Jako cudno iskustvo!

Proširimo horizonte
Avatar
entheogenic
rank4
Postovi: 136
Pridružen/a: 16.01.2014, 11:03
Ima zahvala: 144 puta
 pohvaljen: 47 puta

Jako cudno iskustvo!

Post Postao/la entheogenic »

Dakle doma sam, noc je, pijem caj valerijane i slusam neku laganu glazbu(doorse i nesto duhovno) te sam prilicno opusten. Popijem caj do kraja i u trenutku kad sam salicu stavio na stolic pored mene preplavi me neki osjecaj ogromne energije. Nije mi jasno sto se dogada ali dolazi ogroman val energije i osijecam kako ''nesto'' sto bi mogao okarakterizirati samo kao energija ulazi u moju sobu i osjecam tu prisutnost svuda oko sebe. U isto vrijeme sam bio dosta uplasen ali uzbuden i sretan jer osjecam da je prisutna energija na neki nacin dobra i djelovala je nekako kao ljubav(tesko za opisati). Vid mi se odmah promjenio i izostrio, ali snalazenje na kompjuteru mi je otezano iz nekog razloga koji ne mogu opisat ovdje.. Neznam sta se dogodilo ali u svakom slucaju ovo iskustvo cu gledati kao pozitivno i pokusat otkriti njegovo znacenje :psy
Molim vas dragi moji forumasi ako ste imali slicna iskustva ili mozda barem otprilike znate o cemu bi ovdje mogla biti rijec pomozite.
Om Shanti
Avatar
antoniopavaroti
rank14
Postovi: 847
Pridružen/a: 13.11.2013, 22:49
Ima zahvala: 358 puta
 pohvaljen: 338 puta

Re: Jako cudno iskustvo!

Post Postao/la antoniopavaroti »

da nisi možda čaj slučajno zamjenio..možda čaj od marijuane.... ? ..šalim se.. :)) =)) valerijana ..marijuana ..slično.. :))
imao sam slično iskustvo ali bio je to čaj od dature..od sjemenki..od tad pijem samo kamilicu =)) eventualno čaj od vina... sa cimetom
" Ako želiš pobjediti ..ne smiješ izgubiti"
Ronin

Re: Jako cudno iskustvo!

Post Postao/la Ronin »

Uzmi u obzir da je pun Mjesec ;) , a iskustva i osječaji agresije,ljubavi,energije mogu biti uvećani za peteroduplo ... tako da .... postiti za puna mjeseca i meditirati je savršeno :) prava ekstaza
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1576
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Jako cudno iskustvo!

Post Postao/la Beyond Le Fov »

imao sam takva iskustva, neka su bila manje intenzivna, neka više. Koristio bi iste riječi za opisati to iz osjetilnog kuta, dobro si opisao fiziku odnosa energija-svijest-osijetila. U mom iskustvu to je često vrsta energetske komunikacije/interakcije mene i još nečega. ta energija na mene ima utjecaj kroz pomak, proširenje i usmjeravanje svijesti, dešavaju se misaone i emocionalne formacije/informacije unutar mene kojima nije moja volja izvor. zna biti i suprotnih kvaliteta, niske hladne vibre, kreira jezu, strah i prijetnju. velik je svemir, ima svega.
Just because you live in clown world doesn't mean you have to participate in the circus.
Avatar
antoniopavaroti
rank14
Postovi: 847
Pridružen/a: 13.11.2013, 22:49
Ima zahvala: 358 puta
 pohvaljen: 338 puta

Re: Jako cudno iskustvo!

Post Postao/la antoniopavaroti »

..joj Ronin... post i meditacija..dobitna konbinacija :ymhug:
" Ako želiš pobjediti ..ne smiješ izgubiti"
Ronin

Re: Jako cudno iskustvo!

Post Postao/la Ronin »

..dobro pitanje entheogenic,postavlja,kad bi naše društvo takva pitanja postavljala bilo bi puno kvalitetnije,a ne u dubokom egu smatrat da ispravno živiš i ko asocijalna životinja povlačit se u pećinu neznanja...nije sramotno takvo što pitat .... ako čovjek shvati principe prane ,chi-a ili ki-a ,onda može liječiti druge i može uvjereno za sebe reč da je istinski doktor ....

ako jedeš majke ti janjetinu na pun mjesec i tjedan dana trpaš se prije punog mjeseca masnom hranom ...ovo govorim naprimjer, normalno ljudsko tijelo je voda,a mjesec če ti povuč svu tu masnu tekučinu u mozak sad zamisli šta mozak treba sve izbrijat....koliko je to samo štete sebi ,drugima i majci zemlji ...
Avatar
entheogenic
rank4
Postovi: 136
Pridružen/a: 16.01.2014, 11:03
Ima zahvala: 144 puta
 pohvaljen: 47 puta

Re: Jako cudno iskustvo!

Post Postao/la entheogenic »

antoniopavaroti je napisao/la: imao sam slično iskustvo ali bio je to čaj od dature..od sjemenki
Datura je zajebana biljka, ni ne cudi me sta nakon caja dature pijes samo caj od kamilice haha :))
Ronin je napisao/la:Uzmi u obzir da je pun Mjesec ;) , a iskustva i osječaji agresije,ljubavi,energije mogu biti uvećani za peteroduplo ... tako da .... postiti za puna mjeseca i meditirati je savršeno :) prava ekstaza
E vidis nisam ni znao da je pun mjesec..od dosta ljudi cujem da on ima velik utjecaj na nas ali nikad nisam bas obratio pozornost na to..nakon ovog iskustva sigurno budem :thumbsup:
Ronin je napisao/la:kad bi naše društvo takva pitanja postavljala bilo bi puno kvalitetnije,a ne u dubokom egu smatrat da ispravno živiš i ko asocijalna životinja povlačit se u pećinu neznanja...nije sramotno takvo što pitat .... ako čovjek shvati principe prane ,chi-a ili ki-a ,onda može liječiti druge i može uvjereno za sebe reč da je istinski doktor ....
Evo moram priznati da sam do nedavno bio bas ovakva osoba skrivena duboko iza svog ega ali sam dozivio istinu i uspio razbiti tu laznu masku..i znam da imam jos jako puno stvari za nauciti ali najvaznije je da znam i da sam na pravom putu na cemu se moram zahvaliti VAMA dragim forumasima bez kojih bi taj proces trajao pune duze :x
Beyond Ra je napisao/la:imao sam takva iskustva, neka su bila manje intenzivna, neka više. Koristio bi iste riječi za opisati to iz osjetilnog kuta, dobro si opisao fiziku odnosa energija-svijest-osijetila. U mom iskustvu to je često vrsta energetske komunikacije/interakcije mene i još nečega. ta energija na mene ima utjecaj kroz pomak, proširenje i usmjeravanje svijesti, dešavaju se misaone i emocionalne formacije/informacije unutar mene kojima nije moja volja izvor. zna biti i suprotnih kvaliteta, niske hladne vibre, kreira jezu, strah i prijetnju. velik je svemir, ima svega.
Slazem se s ovime sto kazes za usmjeravanje svijesti, imam osjecaj kao da je to nesto doslo kako bi me jos vise usmjerilo prema pravom putu razmisljanja i postojanja..Inace zivot mi se u zadnje vrijeme ogromnom brzinom mjenja na bolje jer mijenjam samoga sebe te shvacam mnoge stvari puno jasnije, pa vjerujem da se ovo nije dogodilo bez razloga :)
Om Shanti
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1576
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Jako cudno iskustvo!

Post Postao/la Beyond Le Fov »

entheogenic je napisao/la:Slazem se s ovime sto kazes za usmjeravanje svijesti, imam osjecaj kao da je to nesto doslo kako bi me jos vise usmjerilo prema pravom putu razmisljanja i postojanja..Inace zivot mi se u zadnje vrijeme ogromnom brzinom mjenja na bolje jer mijenjam samoga sebe te shvacam mnoge stvari puno jasnije, pa vjerujem da se ovo nije dogodilo bez razloga :)
nije nije bez razloga, samo slijedi unutarnji osjećaj o značenju svega što ti se događa, a vidim da ti dobro ide. Netrebaš pokušavati racionalizirati to sve i uokviriti u neke konkretnosti, tako ćeš samo skretati od poante. imat ćeš još takvih, čudnijih i intenzivnijih energetskih iskustva, to je tako kad je netko otvoren, iskren i na duhovnom putu, tada dođu pomagaći :). Nekad se samo spusti jak val energije kroz tijelo da se cijelo trese i pri tome se događa jako unutarnje čišćenje i duhovni uvidi, kao da netko pojača energiju duše unutar tijela. Služi kao usmjeravanje i potvrde o pravilnom koračanju kroz život.
Just because you live in clown world doesn't mean you have to participate in the circus.
Ronin

Re: Jako cudno iskustvo!

Post Postao/la Ronin »

Ima nas malo al se nedamo ! :)
Avatar
antoniopavaroti
rank14
Postovi: 847
Pridružen/a: 13.11.2013, 22:49
Ima zahvala: 358 puta
 pohvaljen: 338 puta

Re: Jako cudno iskustvo!

Post Postao/la antoniopavaroti »

O ..da..moj dobar prijatelj koristi tu rečenicu..pogotovo kad se skupimo samo dva tri iz društva , onda ja kažem " nešto nas je malo na okupu " a on uvjek veli " malo nas je al smo govna"..heehhe ..Naravno , više ne komentiram kad nas je malo.. :)) =)) .
Nego da nas Beyond ne bana zbog sočnog fekalnog izričaja.... neće valjda..on je demokrat...
" Ako želiš pobjediti ..ne smiješ izgubiti"
Odgovori