Kamo je nestalo prijateljstvo i ljubav?

Proširimo horizonte
Avatar
CAM
rank5
Postovi: 179
Pridružen/a: 21.03.2010, 10:43
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 10 puta

Re: Kamo je nestalo prijateljstvo i ljubav?

Post Postao/la CAM »

ne volim baš ljude, marim za dvoje ..troje...ljepse je biti sam...
Avatar
Psychonaut
rank11
Postovi: 492
Pridružen/a: 31.10.2010, 19:58
Ima zahvala: 85 puta
 pohvaljen: 177 puta

Re: Kamo je nestalo prijateljstvo i ljubav?

Post Postao/la Psychonaut »

Nedavno sam cuo sljedecu izreku, mada ne znam od koga je:
Ako vam se cini da nesto na ovom svijetu zaista nedostaje, pruzite to prvoj osobi na koju naidjete.
:psy
Pozivam te da budes moj ucitelj
Avatar
pecurko
rank14
Postovi: 677
Pridružen/a: 23.08.2010, 14:58
Ima zahvala: 228 puta
 pohvaljen: 290 puta

Re: Kamo je nestalo prijateljstvo i ljubav?

Post Postao/la pecurko »

Znam 100 000 ljudi, poznajem dobro 10 000, suštinski izvaljujem 50-tak, a mene zna samo 4 čoveka. Sa njima nisam u svakodnevnom kontaktu, šta više prođu meseci a da se ni ne čujemo, ali oni su jedini koji mogu da odgovore na moje stvarne potrebe i poimanje prijateljstva.

Danas je sve materijalno, pa i prijateljstva postaju takva, svakako ne treba sebe kriviti za stanputicu kojom je krenula civilizacija. Pogotovu je zajebano kad ste drugari i po ljubavi ka narkoticima, jer su tu uvek neke šeme, potreba za kintom, pa samim tim i prevare i izdaje prijateljstva na najnižem nivou. :-? :sad:
Sto rece moja baba:"Sve sto raste iz Zemlje to je zdravo".
Avatar
Kadulja
rank5
Postovi: 171
Pridružen/a: 29.10.2011, 23:17
Ima zahvala: 40 puta
 pohvaljen: 19 puta

Re: Kamo je nestalo prijateljstvo i ljubav?

Post Postao/la Kadulja »

Psychonaut je napisao/la:Nedavno sam cuo sljedecu izreku, mada ne znam od koga je:
Ako vam se cini da nesto na ovom svijetu zaista nedostaje, pruzite to prvoj osobi na koju naidjete.
:psy
Mislim da svijetu fali zdravog razuma i pameti. Kako ću to pružiti nekome kada ni sama nisam visoko na ljestvici. :-s :((
Avatar
Psychonaut
rank11
Postovi: 492
Pridružen/a: 31.10.2010, 19:58
Ima zahvala: 85 puta
 pohvaljen: 177 puta

Re: Kamo je nestalo prijateljstvo i ljubav?

Post Postao/la Psychonaut »

Pokusaj :psy
Pozivam te da budes moj ucitelj
Avatar
Ninti
Moderator
Postovi: 582
Pridružen/a: 08.07.2010, 11:33
Ima zahvala: 505 puta
 pohvaljen: 392 puta

Re: Kamo je nestalo prijateljstvo i ljubav?

Post Postao/la Ninti »

Kamo je nestalo prijateljstvo i ljubav? dobro pitanje. Nije nestalo, samo je promijenilo oblik.. sad je na fejsbuku :D
Ljudi se mijenjaju jer ih životne situacije mijenjaju neovisno o tome uzimali droge ili ne..
Kod mog društva se dogodilo ono što se događa većini pretpostavljam. Dečki su našli cure/žene/dečke, zanemarili staru ekipu, cure isto tako + porađale djecu i to ti je to. Neki su odselili u čudne dijelove svijeta.
Promijenili se interesi u ljudima, više ih ne zanima viši smisao života i halucinogena iskustva već koja su dječja kolica najbolja i druge ovozemaljske pizdarije. Ne kažem da i toga ne treba, ali ljudi imaju tendenciju zaglavit samo u tome.
Poznajem djevojku koja otkad ima djete, nema ništa drugo, to joj je fiksacija.. I sad jel pogrešno udaljit se jer vas više ne vežu zajdenički interesi? :ohnoo:
Nego sad se zadovoljavam sa malim brojem ljudi s kojima imam veliki broj zajedničkih interesa, jer nije bitna kvantiteta .. :ymparty:
“Never argue with an idiot. They will drag you down to their level and beat you with experience.” ― Mark Twain
Avatar
Devil'sChase
Moderator
Postovi: 600
Pridružen/a: 07.06.2011, 07:40
Ima zahvala: 316 puta
 pohvaljen: 206 puta

Re: Kamo je nestalo prijateljstvo i ljubav?

Post Postao/la Devil'sChase »

Nije sve tako sivo, i ja sam nekoć imao ekipu kao dr.manijak stalno smo se družili, jako dugo vremena, i najednom bam, sve se razislo, danas kad se vidimo samo smo na bok kak si , kaj ima, aj bok... No nezalim za njima nimalo. I sada imam trenutacno "prijatelje" koji mi nisu prijatelji nego vec samo nekakvi poznanici koji su takoder prolazni i nezalim za time. Imam par prijatelja skojima sam si jako dobar, zbog puno razloga, a jedan od njih je "gledanje na svijet" ajmo rec, premda nie samo to. S tim prijateljima mogu pricati o stvarima kojim nemogu snikime drugim oko sebe, znam ih bolje od vlastitie obitelji, no i ako su oni nekim slucajem prolazni samo, ja cu to prihvatiti. Nije sve tako sivo, ja niti nezelim imati neke posebne prijatelje, ako ih trebam imati naletiti cu na njih bas kao sto sam na ove... Covjek kad je sam druzi se sa sobom, a to nije usamljenost. Ne ako to shvati na pravi način. No svi vi imate neke izgubljene prijatelje, ja nezalim za njima jer ja sa mojima nisam imao nista pametno zapravo, neznam za vas, ali nesto vas je navelo da se registrirate na The Majku forum, a ako tako mora biti, mozda svi nademo puno novih prijateljstva ovdje :ymhug: ko znade :-?
(:LoveSexDrugs:)
rank3
Postovi: 79
Pridružen/a: 31.08.2010, 13:34
 pohvaljen: 3 puta

Re: Kamo je nestalo prijateljstvo i ljubav?

Post Postao/la (:LoveSexDrugs:) »

Ma i ljubav i prijateljstvo su zakljucili da im je najbolje undergroound :ymdevil: .

Sta bi tek stara hipijevska garda rekla.. .gdje je nestala slobodna ljubav je pitanje :D. U moru laznog morala i zadrtih studenata XD.
Avatar
kontaminacija
rank5
Postovi: 160
Pridružen/a: 21.03.2010, 21:41
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 9 puta

Re: Kamo je nestalo prijateljstvo i ljubav?

Post Postao/la kontaminacija »

hmm ...

ljudi oko mene su tu od kraja osnovne ili početka srednje škole od kad se družimo i pijemo zajedno i pušimo zajedno i i i i ....
najveći zaključak do kojeg mogu doći je da smo mi (ti ljudi i ja)
"skupina luđaka koja se nađe vikendom kako bi se napili, napušili i zajebavali"

kao prvo, nas ima masa. ima nas dobrih 15 i kad radiš tulum, dođu tvoji frendovi, njihove cure i još netko sa strane i eto ti 30- 40 ljudi ,.,,,

sad si postavljam pitanje do kad će sve to trajat ? takav model i to ,,, već su lagano krenuli brakovi, djeca, poslovi ,,, a ja samo čekam da više nikog nigdje nema što će se neminovno dogodit.
kad se nejaviš 20 dana nitko te ni nepita jesi živ ? mobitel šuti ko zaliven a ja se bavim nekim svojim stvarima i okej mi je u tome ,,,,

eh da, bitno je za napomenuti da smo već u srednjim dvadesetim godinama.
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Kamo je nestalo prijateljstvo i ljubav?

Post Postao/la Red »

nakon tridesete bude jos vise razilazenja... kada svi rode, ozene se, odsele itd... jendstavno izgubis kontakt ili se sve rijede i rijede vidate i cujete.
ne mora nuzno tako biti, ali...najcesce se tako desi.

izgube se zajednicki interesi koji su vas do jucer drzali skupa, odjednom nemas volje da radis ono sto radis zadnjih godina, ah... desava se, ali nije pravilo :D
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Odgovori