Ono nesto..

Proširimo horizonte
h111
rank2
Postovi: 11
Pridružen/a: 10.12.2016, 21:15
Ima zahvala: 5 puta

Re: Ono nesto..

Post Postao/la h111 »

Jos neko misli nesto na ovo?
Avatar
entheogenic
rank4
Postovi: 136
Pridružen/a: 16.01.2014, 11:03
Ima zahvala: 144 puta
 pohvaljen: 47 puta

Re: Ono nesto..

Post Postao/la entheogenic »

Mislim ja ali ne znam sta da kazem, a ako ne kazem nista mogao bih eksplodirati.
Om Shanti
Avatar
s4ha
rank5
Postovi: 161
Pridružen/a: 04.06.2014, 18:34
Ima zahvala: 54 puta
 pohvaljen: 65 puta

Re: Ono nesto..

Post Postao/la s4ha »

Pojednostavni stvari, nisi jako kompliciran, nego sam to mislis, to je tvoj nacin privlacenja paznje. Jebiga vecina onoga sto se do sad dogodilo u zivotu te oblikovalo u takvog sebe, i ovako i onako sve sto ti se dogodi je uvelike podlozno tvojoj interpretaciji, iliti istu stvar nas dvoje necemo bas slicno doziviti ni protumaciti, ma koliko ona bila banalna.
The men is now the victim of it's own technology,
the victim of it's own life; instead of being in control of it.
h111
rank2
Postovi: 11
Pridružen/a: 10.12.2016, 21:15
Ima zahvala: 5 puta

Re: Ono nesto..

Post Postao/la h111 »

Moguce, hvala ti, razmisljacu o tome.. :)
Avatar
Vid Svante
rank9
Postovi: 374
Pridružen/a: 29.06.2015, 18:26
Ima zahvala: 137 puta
 pohvaljen: 70 puta

Re: Ono nesto..

Post Postao/la Vid Svante »

AFX je napisao/la:Ja mislim da se svijet vrti oko mene i da je sve ovo jedan veliki Trumanov show.
Sjećam se kad sam pogledao taj film nastao mi je toliki kaos u glavi da sam mislio da ću se skroz pogubiti :)

Baš sam se neki dan zgazio i sličnu stvar zabrijao: ležim u krevetu, spavam i ne spavam, razmišljam o svom životu i gledam neke ljepote u svom životu i mislim kako je život lijep kad mi padne ideja - šta ako sam ja upravo umro, prije nekoliko sati, prije dan dva i ono u "stvarnosti" zapravo me oplakuju, pripremaju sprovod i slično, netko je tužan i nedostajem mu a ja zapravo živim, mislim da živim, proživljavam sve kao da ništa se nije dogodilo - odnosno da je život nastavio. i tako proživiš život a zapravo ga nisi proživio ili jesi. uff, živi metež u glavi :)
Odgovori