Snovite kronike

Proširimo horizonte
Avatar
Mandragora3
rank1
Postovi: 5
Pridružen/a: 10.12.2014, 14:46
 pohvaljen: 2 puta

Re: Snovite kronike

Post Postao/la Mandragora3 »

Iako sam u snu imala mnoge zaljubljenosti leptirice itd, prekjucer sam imala najbrutalniji san na svijetu, naime imam prijatelja koji je nestao bez traga i glasa i neku vecer mi je dosao u san :-? :-?

San pocima ovako: Nalazim se u podrumu na nepoznatom mjestu, tu je smijesten red polica na kojima je nesto zapakirano u tri komada, neki glas mi kaze "tijelo je otopleno u kiselini".....

Zagledam se u policu i vidim napola otopljene dijelove tijela, teleportiram se do susjedine kuce i vidim tog prijatelja u lanenim bijelim gacama, hvatam ga za obraze i govorim mu "sijecas li me se", i pokusavam uricati svoju kosu plave boje jer je volija tu frizuru ali mi kosa crveni i vraca se u boju koju sad trenutno imam on me pogleda i odgovori "ne ja nisam tu ja te ne poznam"...........

Ima vec par dana vrtim to po glavi i strah me jer imam osjecaj da mu se stvarno nesto desilo...... :sad:
Avatar
antoniopavaroti
rank14
Postovi: 847
Pridružen/a: 13.11.2013, 22:49
Ima zahvala: 358 puta
 pohvaljen: 338 puta

Re: Snovite kronike

Post Postao/la antoniopavaroti »

Snovi su ponekad veoma vidoviti..mogu predskazati događaje ali to nije pravilo ..naravno. Prije bi rekao da si zbog svoje zabrinutosti za prijateljem sanjala takav san.. Nemoj biti zabrinuta..sve će biti u redu..imam takav osjećaj.. :D
" Ako želiš pobjediti ..ne smiješ izgubiti"
Avatar
Mandragora3
rank1
Postovi: 5
Pridružen/a: 10.12.2014, 14:46
 pohvaljen: 2 puta

Re: Snovite kronike

Post Postao/la Mandragora3 »

Inace Nakon sto sam dozivila jednu traumu puno se toga probudilo u meni na nivou svijesti i snovi su mi kao da ih je Tolkien pisa.....
Duhovno sam se probudila osjećam se elektricirano...al nekad se skroz izgubim ne znam to kontrolirat i nisam uvjek socijalna pored tolikih psihičkih distorzija neznam kako da tumačim snove :)
Odgovori