Youtube draguljčeki

Što ste zadnje dobro gledali a želite sa drugima podijeliti...
Avatar
pecurko
rank14
Postovi: 677
Pridružen/a: 23.08.2010, 14:58
Ima zahvala: 228 puta
 pohvaljen: 290 puta

Re: Youtube draguljčeki

Post Postao/la pecurko »

Ja sam sigurno klinički lud, a pritom volim da grlim ljude, nebitno da li su to lepe ili manje lepe zene, muškarci, bake i deke, bradate prodavačice... :ymhug:
Super video :thumbsup: , kad bi klinci ovako učili hemiju, svi bi znali da sintetišu LSD još u osnovnoj.
Sto rece moja baba:"Sve sto raste iz Zemlje to je zdravo".
username7
rank4
Postovi: 105
Pridružen/a: 16.12.2014, 10:31
Ima zahvala: 433 puta
 pohvaljen: 68 puta

Re: Youtube draguljčeki

Post Postao/la username7 »

Svaki pojedinac rođen od majke i oca nosi u sebi i ženu i muškarca. U muškom tijelu može biti dominantan ženski um kao i obratno. Jedan od najpoznatijih simbola yin/yang opisuje prirodu stvari.
Muškarac (ili žena) koji negira i potiskuje svoju ženstvenu (mušku) stranu živi u svojevrsnoj neurozi i s vremenom dolazi do frustracija i razvijanja težih oblika devijantnih ponašanja.
Svaki dan kad zagrlim svoju životnu suputnicu i moja ženska strana suptilno zagrli njezinu mušku stranu.
[media]link[/media]
Ronin

Re: Youtube draguljčeki

Post Postao/la Ronin »

Ninti je napisao/la:
dr.manijak je napisao/la:
Ronin je napisao/la:Samo mi ne ide u glavu kako muškarac može muškarca grlit ;) ...al super video bajdvej
Malo ti je bezveze komentare. :)
To je isto kao kad ti ne bi bilo jasno kako je moguce da ljudi odseku sebi nogu jer osecaju da je visak na njihovom telu ili recimo kako vole da ih neko bije i udara cekicem po mudima, to ti je bolest i psihicki poremecaj kao i svaki drugi, nesto ne stima kako trba u njihovom mozgu. :)
Ljudi su žestoko isprogramirani da vjeruju kako točno znaju što je normalno a što ne. Baš je sinoć bila emisija NRZ o psihičkim poremečajima i poanta jest da je gotovo nemoguće klasificirati i etiketirati što je normalno a što nije. Svejedno mračna klika farmaceuta zajedno sa zdravstvenim establišmentom 'dijagnosticira' ljudima sve i svašta samo kako bi im lakše propisala terapiju koja ih čini još bolesnijima.
Vjerojatno su stvari točno onakve kakve trebaju biti, jedino naša vječna potreba za iluzijom normalnog stanja stvara abnormalne..
Sviđa mi se izjava od Ninti jako zrelo razmišljanje ...Moj komentar je moje mišljenje ;) ako ti se ne sviđa moj komentar onda nema kemije među nama hahhaha,e da još nešto .uvjek nešto pederi,homoseksualci ovo ono ...aj jel se zapitamo koliko uopće ženski ego zna bit bolestan i uzrok zla na ovom svjetu ;) ,moje tijelo i žensko tijelo je jednako imamo iste osječaje .... :x peace
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1576
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Youtube draguljčeki

Post Postao/la Beyond Le Fov »

[BBvideo 520,293]media/video/ptica_ples.mp4
:bigsmilee: :78896:
Just because you live in clown world doesn't mean you have to participate in the circus.
Avatar
Devil'sChase
Moderator
Postovi: 600
Pridružen/a: 07.06.2011, 07:40
Ima zahvala: 316 puta
 pohvaljen: 206 puta

Re: Youtube draguljčeki

Post Postao/la Devil'sChase »

[media]link[/media]
Avatar
NekiTamo
rank2
Postovi: 30
Pridružen/a: 26.02.2015, 12:35
Ima zahvala: 47 puta
 pohvaljen: 13 puta

Re: Youtube draguljčeki

Post Postao/la NekiTamo »

[media]link[/media]
Jbg promaklo https://www.youtube.com/watch?v=J06MdRm0WI4
Question everything, assume nothing
Avatar
Ninti
Moderator
Postovi: 582
Pridružen/a: 08.07.2010, 11:33
Ima zahvala: 505 puta
 pohvaljen: 392 puta

Re: Youtube draguljčeki

Post Postao/la Ninti »

[media]link[/media]
“Never argue with an idiot. They will drag you down to their level and beat you with experience.” ― Mark Twain
Avatar
Ninti
Moderator
Postovi: 582
Pridružen/a: 08.07.2010, 11:33
Ima zahvala: 505 puta
 pohvaljen: 392 puta

Re: Youtube draguljčeki

Post Postao/la Ninti »

[media]link[/media]
“Never argue with an idiot. They will drag you down to their level and beat you with experience.” ― Mark Twain
Avatar
Devil'sChase
Moderator
Postovi: 600
Pridružen/a: 07.06.2011, 07:40
Ima zahvala: 316 puta
 pohvaljen: 206 puta

Re: Youtube draguljčeki

Post Postao/la Devil'sChase »

Onak... Ooogromni WoW!
Avatar
Ninti
Moderator
Postovi: 582
Pridružen/a: 08.07.2010, 11:33
Ima zahvala: 505 puta
 pohvaljen: 392 puta

Re: Youtube draguljčeki

Post Postao/la Ninti »

Devil'sChase je napisao/la:Onak... Ooogromni WoW!
jep definitivno strašna ili boljerečeno neustrašiva ženska :lovee: :cheesy:
“Never argue with an idiot. They will drag you down to their level and beat you with experience.” ― Mark Twain
Odgovori