Intuicija

Proširimo horizonte
Odgovori
Avatar
gotta
rank6
Postovi: 220
Pridružen/a: 25.12.2015, 23:35
Ima zahvala: 42 puta
 pohvaljen: 34 puta

Intuicija

Post Postao/la gotta »

Koliko slijedite svoju intuiciju? Koliko se puta pokazala tocnom?
Kroz zivot, cesto mi se dogadalo da je taj neki unutarnji glas bio tocan i da ga je trebalo poslusati.
Prije smrti bliskih osoba, uvijek bih sebi rekla... "sigurno postoji razlog zbog cega se ovo dogodilo..." kad mi je umrla baka, vratila sam se puta jer se dogodilo nesto cudno u stanu u kojem sam zivjela. Znala sam da je to razlog da ipak odem doma..jer nisam bila sigurna... Kad sam dosla kuci, ona je umrla i potom je cijelu noc neka pticica (baku smo od milja zvali vrapcic) pjevala na balkonu i usla u sobu gdje je bilo njeno tijelo... Istjerali smo ju van, ali se non stop vracala. Dosla je sutradan, s druge strane kuce, sjedila na ogradi tocno na ulazu u kucu gdje su ljudi dolazili izraziti sucut. Nakon toga..nestala je.
Everything you can imagine is possible. :mushroom:
..Kakva bi nastala tišina kada bi ljudi pričali samo ono što ZNAJU.... :cheesy:
Avatar
NekiTamo
rank2
Postovi: 30
Pridružen/a: 26.02.2015, 12:35
Ima zahvala: 47 puta
 pohvaljen: 13 puta

Re: Intuicija

Post Postao/la NekiTamo »

Ovisi kuda nas vodi intuicija :), ali da, nastojim je slijediti bez pitanja kad god se pojavi, mada mi se ne pojavljuje često..osim nekakavog intuitivnog smjera/cilja prema kojem bih trebao usmjeriti svoj život, energiju, vrijeme.. i nastojim je slijediti u tom smislu pa si "popravljam" okolnosti koje sputavaju taj smjer :)
A u drugim situacijama pratim je, pogotovo od jedne situacije kada nisam poslušao intuitivan osjećaj i onda mi je bilo toliko krivo pa je ne želim više ne slijediti..

“There are only two ways to live your life. One is as though nothing is a miracle.
The other is as though everything is a miracle.”

― Albert Einstein
Question everything, assume nothing
Odgovori