Vaše najdraže serije

Što ste zadnje dobro gledali a želite sa drugima podijeliti...
Avatar
vidra
rank4
Postovi: 126
Pridružen/a: 02.08.2010, 21:00
Ima zahvala: 102 puta
 pohvaljen: 32 puta

Re: Vaše najdraže serije

Post Postao/la vidra »

većina serija ode u ofsajd eventualno, samo je pitanje nakon koliko sezona... primjer californication - prva sezona je bila jebena i još bolje se završila, i tu su trebali stat. al niko ne snima serije radi para, jasno, pa su lijepo nastavili i ujebali i muldera i seriju.
jedan primjer koji mi se sviđa je serija the job. odrađena jedna sezona afaik i tu je stalo. jebena serija, bila i završila, to je to!
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Vaše najdraže serije

Post Postao/la Red »

The Walking Dead

slika
http://www.imdb.com/title/tt1520211/

http://www.youtube.com/watch?v=_KKpGaMVdq4

Reziser Frank Darabont (The Shawshank Redemption (1994), Zelena milja (1999))

serija ima nade, i potvrdene su 2 sezone. pitanje je sada koliko tu ima materijala za 2 sezone, ali ove dvije epizode koje su za sada izasle, djeluju obecavajuce. Zombi attack !!! :ymdevil:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
mr. gljiva
rank11
Postovi: 454
Pridružen/a: 23.03.2010, 17:09
Ima zahvala: 37 puta
 pohvaljen: 96 puta

Re: Vaše najdraže serije

Post Postao/la mr. gljiva »

da, ok za sada :D treba vidjeti kako će se stvari razvijati :-s :))
skuliran do jajc :thumbsup:
Avatar
vidra
rank4
Postovi: 126
Pridružen/a: 02.08.2010, 21:00
Ima zahvala: 102 puta
 pohvaljen: 32 puta

Re: Vaše najdraže serije

Post Postao/la vidra »

uhvatila me jeza pri samoj pomisli na strip... pročitao sam strip negdje do broja 40, cca, i ostavio. čitao sam ga navečer, prije spavanja, i osećo sam se tako usrano da ne mogu opisat.
i naravno, sad se snima serija... reko mi frend da se radi serija, isti frend koji mi je preporučio strip.
ako želite pravi doživljaj ovoga, ne budite lijeni - uzmite strip (ima ga na javnim torentima) i čitajte. po mogućnosti u mraku. takvu tjeskobu i strah sigurno nećete moć doživit u seriji.
nisu u pitanju samo zombiji - ima tu i situacija koje se mogu desiti u svakodnevnom životu. i sa kojima se svaki čitalac može povezati... mislim da je to jedan od razloga zašto sam se toliko bio udubio u strip.
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Vaše najdraže serije

Post Postao/la Red »

Hvala na preporuci za strip. morat cu pogledat svakako!

Tko jos ne znam, Misfits 2 sezona je pocelaaa!!!!!!! :ymparty:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Vaše najdraže serije

Post Postao/la Red »

Bored to Death
http://www.youtube.com/watch?v=KSyIz9_HktQ

sestra mi pokazala ovu spaljevinu, skinula nocas dvije sezone koje postoje i zbilja jedva cekam pogledati :)

netko gledao?
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
xarabas
rank4
Postovi: 123
Pridružen/a: 16.09.2010, 16:36
Ima zahvala: 31 put
 pohvaljen: 25 puta

Re: Vaše najdraže serije

Post Postao/la xarabas »

Nego, jel gledao itko The Wire. Evo nesto ukratko sa wikipedije
Each season of The Wire focuses on a different facet of the city of Baltimore. They are, in order: the drug trade, the port, the city government and bureaucracy, the school system, and the print news media. The large cast consists mainly of character actors who are little known for their other roles. Simon has said that despite its presentation as a crime drama, the show is "really about the American city, and about how we live together. It's about how institutions have an effect on individuals, and how whether you're a cop, a longshoreman, a drug dealer, a politician, a judge [or] lawyer, you are ultimately compromised and must contend with whatever institution you've committed to."
Despite never seeing large commercial success or winning any major television awards,[2] The Wire has frequently been described by critics as one of the greatest television series of all time.The show is recognized for its realistic portrayal of urban life, artistic ambitions, and uncommonly deep exploration of sociopolitical themes.
Ocjena na IMDB-u:9.7
Meni osobno najbolja serija ikada, nijedna druga serija nije došla ni blizu u oslikavanju likova, dubini i realističnom prikazu života. Skoro da je riječ o romanu, a ne TV seriji.
E sad zamislite da umirem i da mi je posljednja zelja da svi pogledate Wire :-s
http://www.youtube.com/watch?v=E1ABR4UpDSU
I'm not in denial, i'm just selective about the reality i choose to accept
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Vaše najdraže serije

Post Postao/la Red »

moram priznati da sam u jednom trenutku skinula sve sezone i odlucila pocet gledat, ali nisam na kraju. i svi koji su gledali imaju samo rijeci hvale na ovu seriju pa mi piju krv kada kazem da je (jos) nisam pogledala...

doci ce i to na red :ymdevil:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
xarabas
rank4
Postovi: 123
Pridružen/a: 16.09.2010, 16:36
Ima zahvala: 31 put
 pohvaljen: 25 puta

Re: Vaše najdraže serije

Post Postao/la xarabas »

Samo pazi, nuspojava nakon gledanja i zavrsetka Wirea je da neces gledati TV jedno par mjeseci ni bilo kakve druge serije. Ona digne standarde toliko visoko da su sve ostale naspram nje ispadaju smijesne i nedoradjene. A likovi ce ti toliko uci pod kozu i sazivjeces se s njima da je to jedan fenomen
I'm not in denial, i'm just selective about the reality i choose to accept
Avatar
mr. gljiva
rank11
Postovi: 454
Pridružen/a: 23.03.2010, 17:09
Ima zahvala: 37 puta
 pohvaljen: 96 puta

Re: Vaše najdraže serije

Post Postao/la mr. gljiva »

super,nova zanimacija pod dosadne dane... 13ep po sezoni je taman :D
skuliran do jajc :thumbsup:
Odgovori