Psytrance / Goa

Što slušate i volite podijelite sa drugima
Odgovori
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1576
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1451 put

Re: Psytrance / Goa

Post Postao/la Beyond Le Fov »

Loša vibra je loša vibra, i naše tjelo točno zna kad je loša vibra ali nam to može pasati ako smo malo ili puno uzjebani, pa nas zavara da nam nije loše i da nam radi dobro. Ja sam slušao jedan dio svog života death metal, i pasalo mi je jako, jer mi je takvo stanje bilo i u glavi, ali točno sam osjećao da mi te vibre škode i ubijaju iako mi je pasalo. onaj demonski vrištajuči škripajući dark psy trance je crna magija i terorizam nad bićem.

ne mislim na ovako nešto, ovo je predobar dark forest i zapravo po meni najmočniji psy trance, nije nešto optimističan i anđeoski, ali je močna mračna šuma, gaia, nije demonsko
[media]link[/media]
Just because you live in clown world doesn't mean you have to participate in the circus.
Avatar
extranoize
rank9
Postovi: 353
Pridružen/a: 30.03.2010, 19:04
Ima zahvala: 60 puta
 pohvaljen: 105 puta

Re: Psytrance / Goa

Post Postao/la extranoize »

beyond, slažem se s tobom u vezi dark psya i metala...oduvijek sam se pitao čemu to.
zato se držim goe i fullona, veselica :D

[media]link[/media]
Okali se u Materiji, sine Zemlje, okupaj se u njezinim gorućim slojevima, jer ona je izvor i mladost tvojega života.
Pierre Teilhard de Chardin
Avatar
Truthopia
rank3
Postovi: 69
Pridružen/a: 06.01.2013, 13:02
Ima zahvala: 15 puta
 pohvaljen: 5 puta

Re: Psytrance / Goa

Post Postao/la Truthopia »

Inace obozavam trance...odrasla sam na starom rocku...majka je pilalas tim od kada sam se rodila...pa sam ostala malo onako bolesna...iako volim svu muziku i od svakog žanra cu nac nesto sto ce mi se svidjet...i slusam ovisno o raspolozenju i danu...a dark psy mi je omiljen...inace volim te "mracne" stvari...

[media]link[/media]

I love it...

[media]link[/media]

Evo jos jednog mog omiljenog bolesnika....dapace ovo je inace covjek iz susjedstva(Srbije)...obozavam njegovu muziku....preodlicna je...
Izmakao sam mu stolicu. Nije pao - ostao je da visi!
Avatar
WIZARD
rank4
Postovi: 113
Pridružen/a: 30.04.2010, 03:20
Ima zahvala: 35 puta
 pohvaljen: 20 puta

Re: Psytrance / Goa

Post Postao/la WIZARD »

slazhem se sa Beyond Ra za sve stho je napisao na ovoj i na LT temi i za ovaj horor dark i to,klasichna nebuloza ,takmichenje ko ce vishe pretrpati gomilu zatupljenih zvukova i nebuloza bez ikakve poruke i smisla..Ali ko je dugo i duboko u psihodeliji zna da prepozna kvalitetan zvuk.
http://www.youtube.com/watch?v=mahk71wVxas I ovo je dark ali ovo je masterpeace,ovo je spiritualni dark,goa gil je za mene veliki shaman B-) Danas ima mnogo shit projecta i u ostalim pravcima,koji su skrenuli sa puta i mnogo modifikovali zvuk u komercijalni i koji vishe nema veze sa psihodelijom.Tu mislim na ove gms,bizarre contact,eskimo,pixel,astrix i ti ostali turbo tinejdz fensi juro trens (-|
Naravno ima mnooogoo novih i onih starih koji su ostali kvalitetni i u pravom duhu psihodelije.
Bitno je da muzika ima dushu i da nas puni energijom,pozitivom,da mozhesh uz nju da astralishesh i dozhivljavash transedentalna stanja,da ti mami osmeh na lice :)
Neki pravci su dobri za ritualni dens a neki da zatvorish ochi i putujesh shumama,pararelnim svetovima,svemirom :sunn:
savrshenstvo
[media]link[/media]
:techno: :grouphugg2: :hexer: :just_cuz_13: :meditationf: :bliss: :fly2: :earthhug: :mini023: :psy :sunn:
Beyond Ra je napisao/la: Progresiv je hibrid minimala i psy trancea, ali u njemu moć trancea se gotovo u potpunosti gubi.
sa ovim se ne bih slozhio.Ne znam na koji prog mislish,ako mislish na ticon,neelix i taj pravac,onda ok..ALi progressive koji nam dolazi od zyce i flegma( ectima),middle mode,sideform,ovnimoon,zen mechanics,,egorythmia,,suduaya....i slichni njima ,to je mnogo kvalitetan zvuk i chista psihodelija ;)
Sometimes there is a moment as you are awakening when you become aware of the real world around you, but you are still dreaming.When you dream there are no rules, people can fly, anything can happen.
Avatar
wid_420
rank3
Postovi: 89
Pridružen/a: 25.01.2013, 09:05
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 16 puta

Re: Psytrance / Goa

Post Postao/la wid_420 »

Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1576
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1451 put

Re: Psytrance / Goa

Post Postao/la Beyond Le Fov »

slažem se s tobom wizard, previše sam izgeneralizirao s onom izjavom, ovnimoon je super. Htjedoh samo reč da mi ta vrsta minimal progresiva koji večinom čujem nema moć kakvu trens ima, što se tiće energetske sile šiftanja i moduliranja uma i svijesti.

[media]link[/media]
Just because you live in clown world doesn't mean you have to participate in the circus.
dr.manijak
rank14
Postovi: 1432
Pridružen/a: 05.04.2010, 22:15
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 232 puta

Re: Psytrance / Goa

Post Postao/la dr.manijak »

[media]link[/media]
Da li biste radije bili zabrinuti genije ili vesela budala?
Avatar
Gorda
rank9
Postovi: 386
Pridružen/a: 20.01.2013, 22:45
Ima zahvala: 86 puta
 pohvaljen: 91 put

Re: Psytrance / Goa

Post Postao/la Gorda »

"Just as a candle cannot burn without fire, men cannot live without a spiritual life."
Avatar
tea
rank3
Postovi: 62
Pridružen/a: 27.07.2012, 13:27
 pohvaljen: 11 puta

Re: Psytrance / Goa

Post Postao/la tea »

Sophia je napisao/la:o sluša se sluša itekako se sluša hehe

osobno nisam ljubitelj Goe, smatram da je njeno vrjeme prošlo, kada je bilo njeno vrijeme onda mi je trgala, ali sada,, nekak nemogu naič na nikakvu gou za koju ču stat i reč e ovo TRGA!!! (mala napomena svim goa frikovima ovo je moje mišljenje i nemojte se uvrijediti) osim SHAKTE kojeg sam slušala live 1ipol h i to je bilo megagoa iskustvo ali to je to,,

ja sam više nočni čarobni šumsky psy lik tj (ygddrasound.rec fanatik hehe uz zaikadelic.rec, itd..), npr..

http://www.youtube.com/watch?v=MxnSQTBX ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=P0fttXexF2s
http://www.youtube.com/watch?v=Y9ENRYGeOl4

uf.. trga goa trga.. :cheesy: jako! :psy pogotovo kad je glasna :D
We are not human beings having a spiritual experience. We are spiritual beings having a human experience.
Avatar
tea
rank3
Postovi: 62
Pridružen/a: 27.07.2012, 13:27
 pohvaljen: 11 puta

Re: Psytrance / Goa

Post Postao/la tea »

http://www.youtube.com/watch?v=EY2eViyl-UI

obratite pozornost na 12:43 :psy

goa je za mene bog i batina jer današnji trance prerasta u elektroniku and I don't like that! :-s
We are not human beings having a spiritual experience. We are spiritual beings having a human experience.
Odgovori