Što se sluša ?? :)

Što slušate i volite podijelite sa drugima
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: Što se sluša ?? :)

Post Postao/la AFX »

Sepultura i barba Varg
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
Zephyrus
rank6
Postovi: 237
Pridružen/a: 14.01.2017, 12:40
Ima zahvala: 179 puta
 pohvaljen: 78 puta

Re: Što se sluša ?? :)

Post Postao/la Zephyrus »

AFX je napisao/la:Sepultura i barba Varg
U vezi barba Varga... na stranu sad njegova muzika koju dan danas znam poslušati.
Iako se moja stajališta donekle poklapaju s njegovim, frajer se kiti lažnim perjem.
Tip je izbockao klošara zbog duga, od koliko... 800 DM.
Kasnije se kitio tim istim perjem da je to učinio zbog toga što ga je smatrao "rasno nečistim", a to jednostavno nije istina.
Motiv su bile pare, četrstotinjak ojra, a s obzirom na težinu djela koje je počinio, to je najobičnija sića.
Vlado Černozemski, Gavrilo Princip, to su bili pravi idealisti, vođeni nečim drukčijim od čistog koristoljublja.
Da ne idem dalje u povijest, ali ta dva lika su svijetli primjer balkanskog idealizma, balkanskog idealizma kojemu bi trebali težiti.
Da, želim svijet prožet balkanskim divljaštvom.
Možemo se s njihovim djelima slagati ili ne, ali oni su bili vođeni nečim višim, bili su vođeni idejama u koje su vjerovali.
Varg je svoje djelo počinio u afektu, a to je kasnije pokušao prikazati kao nordicistički idealizam, tj. čišćenje Skandinavije od "nečistih".
Odgulio je petnaestak godina u norveškom pržunu, a norveški/skandinavski pržun i nije nešto.
Da, postoje takvi zatvori, ili da se izrazim strukovnim riječnikom, kaznionice.
Evo kako to izgleda u Austriji:

slika
slika
slika

Slično tako je i u glinskoj kaznionici (o čemu javnost nema pojma, a liberalski mediji o tome ne pišu), ali nakon što su robijaši pisali EU zbog kršenja njihovih osnovnih "ljudskih prava", imaju teretanu i dnevni boravak s ogromnim tv-om koji nimalo ne zaostaje za navedenim austrijskim zatvorom.
Moj prijatelj iz djetinjstva, koji je pao s punom torbom amfetamina je isposlovao pred sutkinjom da ga ne pošalje na izdržavanje kazne zimi, zbog toga što, pazi sad, "cigani zimi namjerno nekoga zacipelare, kako bi proveli zimu na toplom."

:bigsmilee:

To nije izmišljotina, već informacija iz prve ruke, nesretno pravo mi je struka.
Eto u kakvom svijetu živimo, nešto je vrlo trulo u državi Danskoj, cijeli zapadni svijet je postavljen naopako, a ja sve više i više imam razumjevanja za države u kojima vlada Šerijat.
Osobno poznajem tipa, Jugovića, koji živi u Švedskoj i valja amfetamine i ukradenu, tehničku robu iz skladišta.
Kada ga je njegov vlastiti ćaća, pred mojim očima, gadno našamarao (!) :bigsmilee: i prijetio mu kako će završiti u zatvoru, ovaj je kukavno uzvratio - ali u švedskom zatvoru postoji PlayStation, tamo uopće nije loše.

=))

Crk'o ja ako lažem u vezi te scene koja se pred mojim očima odigrala, dogodilo se u kuhinji dobrog prijatelja, njegovog strica, a mi ostali smo stajali smrznuti, valjda u strahu da u svom nekontroliranom bijesu i nas ne "obradi".
To je jedna od onih scena kada starija, zrela osoba kojoj je do nečega stalo, izgubi kontrolu, mi balavci se jednostavno smrznemo.

:bigsmilee:

Eto, toliko o skandinavskim zatvorima.
Long story short - Varg je napumpao Norvežanku koja ga je nogirala i ona i njezina kćer danas o njemu ne žele ni čuti, a on je odselio u južnu Vrancusku, tamo pronašao žensku koja mu je izrađala četvero-petero djece, promijenio ime i sada zlorabi vrancusku socijalnu pomoć.

:D

Kao što rekoh, slažem se s njim u vezi nekih stvari koje tvrdi, ali daleko je on meni od nekog europskog ideala koji će reći - zamnom!
Opet kažem - kamo sreće da je tipa izbockao zbog toga što ga je smatrao rasno nečistim.
Nažalost, on to nije učinio zbog toga, već zbog pišljivih četrstototinjak ojra.
Bog zna da sam rasist, antisemit i islamofob, ali da postoje neke dobre stvari u sunitskim, islamističkim govnarama, moram priznati da postoje.
Nadalje, da mi netko punudi živjeti u ovom kvazi "status quo" odnosu, u kojem islamizam lagano preuzima, a Europa se lagano prepušta, ili da instantno postanemo sunitska, islamistička govnara sa svim onim pozitivnim i negativnim što ona donosi, ja bi odabrao ovo potonje.
People say you have to travel to see the world.
Sometimes I think that if you just stay in one place and keep your eyes open, you’re going to see just about all that you can handle.
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: Što se sluša ?? :)

Post Postao/la AFX »

Otkud ti to o 400e? Pratim to već duže al nisam nikada došao do tog podatka o 400e..a i nemoguće da je govorio o Øysteinovoj rasnoj nečistoći..pa lik je bio norvežanin koje je ujedno i bio rasist..pogledao sam vec par dokumentaraca i nitko ne spominje pare..čak ni sami Mayhemovci koji su ohrabrivali rulju da ga ubiju nisu nikada tako što spomenuli. To da su on i Marie na socijali neznam, koliko se sjecam ona predaje negdje. Gledam Thulean Perspective, i mogu rec da mu pogled na svijet itekako ima smisla.
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
djek_D_ripper
rank2
Postovi: 41
Pridružen/a: 16.04.2011, 13:37
Ima zahvala: 16 puta
 pohvaljen: 13 puta

Re: Što se sluša ?? :)

Post Postao/la djek_D_ripper »

Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: Što se sluša ?? :)

Post Postao/la AFX »

Znam da piše Sepultura, al to nije Sepultura.
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
djek_D_ripper
rank2
Postovi: 41
Pridružen/a: 16.04.2011, 13:37
Ima zahvala: 16 puta
 pohvaljen: 13 puta

Re: Što se sluša ?? :)

Post Postao/la djek_D_ripper »

Znala sam da će netko vjerojatno popljuvat :D
Iskreno, nisam kasnije ni slušala, mislim da je zadnje bilo Dante XXI, al ovu obradu jako volim još od prvog slušanja. Baš mi se sviđa.

https://www.youtube.com/watch?v=5hBifBK ... zTEVArK0Ge

nešto drugačije...
https://www.youtube.com/watch?v=dqv1GqbeXdc
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: Što se sluša ?? :)

Post Postao/la AFX »

Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
silvangoran
rank4
Postovi: 129
Pridružen/a: 14.04.2017, 22:17
Ima zahvala: 120 puta
 pohvaljen: 55 puta

Re: Što se sluša ?? :)

Post Postao/la silvangoran »

https://www.youtube.com/watch?v=kXYiU_JCYtU

Pjevač grupe Linkin Park, Chester Bennington, umro je ovog tjedna (izgleda samoubojstvo). Pa njemu u čast...
If the doors of perception were cleansed, everything would appear to man as it is - infinite.
William Blake
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: Što se sluša ?? :)

Post Postao/la AFX »

Ma nee, ne i ovdje.
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
Zephyrus
rank6
Postovi: 237
Pridružen/a: 14.01.2017, 12:40
Ima zahvala: 179 puta
 pohvaljen: 78 puta

Re: Što se sluša ?? :)

Post Postao/la Zephyrus »

AFX je napisao/la:Otkud ti to o 400e? Pratim to već duže al nisam nikada došao do tog podatka o 400e..a i nemoguće da je govorio o Øysteinovoj rasnoj nečistoći..pa lik je bio norvežanin koje je ujedno i bio rasist..pogledao sam vec par dokumentaraca i nitko ne spominje pare..čak ni sami Mayhemovci koji su ohrabrivali rulju da ga ubiju nisu nikada tako što spomenuli. To da su on i Marie na socijali neznam, koliko se sjecam ona predaje negdje. Gledam Thulean Perspective, i mogu rec da mu pogled na svijet itekako ima smisla.
Još davno, davno pročitao u vezi tih para, ne znam više đe, njih dvojica su imali neku izdavačku kuću, navodno od tamo dug, a nakon što ga je ovaj izbockao ispalio je da je to zbog toga što je ovaj bio rasno nečist.

:bigsmilee:

U smislu da je imao previše istočnjačke, mongoloidne genetike u sebi.
Kažem samo ono što sam pročitao i to još davno, da li je istina ili ne, to ne znam, samo znam da je navodni novčani iznos bio hrvatski minimalac, sad da li je zbog toga ili nečeg drugog, vrag će ga znati.
People say you have to travel to see the world.
Sometimes I think that if you just stay in one place and keep your eyes open, you’re going to see just about all that you can handle.
Odgovori