Paul Kalkbrenner

Što slušate i volite podijelite sa drugima
Avatar
extranoize
rank9
Postovi: 353
Pridružen/a: 30.03.2010, 19:04
Ima zahvala: 60 puta
 pohvaljen: 105 puta

Re: Paul Kalkbrenner

Post Postao/la extranoize »

također odustajem :(
iz istih razloga...
Okali se u Materiji, sine Zemlje, okupaj se u njezinim gorućim slojevima, jer ona je izvor i mladost tvojega života.
Pierre Teilhard de Chardin
Avatar
sometimes
rank13
Postovi: 554
Pridružen/a: 10.01.2012, 12:45
Ima zahvala: 232 puta
 pohvaljen: 85 puta

Re: Paul Kalkbrenner

Post Postao/la sometimes »

a nista ljudi, zao mi je sta ne idete.......

ali pa nije vam to ovaj vikend, mozda jos uspijete sakupit lovu do 5.5.

onda m@tt vidimo se gore, mi smo isto vec kupili karte, pripremili naoruzanje, uzeli smo cak neki apartman u izoli za odmorit se malo poslije, tusiranje, do navecer i onda picimo nazad ipak se radi u ponedjeljak...

:techno:
....it didn't make any sense.....
M@tt
rank1
Postovi: 4
Pridružen/a: 21.04.2012, 10:16

Re: Paul Kalkbrenner

Post Postao/la M@tt »

Ma daj?? Di ste uzeli apartman i pošto? Nije losha ideja... Daj mi neki kontakt broj i mi bi uzeli nešt samo da neidemo na put odmah.... 5 nas je.... Odkud idete? Mi iz Čakovca, tj idemo prvo za Poreč u petak pa subotu pičimo dalje...
Avatar
sometimes
rank13
Postovi: 554
Pridružen/a: 10.01.2012, 12:45
Ima zahvala: 232 puta
 pohvaljen: 85 puta

Re: Paul Kalkbrenner

Post Postao/la sometimes »

hej m@tt !!!!!

mi idemo iz istre, a za kontakt samo ukucaj u google: apartmani izola, i imas ih poveci broj, mi smo tako napravili.....

moj dobar frend je sad otisao zivjeti u cakovec, ozenio se, dijete i tako to, cura, ustvari zena mu je vasa sugradjanka....

pozdrav i vidimo se :thumbsup:
....it didn't make any sense.....
M@tt
rank1
Postovi: 4
Pridružen/a: 21.04.2012, 10:16

Re: Paul Kalkbrenner

Post Postao/la M@tt »

Kakve li slučajnosti. A moj najbolji frend je otišao u Pulu tj. u Ližnjan. Frajer se oženio, dobio klinca i otišao kod njih živjet. A do nedugo smo plovili danima i noćima od partija do partija... B-)

daj mi kontakt broj ako nije bed za taj apartman di ste vi ako ima još koji možda. Ovi su mi skupi svi što gledam. I hoće 20% više ako je manje od 4 noćenja...

Thnx na info..
Avatar
sometimes
rank13
Postovi: 554
Pridružen/a: 10.01.2012, 12:45
Ima zahvala: 232 puta
 pohvaljen: 85 puta

Re: Paul Kalkbrenner

Post Postao/la sometimes »

evo m@tt.....

ovo ti je jedan broj od prosle godine 00386 (0)41 345 625 - apartmani mila, tu gdje smo mi uzeli nema vise slobodnih mjesta, pitao sam....

sta se tice cijene, sve ti je otprilike isto, i nije jeftino ali eto nama dobro dodje da se malo pokrpamo :D

pozdrav!!!!
....it didn't make any sense.....
Avatar
extranoize
rank9
Postovi: 353
Pridružen/a: 30.03.2010, 19:04
Ima zahvala: 60 puta
 pohvaljen: 105 puta

Re: Paul Kalkbrenner

Post Postao/la extranoize »

ekipa, kak je bilo? B-)
Okali se u Materiji, sine Zemlje, okupaj se u njezinim gorućim slojevima, jer ona je izvor i mladost tvojega života.
Pierre Teilhard de Chardin
Avatar
sometimes
rank13
Postovi: 554
Pridružen/a: 10.01.2012, 12:45
Ima zahvala: 232 puta
 pohvaljen: 85 puta

Re: Paul Kalkbrenner

Post Postao/la sometimes »

meni extra..... :D

prasili su ko ludi, a mali alex cvetkov me pozitivno iznenadio, ima ja mislim 22 godine, a udara ko veliki :))
....it didn't make any sense.....
lojza!
rank1
Postovi: 7
Pridružen/a: 17.04.2012, 15:54

Re: Paul Kalkbrenner

Post Postao/la lojza! »

špica!
Avatar
Mary Jane.
rank9
Postovi: 387
Pridružen/a: 31.07.2010, 14:06
Ima zahvala: 19 puta
 pohvaljen: 39 puta

Re: Paul Kalkbrenner

Post Postao/la Mary Jane. »

Žao mi je što nisam otišao na party, od svih koji su bili čuo sam da je bila pre špica i preludo i nezaboravno, kaki Tiesto i David Getta...čekam ga da dođe u Hrvatsku, jednostavno mora kad tad a to možda bude uskoro, ko zna...al tad idem definitivno jer mi je prežao sad...jbg išao sam doma i najeo se shroomsa s ekipom za 1. maj tako da svejedno super sam se proveo :cheesy:
"If you only knew the magnificence of the 3, 6 and 9, then you would have a key to the universe.”
- Nikola Tesla
Odgovori