Paul Kalkbrenner

Što slušate i volite podijelite sa drugima
Avatar
Mary Jane.
rank9
Postovi: 387
Pridružen/a: 31.07.2010, 14:06
Ima zahvala: 19 puta
 pohvaljen: 39 puta

Paul Kalkbrenner

Post Postao/la Mary Jane. »

Pošto nigdje na forumu nisam vidio da netko sluša Paula pa reko da s vama podjelim par njegovih stvari. Inače, lik je Njemac, ima brata Fritz Kalkbrenner isto se bavi glazbom. Tip glazbe je nekakav 'techno' ikao je full laganica i chill, bar za moj pojam. Ima i film, zove se Berlin Calling 2008.god., glumi samoga sebe i snimljeno je prema istinitom događaju pa tko nije pogledao neka pogleda...
ALBUMI
* 2001: Paul Kalkbrenner - Superimpose ( BPitch Control ) 2001: Paul Kalkbrenner - nadrediti ( BPitch Control )
* 2001: Paul Kalkbrenner - Zeit (BPitch Control) 2001: Paul Kalkbrenner - Vrijeme (BPitch Control)
* 2004: Paul Kalkbrenner - Self (BPitch Control) 2004: Paul Kalkbrenner - Self (BPitch Control)
* 2005: Paul Kalkbrenner - Maximalive (Minimaxima) 2005: Paul Kalkbrenner - Live Maxima (Maxima Mini)
* 2006: Paul Kalkbrenner - Reworks (BPitch Control) 2006: Paul Kalkbrenner - Reworks (BPitch Control)
* 2008: Paul Kalkbrenner - Berlin Calling - The Soundtrack (BPitch Control) 2008: Paul Kalkbrenner - Berlin Calling - Soundtrack (BPitch Control)
* 2010: Paul Kalkbrenner - 2010 - A Live Documentary (Paul Kalkbrenner Musik) 2010: Paul Kalkbrenner - 2010 - Live dokumentarnog (Paul Kalkbrenner Glazba)
* 2011: Paul Kalkbrenner - Icke Wieder (Paul Kalkbrenner Musik) 2011: Paul Kalkbrenner - Icke opet (Paul Kalkbrenner Glazba)
Meni je lik pre pre pre jebeno dobar i mogu ga slušat 24/7 :))
Evo par linkova s youtubea pa poslušajte :D
http://www.youtube.com/watch?v=3iUBeDkV ... xOLHb9gcn4
Repeat i tako cijeli dan, have a nice day & enjoy :ymhug: :thumbsup:
"If you only knew the magnificence of the 3, 6 and 9, then you would have a key to the universe.”
- Nikola Tesla
Avatar
xarabas
rank4
Postovi: 123
Pridružen/a: 16.09.2010, 16:36
Ima zahvala: 31 put
 pohvaljen: 25 puta

Re: Paul Kalkbrenner

Post Postao/la xarabas »

S kojim albumom da krenem prvo, sta preporucas?
I'm not in denial, i'm just selective about the reality i choose to accept
Avatar
Mary Jane.
rank9
Postovi: 387
Pridružen/a: 31.07.2010, 14:06
Ima zahvala: 19 puta
 pohvaljen: 39 puta

Re: Paul Kalkbrenner

Post Postao/la Mary Jane. »

Ja sam ih skinuo sve i svi su stvarno odlični, a preporučujem odma sad odma da si skineš 2008(Berlin Calling) taj mi je najdraži. Album je prejeben, svaka pjesma je savršenstvo, već godinu dana si pustim cijeli album i na repeat dok spavam :cheesy:
I obavezno skini 2005(Maximalive)i ovaj zadnji 2011.
ili jednostavno kreni redom :sunn:
"If you only knew the magnificence of the 3, 6 and 9, then you would have a key to the universe.”
- Nikola Tesla
Avatar
extranoize
rank9
Postovi: 353
Pridružen/a: 30.03.2010, 19:04
Ima zahvala: 60 puta
 pohvaljen: 105 puta

Re: Paul Kalkbrenner

Post Postao/la extranoize »

ma Paul je legenda B-)
Gebrünn Gebrünn mi je vrhunac :ymapplause:
potajno se nadam da će jednom posjetiti balkan...

http://www.youtube.com/watch?v=4Vsvfbroof0

i ova odlična s burazom
http://www.youtube.com/watch?v=1H5loYi6wVc
Okali se u Materiji, sine Zemlje, okupaj se u njezinim gorućim slojevima, jer ona je izvor i mladost tvojega života.
Pierre Teilhard de Chardin
Avatar
Mary Jane.
rank9
Postovi: 387
Pridružen/a: 31.07.2010, 14:06
Ima zahvala: 19 puta
 pohvaljen: 39 puta

Re: Paul Kalkbrenner

Post Postao/la Mary Jane. »

Daaa sky and sand je vrh vrh, lik je kralj šta drugo za reć.
Stalno govorim ljudima da nada umire posljednja, uslišile ti se molitve O:-)
http://www.myspace.com/events/View/1029 ... ve-at-EXIT
Exit Festival

July 10 2011 / Exit Dance Arena Paul Kalkbrenner is a producer/actor from Berlin. Primarily a music theoretician and a trumpet player, this man decided to try himself out in electronic music in 2008, when he composed soundtrack for German film Berlin Calling, in which he also played the lead. His film theme “Sky and Sand reached formidable places in European charts. Separated with BPitch Control after a decade-long relationship, he took the next steps of his career alone, doing a twelve-city live concert tour throughout Europe, followed by many headlining appearances at summer festivals. Exit Festival's Dance Arena is just right for him. http://eng.exitfest.org/line-up-2011/da ... alkbrenner


Ticket: £105.
:ymparty:
"If you only knew the magnificence of the 3, 6 and 9, then you would have a key to the universe.”
- Nikola Tesla
Avatar
extranoize
rank9
Postovi: 353
Pridružen/a: 30.03.2010, 19:04
Ima zahvala: 60 puta
 pohvaljen: 105 puta

Re: Paul Kalkbrenner

Post Postao/la extranoize »

nisu se baš uslišile jer ne idem na exit :(
kad sam bio na exitu tad nije bilo Paula...sad nema mene :D
al doć će cica na kolica.
Okali se u Materiji, sine Zemlje, okupaj se u njezinim gorućim slojevima, jer ona je izvor i mladost tvojega života.
Pierre Teilhard de Chardin
Avatar
sometimes
rank13
Postovi: 554
Pridružen/a: 10.01.2012, 12:45
Ima zahvala: 232 puta
 pohvaljen: 85 puta

Re: Paul Kalkbrenner

Post Postao/la sometimes »

evo ljudi moji koji volite paul kalkbrenera i ako vam nije daleko ambasada gavioli u izoli/slovenija - 5.svibnja 2012 - pocetak 23.00, zavrsetak 7.00

ja idem..... :techno:

a zao mi je sta nisam isao na FLY BERMUDA (berlin music days) festival kad mu je svirao brat fritz kalkbrener - isto ludnica - slicno pustaju i jebeno je dobro...

poslusaj kings in exile od fritza...... :thumbsup:
....it didn't make any sense.....
Avatar
Mary Jane.
rank9
Postovi: 387
Pridružen/a: 31.07.2010, 14:06
Ima zahvala: 19 puta
 pohvaljen: 39 puta

Re: Paul Kalkbrenner

Post Postao/la Mary Jane. »

Da da, vidio sam da je 5.5 u Sloveniji, možda budem došao, iako sad ne mogu reć ništa sa sigurnošću.
Ako dođem onda se možda i vidimo, veliku želju imam doć na negov party, brijem da je to vrhunac :psy
Znam kings in exile čuo sam ju 100x, stvar je preodlična :ymapplause: ;)
"If you only knew the magnificence of the 3, 6 and 9, then you would have a key to the universe.”
- Nikola Tesla
Avatar
sometimes
rank13
Postovi: 554
Pridružen/a: 10.01.2012, 12:45
Ima zahvala: 232 puta
 pohvaljen: 85 puta

Re: Paul Kalkbrenner

Post Postao/la sometimes »

ma ja idem, meni je bas predobar,a i film berlin calling me je nekako ocarao, uglavnom javi ako ides pa da se zabavimo.... :D
....it didn't make any sense.....
Avatar
Mary Jane.
rank9
Postovi: 387
Pridružen/a: 31.07.2010, 14:06
Ima zahvala: 19 puta
 pohvaljen: 39 puta

Re: Paul Kalkbrenner

Post Postao/la Mary Jane. »

hehe, ma naravno brate, ako budem išao javit cu se i sve se dogovorimo na vrijeme :thumbsup: :mushroom:
"If you only knew the magnificence of the 3, 6 and 9, then you would have a key to the universe.”
- Nikola Tesla
Odgovori