Vaše najdraže serije

Što ste zadnje dobro gledali a želite sa drugima podijeliti...
Avatar
djek_D_ripper
rank2
Postovi: 41
Pridružen/a: 16.04.2011, 13:37
Ima zahvala: 16 puta
 pohvaljen: 13 puta

Re: Vaše najdraže serije

Post Postao/la djek_D_ripper »

AFX je napisao/la:Joj obožavam Rick & Morty!
Isto, meni najbolji crtić zadnjih godina.:)
Ove ostale još nisam gledala.
A od prastarih crtića se vratim gledati Mighty Maxa povremeno. :D
Avatar
Zephyrus
rank6
Postovi: 237
Pridružen/a: 14.01.2017, 12:40
Ima zahvala: 179 puta
 pohvaljen: 78 puta

Re: Vaše najdraže serije

Post Postao/la Zephyrus »

True Detective (samo prva sezona), Carnivale, Only Fools and Horses, The Wire.
Od crtanih serijala najbolji mi je originalni Dragon Ball (prvih 153 epizoda) i Shigurui, ali za ovaj potonji treba stvarno dobar želudac.
People say you have to travel to see the world.
Sometimes I think that if you just stay in one place and keep your eyes open, you’re going to see just about all that you can handle.
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1576
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Vaše najdraže serije

Post Postao/la Beyond Le Fov »

Just because you live in clown world doesn't mean you have to participate in the circus.
shroomko
rank14
Postovi: 776
Pridružen/a: 16.07.2012, 19:45
Ima zahvala: 138 puta
 pohvaljen: 207 puta

Re: Vaše najdraže serije

Post Postao/la shroomko »

Zar je dobar taj legion? Ja bas preskocio jer mi je djelovalo kao kopija x-mena.
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: Vaše najdraže serije

Post Postao/la HypnoToad »

Nije baš kopija X-mena, iako je direktno povezan s X-men franšizom, s jednim od glavnih likova (da ne spoilam previše). Uglavnom, meni se sviđa, radnja je dobra, gluma je odlična i stvarno su detaljno i vjerno prikazana neka psihološka stanja. Vrijedi pogledati, ako zbog ničega drugog onda zato što je drugačija od svih serija koje se štancaju danas.
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
Avatar
s4ha
rank5
Postovi: 161
Pridružen/a: 04.06.2014, 18:34
Ima zahvala: 54 puta
 pohvaljen: 65 puta

Re: Vaše najdraže serije

Post Postao/la s4ha »

Yepp, mozda najbolje sto sam pogledao u zadnje vrijeme, taman kad sam vidio temu nakon nekog vremena izbivanja sam doletio napisati ju, al vec je tu, sve u svemu jaaaako ugodno iznenađenje, a i glazba i reference su po mom gustu :)
The men is now the victim of it's own technology,
the victim of it's own life; instead of being in control of it.
Avatar
Ninti
Moderator
Postovi: 582
Pridružen/a: 08.07.2010, 11:33
Ima zahvala: 505 puta
 pohvaljen: 392 puta

Re: Vaše najdraže serije

Post Postao/la Ninti »

ova serija me obuzela potpuno: The Handmaid's Tale -> distopijska serija koja neodoljivo podsjeća na Orwellovu 1984 ili Huxleyev Brave new world.. Još koji hod za život, Bruna Esih, Hasanbegović i Markićka.. polako, ali sigurno infiltriranje u sve sfere društva i ETO NAS! Blessed be the fucking fruit..

http://www.imdb.com/title/tt5834204/
slika
“Never argue with an idiot. They will drag you down to their level and beat you with experience.” ― Mark Twain
Avatar
Zephyrus
rank6
Postovi: 237
Pridružen/a: 14.01.2017, 12:40
Ima zahvala: 179 puta
 pohvaljen: 78 puta

Re: Vaše najdraže serije

Post Postao/la Zephyrus »

Ninti je napisao/la:ova serija me obuzela potpuno: The Handmaid's Tale -> distopijska serija koja neodoljivo podsjeća na Orwellovu 1984 ili Huxleyev Brave new world.. Još koji hod za život, Bruna Esih, Hasanbegović i Markićka.. polako, ali sigurno infiltriranje u sve sfere društva i ETO NAS! Blessed be the fucking fruit..

http://www.imdb.com/title/tt5834204/
slika
Možda bi ovo mogao početi gledati, ali poznavajući sebe, ja bi bio jedan od onih koji bi u seriji navijao za negativce.

=))
The Handmaid's Tale is set in the Republic of Gilead, a theocratic military dictatorship formed within the borders of what was formerly the United States of America.
Beginning with a staged attack that kills the President and most of Congress, a Christian fundamentalist movement calling itself the "Sons of Jacob" launches a revolution and suspends the United States Constitution under the pretext of restoring order.
Realno, to društveno uređenje puno je bliže izvornom tumačenju jameričkog Ustava, kakvim su ga zamislili Očevi osnivači.

:bigsmilee:


O.T.

Pogledao po treći put već:

https://www.youtube.com/watch?v=XE8bImi0_GQ

https://www.youtube.com/watch?v=P-gbrwaq42I


Nije za svačiji želudac, ali ja ga obožavam, šteta samo što cijela stripovska verzija nije ekranizirana (samo tridesetak pogleavlja od ukupno osamdesetak).
Zvijer od "crtića" uz napomenu da stripovski predložak što se tiče ludila, nasilja i bizarnosti ide još daleko, daleko dalje.
Ako nekoga zanima...
People say you have to travel to see the world.
Sometimes I think that if you just stay in one place and keep your eyes open, you’re going to see just about all that you can handle.
Avatar
Fig
rank9
Postovi: 377
Pridružen/a: 21.11.2010, 23:53
Ima zahvala: 48 puta
 pohvaljen: 112 puta

Re: Vaše najdraže serije

Post Postao/la Fig »

Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1576
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Vaše najdraže serije

Post Postao/la Beyond Le Fov »

Just because you live in clown world doesn't mean you have to participate in the circus.
Odgovori