Finalna faza, prosvetljenje

Proširimo horizonte
Avatar
silvangoran
rank4
Postovi: 129
Pridružen/a: 14.04.2017, 22:17
Ima zahvala: 120 puta
 pohvaljen: 55 puta

Re: Finalna faza, prosvetljenje

Post Postao/la silvangoran »

Zephyrus je napisao/la:
silvangoran je napisao/la:Meni ili AFX-u?
AFX-u.
Neki njegov mizantropičan rant, pojma nemam više šta je bilo :bigsmilee:, a ja čitam i mislim si - jebote, evo mi brata blizanca za kojega nisam znao da postoji.

=))
:)) :ymdevil:
If the doors of perception were cleansed, everything would appear to man as it is - infinite.
William Blake
shroomko
rank14
Postovi: 776
Pridružen/a: 16.07.2012, 19:45
Ima zahvala: 138 puta
 pohvaljen: 207 puta

Re: Finalna faza, prosvetljenje

Post Postao/la shroomko »

Mozda malo previse osobnih informacija decki. Ako imas priblizan datum rodenja, grad u kojem zivis, vjerojatno 20-35 godina i vise nisi jedan od 4 milijuna vec 1 od 20 u nekom Selcu ili mozda 1 od 10000 u Zagrebu. Ako je jos tu i narko dosje, prakticno si otkriven.

Tako je FBI otkrio nekoga, zaboravio same tocne detalje, ali malo pomalo je otkrivao sve vise informacija o sebi, gluposti tipa da igra tenis dok nisu suzili krug na mali broj ljudi i nasli ga.
Avatar
Zephyrus
rank6
Postovi: 237
Pridružen/a: 14.01.2017, 12:40
Ima zahvala: 179 puta
 pohvaljen: 78 puta

Re: Finalna faza, prosvetljenje

Post Postao/la Zephyrus »

shroomko je napisao/la:Mozda malo previse osobnih informacija decki. Ako imas priblizan datum rodenja, grad u kojem zivis, vjerojatno 20-35 godina i vise nisi jedan od 4 milijuna vec 1 od 20 u nekom Selcu ili mozda 1 od 10000 u Zagrebu. Ako je jos tu i narko dosje, prakticno si otkriven.

Tako je FBI otkrio nekoga, zaboravio same tocne detalje, ali malo pomalo je otkrivao sve vise informacija o sebi, gluposti tipa da igra tenis dok nisu suzili krug na mali broj ljudi i nasli ga.
A dobro Shroomko, nadam se da toliko daleko još nije došlo da mi kvartovski Bobby zbog pisanja na forumu viri kroz prozor.

:bigsmilee:

Osim toga, nemam nikakav dosije, jedan od malobrojnih iz svoga kruga društva, čak ako ne i jedini.
Ja ako završim u pržunu, onda će to biti zbog mojih kontroverznih političkih i ideoloških stajališta.

=))
People say you have to travel to see the world.
Sometimes I think that if you just stay in one place and keep your eyes open, you’re going to see just about all that you can handle.
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: Finalna faza, prosvetljenje

Post Postao/la AFX »

..i ja XD
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
mucak
rank4
Postovi: 145
Pridružen/a: 24.01.2012, 12:30
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 60 puta

Re: Finalna faza, prosvetljenje

Post Postao/la mucak »

Kada covek biva povucen ka srzi on pocinje kruziti okolo naokolo i svim svojim silama se odupire uzasu vakuma i nistavila koje ga krene usisavati.Tad se javlja strah od smrti i strah od totalnog nepovratnog ludila.
Covek moze se odupreti sili i izmigoljiti se sa svojim podstapalicama koje vesto izvlaci iz rukava sve dok covek misli da ima zasto ne poludeti i da je njegov zivot kakav jeste bitniji od istine koja je dublja od samog ovog jednog zivota.No covek koji vise nema sta izgubiti pa cak ni pamet spreman je pustiti svoje svakodnevne trikove i uci u samu srz.
Dokle god se drzimo poznatih nam stvari nepoznato ostaje nepoznato i prosvetljenje u tom slucaju nije moguce.
Strah stoji kao zapeti mac a covek koji udje glavom u mac ima sansu videti.
ko smo s?ve mi?r
Avatar
Bamakhepa
rank7
Postovi: 267
Pridružen/a: 30.01.2013, 02:03
Ima zahvala: 52 puta
 pohvaljen: 75 puta

Re: Finalna faza, prosvetljenje

Post Postao/la Bamakhepa »

shroomko je napisao/la:Mozda malo previse osobnih informacija decki. Ako imas priblizan datum rodenja, grad u kojem zivis, vjerojatno 20-35 godina i vise nisi jedan od 4 milijuna vec 1 od 20 u nekom Selcu ili mozda 1 od 10000 u Zagrebu. Ako je jos tu i narko dosje, prakticno si otkriven.

Tako je FBI otkrio nekoga, zaboravio same tocne detalje, ali malo pomalo je otkrivao sve vise informacija o sebi, gluposti tipa da igra tenis dok nisu suzili krug na mali broj ljudi i nasli ga.
Ako nije diler cisto sumnjam da se zamarati sa tolikim ganjanjem necega sto ce na kraju najvjerojatnije zavrsiti novcanom kaznom.
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: Finalna faza, prosvetljenje

Post Postao/la AFX »

Ma neznam, ne bi me čudilo u našoj državi ništa..mislim koliko su represije ljudi doživjeli zbog prelaska ceste dok je bilo crveno na semaforu..
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
antoniopavaroti
rank14
Postovi: 847
Pridružen/a: 13.11.2013, 22:49
Ima zahvala: 358 puta
 pohvaljen: 338 puta

Re: Finalna faza, prosvetljenje

Post Postao/la antoniopavaroti »

...ma dajte ..koje fobije i od čega? Mi smo jako mudo..hrpa veselih nejestivih vrabaca ..Stvarno mislite da bi se neko zamarao sa nama..? Ups..moguče , recimo nekog bi zanimao moj recept za štrudlu od trešanja.? Ups..ups..nisam se toga ni sjetio..moguče sam državni neprijatelj broj 007. he he. Uostalom da je neko zaista zanteresiran i velikog kalibra našli bi ga preko IP adrese , zajebi torente i ostala sredstva lažnih adresa..Dobar program te iščeprka dok si reko keks , ali tu nema opasnosti...trebaju dokazi a ne ko šta piše ..Tko kaže da neko ne laže i piše po mašti? Zato , depresijaši neka uzmu lek..zna se od čega :mushroom: :cheesy:
" Ako želiš pobjediti ..ne smiješ izgubiti"
Avatar
Zephyrus
rank6
Postovi: 237
Pridružen/a: 14.01.2017, 12:40
Ima zahvala: 179 puta
 pohvaljen: 78 puta

Re: Finalna faza, prosvetljenje

Post Postao/la Zephyrus »

AFX je napisao/la:Ma neznam, ne bi me čudilo u našoj državi ništa..mislim koliko su represije ljudi doživjeli zbog prelaska ceste dok je bilo crveno na semaforu..
Sad si me podsjetio na jednog Beograđanina s jednog drugog foruma, kaže kako je prelazio cestu na neobilježenom mjestu i da je murijak ispred njega doslovno iskočio iz grma i opleo ga po džepu s 20€ kazne.

:))
People say you have to travel to see the world.
Sometimes I think that if you just stay in one place and keep your eyes open, you’re going to see just about all that you can handle.
Avatar
Zephyrus
rank6
Postovi: 237
Pridružen/a: 14.01.2017, 12:40
Ima zahvala: 179 puta
 pohvaljen: 78 puta

Re: Finalna faza, prosvetljenje

Post Postao/la Zephyrus »

antoniopavaroti je napisao/la:...ma dajte ..koje fobije i od čega? Mi smo jako mudo..hrpa veselih nejestivih vrabaca ..Stvarno mislite da bi se neko zamarao sa nama..? Ups..moguče , recimo nekog bi zanimao moj recept za štrudlu od trešanja.? Ups..ups..nisam se toga ni sjetio..moguče sam državni neprijatelj broj 007. he he. Uostalom da je neko zaista zanteresiran i velikog kalibra našli bi ga preko IP adrese , zajebi torente i ostala sredstva lažnih adresa..Dobar program te iščeprka dok si reko keks , ali tu nema opasnosti...trebaju dokazi a ne ko šta piše ..Tko kaže da neko ne laže i piše po mašti? Zato , depresijaši neka uzmu lek..zna se od čega :mushroom: :cheesy:
Tražio sam malo podatke po netu, svi ovi koji su u Hrvatskoj pali s gljivama su redovito prije toga pali s marihuanom, pa im je murija pri pretrazi stana pronašla i gljive.
Ja marihuanu ni ne pušim, ne dilam ništa, nekažnjavam sam, a gljive mi nikada ne napuštaju kuću, tak' da, ne znam na osnovu čega bi murijak imao pravo ući mi u kuću s nalogom za pretres.
A sve i da se nekim čudom to dogodi, teško da bi išao u pržun zbog svojih BRF kolača.
Opleli bi me na sudu po džepu i poslali doma.
People say you have to travel to see the world.
Sometimes I think that if you just stay in one place and keep your eyes open, you’re going to see just about all that you can handle.
Odgovori