja.
*Vrlo je jednostavno, prokuvajte pola litra sirceta(moze i više ili duplo manje.) Stavite sirće u providnu činiju i tako ga postavite na ogledalo i stavite negde u dvorište ili na otvorenu terasu. Metod se moze pojačati tako sto se u odnosu 1:10 u sirće ubaci i gorka so i morska so(50 grama gorke soli i 50 grama morske na pola litra sirceta). So se izmesa i stavi u činiju sirceta.
*Na poslednjoj slici vidite kako to izgleda,obicna providna casa,ili cinija koja stoji na ogledalu. Nakon 30ak minuta, ili sat počeće da se razbijaju oblaci iznad cinije. Oko 2000 ljudi potrebno je to da uradi da bi se ocistilo nebo iznad grada veličine Beograda. Apelujem sve koji mislie da je ova tehnika glupost,da probaju,pa onda da daju svoj komenatar.
*Medjutim činjenica da ni 20 ak ljudi nece probati metod, a onda ćemo kukati kako nas truju i kako se svet odlazi dovraga, a potom ćemo traziti pomoc Boga, Isusa, Galaktičke federacije ili Trampa da nas spasi.

GOSPOD BOG SA NAMA I U NAMA!"

-Nemanja Blagojevic, novinar
slika

Link na originalni post:
https://www.youtube.com/post/Ugyceem12_GcKa4_P4J4AaABCQ
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: Chemtrails i HAARP predavanje

Post Postao/la AFX »

Vjerujem da se neki k* zaprašuje, vidim na same oči da rade sranja, tako da u spiku oko postojanja istog neću ulaziti..al ono gore s razbijanjem "chemtraila" s onim sirćetom kao da je chemtrail neka vradžbina mi zvuči malo..eto..debilno.
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
Firmus
rank11
Postovi: 483
Pridružen/a: 29.05.2019, 15:54
Ima zahvala: 310 puta
 pohvaljen: 260 puta

Re: Chemtrails i HAARP predavanje

Post Postao/la Firmus »

A i meni je to bilo malo čudno, ali jbg, nekad su najbolji izumi najjednostavniji. Ionako se taj ocat koristi za sve, pa zašto se ne bi mogao koristit za rastjerivanje oblaka 😋
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1576
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Chemtrails i HAARP predavanje

Post Postao/la Beyond Le Fov »

Vidio sam da rade tzv orgonske topove koji onda navodno na tom podrucju rasciscuju tu kem maglu. Nisam siguran u kojoj mjeri je to zaprasivanje a koliko samo kondenzacija koja se zadrzava tako zbog trenutnih uvjeta atmosfere (temp, vlaga, tlak), no mnogo puta zna izgledati ekstremno neprirodno i nelogicno sta se tice naglog povecanja prometa aviona na jednom malom prostoru i sve izkrizano tragovima.
Zna se sta haarp tehnologija moze i kako to radi, mogu tako manipulirati vrijeme i raspolozenje covjeka, mislim da im je to u primarnom interesu kako bi zaustavili the great awakening i sjebavali vrijeme da je tesko uzgojiti hranu. Ima mi logike da tim kemijama stvaraju u zraku bolji medij za elektromagnetsku provodljivost pa drndaju niske frenkve da cini ljude pasivnima, niske svijesti, loseg raspolozenja, bez motivacije... Procitao sam nedavno da ima neko istrazivanje gdje su otkrili da ove vakcine cine ljude vise podloznima elektromagnetskim odasiljacima, to mi ima savrsenog smisla.
Treba se pitati zasto im je toliko kriticno bitno da ustrcaju te fejk vakcine u sto vise ljudi, znaci oni su ulozili sve sta jesu i imaju u taj projekt, riskirali su sve, rade u veoma kratkom vremenskom okviru jako mnogo nelogicnog ludila, a karte koje imaju u rukama su cisti blef, idu na sve ili nista, djeluju kao iz krajnjeg ocaja, cega se toliko boje? Zasto nisu te ludosti i tranziciju civilizacije u ekstremni fasizam rastegnuli na malo dulji period da nebude sve toliko ocito, kao sto su do sada radili?, zasto tako mnogo rupa u prici kao da su cjeli taj korona plan sastavila zlocesta djeca za 10minuta? Mozda zato da ljude mogu drzati pasivnima, bolesnima i ovisnima prije nego dodje ono sta slijedi i cega se boje da je njihov kraj.

slika
Just because you live in clown world doesn't mean you have to participate in the circus.
Odgovori