Što se sluša ?? :)

Što slušate i volite podijelite sa drugima
Avatar
djek_D_ripper
rank2
Postovi: 41
Pridružen/a: 16.04.2011, 13:37
Ima zahvala: 16 puta
 pohvaljen: 13 puta

Re: Što se sluša ?? :)

Post Postao/la djek_D_ripper »

Avatar
mucak
rank4
Postovi: 145
Pridružen/a: 24.01.2012, 12:30
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 60 puta

Re: Što se sluša ?? :)

Post Postao/la mucak »

ko smo s?ve mi?r
Avatar
Zephyrus
rank6
Postovi: 237
Pridružen/a: 14.01.2017, 12:40
Ima zahvala: 179 puta
 pohvaljen: 78 puta

Re: Što se sluša ?? :)

Post Postao/la Zephyrus »

AFX je napisao/la:Gledam ovo i dođe mi da zaplačem jer mi je to tako faking teško za odsvirati a klinka to rastura kao da je "Zeko i potočić" :((

https://www.youtube.com/watch?v=1nX99_T93qg
Jebiga, Žuće.
Superiorna rasa, to je biološka činjenica, a mi bijedni bijelci se možemo postaviti na trepavice, ali je tako.
Zbog ovoga bi na Stormfrontu pobrao ban na prvom postu, ispalio bi kao iz topa da smo im kao rasa inferiorni.
Ali to je jednostavno biološka činjenica.

:bigsmilee:

Igraju ljudi onaj Konamijev nogomet, Pro Evolution Soccer, kažu da si super igrač ako si u stanju konkurirati Arapima, ali Žuće te redovno nakantaju sa 7:0 ili tako nešto, samo sjediš, čudiš se, psuješ i misliš da varaju, a ne varaju već igraju opušteno i uredno te šamaraju.
People say you have to travel to see the world.
Sometimes I think that if you just stay in one place and keep your eyes open, you’re going to see just about all that you can handle.
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: Što se sluša ?? :)

Post Postao/la AFX »

Ma brijem da je tu stvar cisto da su to klinci..klinci uce bez bada
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
Zephyrus
rank6
Postovi: 237
Pridružen/a: 14.01.2017, 12:40
Ima zahvala: 179 puta
 pohvaljen: 78 puta

Re: Što se sluša ?? :)

Post Postao/la Zephyrus »

AFX je napisao/la:Ma brijem da je tu stvar cisto da su to klinci..klinci uce bez bada
Može bit, ja sam s 11 godina za dvije godine upio njemački jezik kao spužva, pisao sam gramatički ispravnije sastave od 95% bioloških Njemaca.
S druge strane, može biti riječ i o talentu, moja stara je za vrijeme boravka u Njemačkoj naučila njemački perfektno, bez trunke akcenta, a bila je u ranim tridestima, dok je stari (tri godine stariji od nje)... pa recimo, kada čujem svog starog kako priča njemački, pocrvenim kao semafor.
"Fremschaemen" se to naziva na njemačkom, ugrubo prevedeno - transfer blama.
Priča kao da je Turčin iz Kreuzberga ili NeoKoelln-a, samo mu fali petparačka frizura, podeblji dosije, crna kožna jakna, leptir-nož u džepu i tipičan oblik glave koju bi nakon što bi je Cesare Lombroso premjerio svojim šestarom, zaključio: "Robijaš, vodite ga."
People say you have to travel to see the world.
Sometimes I think that if you just stay in one place and keep your eyes open, you’re going to see just about all that you can handle.
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: Što se sluša ?? :)

Post Postao/la AFX »

Ista stvar kod mene s talijanskim..
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: Što se sluša ?? :)

Post Postao/la AFX »

Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
Zephyrus
rank6
Postovi: 237
Pridružen/a: 14.01.2017, 12:40
Ima zahvala: 179 puta
 pohvaljen: 78 puta

Re: Što se sluša ?? :)

Post Postao/la Zephyrus »

Inače nisam ljubitelj ekstremnog metala, ali "Hvis lyset tar oss" je ipak nešto posebno.

Theodor Kittlesen - "Siromah":

slika

Meni je to na neki čudan način, vedra slika.
Kao kad ti u tarotu netko izvuče kartu "Smrti", znaš da ne može biti toliko (ili uopće), loše.
Pa i sama slika dovoljno govori, zrake sunca se probijaju kroz krošnje.
Što se tiče vedrine u metalu, Sepulturin "Roots" je po meni dan, danas, nenadmašen, živa vatra, slavljenje života.
Omiljeni metal album, uopće.
Tj. krivo bi bilo taj album nazvati metal-albumom, to je prije svega etno, a tek onda sve ostalo.
Valjda jedini etno-metal album koji i dan danas s guštom poslušam, inače slušam sisa-muziku.
E da, S.O.A.D. ima dobrih stvari, ali opet, mislim da je to zbog armenskog etna koji se provlači kroz većinu pjesama.
Od nordijskog danas mogu jedino slušati islandske pedere:

https://www.youtube.com/watch?v=Bz8iEJeh26E

https://vimeo.com/3987450

Božemiprosti, ali čarape na golom tijelu su takav turn-off.


E da, i Ulver, kada sam raspoložen:
https://www.youtube.com/watch?v=nCFIgrp1HGI
People say you have to travel to see the world.
Sometimes I think that if you just stay in one place and keep your eyes open, you’re going to see just about all that you can handle.
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: Što se sluša ?? :)

Post Postao/la AFX »

Opet volimo isto :D
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
Zephyrus
rank6
Postovi: 237
Pridružen/a: 14.01.2017, 12:40
Ima zahvala: 179 puta
 pohvaljen: 78 puta

Re: Što se sluša ?? :)

Post Postao/la Zephyrus »

AFX je napisao/la:Ista stvar kod mene s talijanskim..
Ja sam talijanski imao u srednjoj pomorskoj, jedino što sam zapamtio je "casa" i "nave".
AFX je napisao/la:Opet volimo isto :D
Islandski pederi ili "Roots"?

:bigsmilee:

U vezi "Roots" albuma, znam par osoba koje uopće ne vole metal, ali taj album im je super.
Isto tako znam neke "metal čistunce" koji "Roots" albumu prigovaraju komercijalnost, ali nije isto napraviti "mainstream" album i stvarno kvalitetno, zrelo djelo za pamćenje.
Smeta im to što album nije depresivan već razigran, "Arise" je legenda, ovo-ono, sve kasnije je usrano, "Roots" je veselo, komercijalno sranje prodano u višemilijunskim primjercima, blabla...
"Arise" je to što jeste, solidan album, brutalan metal, ali nije postavio nikakvo mjerilo u žanru.
"Roots" je po meni ono što Jameričani nazivaju "pinnacle" karijere, sastav je polako sazrijevao i u jednom trenutku dao najbolje od sebe i ostavio jako dubok trag u žanru.
Nakon toga su se opet strmopizdili, ali po meni ostaje činjenica da su napravili nešto za pamćenje.
I Ozzy Osbourne je izjavio da metal nikada neće prestati postojati, samo će mutirati iz jednog oblika u drugi.
Sepultura je baš to i napravila, iskorak, kada su u metal žanr inkorporirali etno elemente.
Mene da danas netko pita koji je žanr najsrodniji klasičnoj muzici, ja bi rekao metal, a ljudi bi me gledali kao da sam pao s Marsa.
People say you have to travel to see the world.
Sometimes I think that if you just stay in one place and keep your eyes open, you’re going to see just about all that you can handle.
Odgovori