Psihički poremećaji ili "odabrani" ljudi?

Proširimo horizonte
CroOyster
rank3
Postovi: 86
Pridružen/a: 04.05.2014, 11:57
Ima zahvala: 23 puta
 pohvaljen: 35 puta

Re: Psihički poremećaji ili "odabrani" ljudi?

Post Postao/la CroOyster »

Poanta je da se ti ljudi trebaju lijeciti ili bar pokusati lijeciti jer ipak danas postoje nacini uspjesnog lijecenja, a ostali "normalni" trebaju im pruziti svu mogucu pomoc dok god im vlastiti opstanak ne ovisi o tome ( a tu ima poprilicno prostora za pomoc), vrlo jednostavno.
Avatar
SleppyInHead
rank4
Postovi: 112
Pridružen/a: 09.01.2013, 16:54
Ima zahvala: 24 puta
 pohvaljen: 45 puta

Re: Psihički poremećaji ili "odabrani" ljudi?

Post Postao/la SleppyInHead »

I onda kada se izlijece hoće li "normalnima" biti oke sto šire svoje očito prljave gene ili nece biti oke?
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: Psihički poremećaji ili "odabrani" ljudi?

Post Postao/la AFX »

KingsDead je napisao/la:
CroOyster je napisao/la:Hypno sve sto si napisao je istina... ali koliko god se covjek trudio evoluciji nece moci nabit nogu u dupe samo sebi otezava nije bas da sam darwinovac ali......

Dakle koje je po tebi rješenje???? Da se svi psihički nestabilni ljudi ubiju? :-? :rolleyes:
Ili da nemaju djecu ? Samo nek se vi "normalni" razmnožavate jel to? Kakav glup, diskriminirajući način gledanja na nešto od čega ljudi diljem svijeta pate...ajme...još ajde da je nešto neizlječivo...ali psihički poremećaji? wow.
Znači svi ljudi koji pate od nekog genetski prenosivog problema nebi trebali imati djecu jel to?
Iako meni nije usmjereno pitanje..ja smatram da ljudi s genetski prenosivim zdravstvenim problemom..bio on psihicki ili kako već, ne bi trebali imati klince. Ima dovoljno klinaca bez roditelja, mogu ih usvojiti. Gledam na to da je krajnje neodgovorno imati klince znajući da će im se prenesti neka boleština čisto zato jer "ja želim klinca"..to me potsjeća na rulju s 5-6 klinaca kako kukaju da nemaju šta za jest. Jebeš to.
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
CroOyster
rank3
Postovi: 86
Pridružen/a: 04.05.2014, 11:57
Ima zahvala: 23 puta
 pohvaljen: 35 puta

Re: Psihički poremećaji ili "odabrani" ljudi?

Post Postao/la CroOyster »

Sto znaci psihicki nestabilan!? To je presirok pojam sto je ono sto nekog cini normalnim dali postoje neke norme.. onaj tko se previse boji po meni je ta kategorija psihicki nestabilnog, onaj koji je previse oprezan isto tako, onaj koji ima razne iracionalne strahove (pauk, zmija, visina, mis, vlak itd...) onaj koji previse pere ruke, mozemo li znati dali je ta psihicka poremecenost urodjena ili dosla kroz zivot (kroz traume), a kako bi to znali kada ni oni sto ih to zadesi nemaju odgovor. Sto je taj balans koji nas cini normalnima tko to uopce danas zna sto je normalno a sto ne!?

Odgovor na pitanje gore; Nije do mene da dozvolim ili ne tko ce imati djete previse je cuda na ovome svijetu da bi ja mogao doneti tako ultimativan odgovor.
Zadnja izmjena: CroOyster, dana/u 06.03.2018, 22:14, ukupno mijenjano 1 put.
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: Psihički poremećaji ili "odabrani" ljudi?

Post Postao/la HypnoToad »

Ja ne diskriminiram, ja smatram da se nijedno ljudsko biće ne bi trebalo razmnožavati. :) Ja sigurno neću.
Ljudi su bolest, dakle sama po sebi svaka jedinka je bolesna, bez obzira na naše interne kategorizacije.
Voluntary Human Extinction Movement FTW!! :D http://www.vhemt.org/
“May we live long and die out” :)
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: Psihički poremećaji ili "odabrani" ljudi?

Post Postao/la AFX »

Takodjer.
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
Ninti
Moderator
Postovi: 582
Pridružen/a: 08.07.2010, 11:33
Ima zahvala: 505 puta
 pohvaljen: 392 puta

Re: Psihički poremećaji ili "odabrani" ljudi?

Post Postao/la Ninti »

HypnoToad je napisao/la:Ja ne diskriminiram, ja smatram da se nijedno ljudsko biće ne bi trebalo razmnožavati..
Stvari idu ka tome jer je sve više ljudi neplodno, ima božje pravde :-?
“Never argue with an idiot. They will drag you down to their level and beat you with experience.” ― Mark Twain
Avatar
antoniopavaroti
rank14
Postovi: 847
Pridružen/a: 13.11.2013, 22:49
Ima zahvala: 358 puta
 pohvaljen: 338 puta

Re: Psihički poremećaji ili "odabrani" ljudi?

Post Postao/la antoniopavaroti »

Ninti je napisao/la:
HypnoToad je napisao/la:Ja ne diskriminiram, ja smatram da se nijedno ljudsko biće ne bi trebalo razmnožavati..
Stvari idu ka tome jer je sve više ljudi neplodno, ima božje pravde :-?
..Nije istina da je sve više ljudi neplodno..možda u visoko razvijenim državama..kažem ..možda..No , čovječanstvo nije samo Evropa..ili USA..Pogledaj samo Afriku, Aziju..Kini se stanovništvo povečava svake godine za 3% a broj stanovnika na Zemlji raste svake godine za par desetaka miliona..Ako smatraš da je božja pravda zatiranje neke vrste..pa bila to i ljudska je žalosno od tebe ..Naka nas Stvoritelj sačuva takve tvoje pravde
" Ako želiš pobjediti ..ne smiješ izgubiti"
Avatar
Ninti
Moderator
Postovi: 582
Pridružen/a: 08.07.2010, 11:33
Ima zahvala: 505 puta
 pohvaljen: 392 puta

Re: Psihički poremećaji ili "odabrani" ljudi?

Post Postao/la Ninti »

Neka nas Stvoritelj sačuva nerazumijevanja sarkazma.. #-o
“Never argue with an idiot. They will drag you down to their level and beat you with experience.” ― Mark Twain
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: Psihički poremećaji ili "odabrani" ljudi?

Post Postao/la AFX »

=))
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Odgovori