Ono nesto..

Proširimo horizonte
h111
rank2
Postovi: 11
Pridružen/a: 10.12.2016, 21:15
Ima zahvala: 5 puta

Ono nesto..

Post Postao/la h111 »

Pisem ovo samo da bih video hoce li me neko skapirati, da li se nekad setite 'onog neceg', sto ne mozete da objasnite, i sto mislite da nikome drugom nije jasno, nesto na sta pomislite ali nema svoju definiciju niti smisao.. Slobodno pisite sta god pomislite o ovome, sta god vam padne na pamet, nemojte da vam bude glupo.. :)
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: Ono nesto..

Post Postao/la AFX »

Pojasni :D
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
h111
rank2
Postovi: 11
Pridružen/a: 10.12.2016, 21:15
Ima zahvala: 5 puta

Re: Ono nesto..

Post Postao/la h111 »

Tesko bas da mogu, mnogo sam komplikovan inace, ovo je prvo mesto gde sam napisao ovo, forum sam slucajno nasao, ono bas su mi se svidela razmisljanja korisnika nekih, inace hvala sto si barem procitao :)
To nesto ima samo vaznost, nema boju, oblik, funkciju, definiciju, ne postoji ni teorijski niti moze da se zamisli.. Ne znam koliko me mozete ukapirati :delicious: :questionn:
Avatar
Vid Svante
rank9
Postovi: 374
Pridružen/a: 29.06.2015, 18:26
Ima zahvala: 137 puta
 pohvaljen: 70 puta

Re: Ono nesto..

Post Postao/la Vid Svante »

ja ponekad mislim na ono nešto - ono što nije ovo a niti ono, nego je nešto sasvim drugo od ovoga ili ti onoga. Ne samo što nema boju, oblik, fuknciju ili definiciju nema niti smisao? Postoji ali i ne postoji? tu je ali nije. Mislim na to dok u biti ne mislim jer mislim i na nešto treće, četvrto - ujedno mislim na sve i ujedno sam odsutan mislima? :D :))
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: Ono nesto..

Post Postao/la AFX »

Ja mislim da se svijet vrti oko mene i da je sve ovo jedan veliki Trumanov show.
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
h111
rank2
Postovi: 11
Pridružen/a: 10.12.2016, 21:15
Ima zahvala: 5 puta

Re: Ono nesto..

Post Postao/la h111 »

Vid Svante je napisao/la:ja ponekad mislim na ono nešto - ono što nije ovo a niti ono, nego je nešto sasvim drugo od ovoga ili ti onoga. Ne samo što nema boju, oblik, fuknciju ili definiciju nema niti smisao? Postoji ali i ne postoji? tu je ali nije. Mislim na to dok u biti ne mislim jer mislim i na nešto treće, četvrto - ujedno mislim na sve i ujedno sam odsutan mislima? :D :))
Bas tako, malo je tesko za shvatiti al eto, od prilike smo na istom.
h111
rank2
Postovi: 11
Pridružen/a: 10.12.2016, 21:15
Ima zahvala: 5 puta

Re: Ono nesto..

Post Postao/la h111 »

AFX je napisao/la:Ja mislim da se svijet vrti oko mene i da je sve ovo jedan veliki Trumanov show.
To naravno, ali zasto bi mi onda jedan lik na forumu prvi pomenuo to, mislim pricam dvosmisleno, o necemu se ne moze pricati u jednom smislu, prakticno ti si to rekao za tebe, a ja prebacujem to u moje, sto bi moglo da znaci da to nije tacno, ali opet ja mislim i tvrdim da se sve vrti oko mene. :)
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: Ono nesto..

Post Postao/la AFX »

..a šta ako sam ja ti
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
h111
rank2
Postovi: 11
Pridružen/a: 10.12.2016, 21:15
Ima zahvala: 5 puta

Re: Ono nesto..

Post Postao/la h111 »

Zanimljiva misao, i sto je jos zanimljivije matematicki je tacna po teoriji koju sam rekao.. Nisam razmisljao o tome pre.. :)
h111
rank2
Postovi: 11
Pridružen/a: 10.12.2016, 21:15
Ima zahvala: 5 puta

Re: Ono nesto..

Post Postao/la h111 »

Sve u svemu, moguce.
Odgovori