Roditeljstvo i psihodelici

Proširimo horizonte
Avatar
antoniopavaroti
rank14
Postovi: 847
Pridružen/a: 13.11.2013, 22:49
Ima zahvala: 358 puta
 pohvaljen: 338 puta

Re: Roditeljstvo i psihodelici

Post Postao/la antoniopavaroti »

da..zaboravio sam ti Zgubidane čestitati i poželjeti uspjeh u odluci da osnuješ obitelj..samo hrabro... :D
" Ako želiš pobjediti ..ne smiješ izgubiti"
Avatar
aries75
rank3
Postovi: 63
Pridružen/a: 15.07.2014, 08:43
Ima zahvala: 17 puta
 pohvaljen: 20 puta

Re: Roditeljstvo i psihodelici

Post Postao/la aries75 »

Ja ću kroz koji mjesec dobiti dijete. Namjeravam i dalje koristiti psihodelike u trenucima kada se mogu posvetiti sebi. Mislim da mi to neće biti teško, iako će biti rjeđe nego do sada. Supruga i ja smo poprilično izvan matrixa, tj. u njemu smo svejsno koliko nam je potrebno da živimo u ovom obliku civilizacije. Tako da će mi psihodelici biti samo nadgradnja da budem bolji roditelj. Naravno ovo sve podrazumijeva popunu odgovornost koja je neodvojiva od slobode koja nam je vrlo bitna u životu.

Mislim da to ide skupa ako su osobe "uzemljene", stabilne i odgovorne.
Avatar
Zgubidan
rank7
Postovi: 293
Pridružen/a: 10.05.2012, 11:26
Ima zahvala: 26 puta
 pohvaljen: 103 puta

Re: Roditeljstvo i psihodelici

Post Postao/la Zgubidan »

Antipavaroti, kaj ti reć doli lol :)

Aries, čestitke! I ovo kaj si napisao mi totalno mjenja sliku! Pa daaa, biti bolji roditelj. Totalno se slažem! Mislim da sam bolja osoba od kad konzumiram psihodelike, pa zašto nebi bio i bolji roditelj!?
Lud je samo onaj čija se ludost ne poklapa sa ludošću većine.
Avatar
antoniopavaroti
rank14
Postovi: 847
Pridružen/a: 13.11.2013, 22:49
Ima zahvala: 358 puta
 pohvaljen: 338 puta

Re: Roditeljstvo i psihodelici

Post Postao/la antoniopavaroti »

he ..he ..nije antipavaroti nego antoniopavaroti..mislit će netko da sam protiv Pavarotia ha ha ..Bog mu duši daj laku zemljicu..a taj "lol" se odnosi na moj post na stranici 2 ili..?
" Ako želiš pobjediti ..ne smiješ izgubiti"
Avatar
Zgubidan
rank7
Postovi: 293
Pridružen/a: 10.05.2012, 11:26
Ima zahvala: 26 puta
 pohvaljen: 103 puta

Re: Roditeljstvo i psihodelici

Post Postao/la Zgubidan »

Je na drugi post, u prvom si očito bio iznerviran pa si si dao oduška:) haha, ja prvi put pročitao antipavaroti i tak mi ostalo:) imao sam frenda koji je 6 mj. živio preko vinoteke, a on brijao da je videoteka...
Lud je samo onaj čija se ludost ne poklapa sa ludošću većine.
Avatar
antoniopavaroti
rank14
Postovi: 847
Pridružen/a: 13.11.2013, 22:49
Ima zahvala: 358 puta
 pohvaljen: 338 puta

Re: Roditeljstvo i psihodelici

Post Postao/la antoniopavaroti »

Zgubidan je napisao/la:.... imao sam frenda koji je 6 mj. živio preko vinoteke, a on brijao da je videoteka...
A šta misliš zašto je brijao da je videoteka..? ;)
" Ako želiš pobjediti ..ne smiješ izgubiti"
Avatar
Zgubidan
rank7
Postovi: 293
Pridružen/a: 10.05.2012, 11:26
Ima zahvala: 26 puta
 pohvaljen: 103 puta

Re: Roditeljstvo i psihodelici

Post Postao/la Zgubidan »

Pa ko ja antipavaroti, prvi put je pročitao videoteka i zapamtio da to piše. A kad tak nešto zapamtiš, nadalje čitaš krivo. Ja 3 god čitam antipavaroti!! A radim s tehničkim nacrtima, posao mi je da uočavam detalje, kote, šifre... Haha :D
Lud je samo onaj čija se ludost ne poklapa sa ludošću većine.
Avatar
antoniopavaroti
rank14
Postovi: 847
Pridružen/a: 13.11.2013, 22:49
Ima zahvala: 358 puta
 pohvaljen: 338 puta

Re: Roditeljstvo i psihodelici

Post Postao/la antoniopavaroti »

a nije..nije..nego je češće zalazio u tu vino(teku) pa mu je nakon toga izgledala kao videoteka...eh.. :ymhug: :D :D
" Ako želiš pobjediti ..ne smiješ izgubiti"
Avatar
Devil'sChase
Moderator
Postovi: 600
Pridružen/a: 07.06.2011, 07:40
Ima zahvala: 316 puta
 pohvaljen: 206 puta

Re: Roditeljstvo i psihodelici

Post Postao/la Devil'sChase »

Također :).. Ninti sam jedan dobar period čitao Nitni
Avatar
wonaabi
rank9
Postovi: 395
Pridružen/a: 21.03.2010, 11:06
Ima zahvala: 185 puta
 pohvaljen: 136 puta

Re: Roditeljstvo i psihodelici

Post Postao/la wonaabi »

najbolji su mi roditelji koji furaju decu od par mjeseci na festival psihodelika bez zastite za usi, pojedu si par slika i odu djuskat na flor, a dijete ostave samo u šatoru na ugodnih 3stupnja usred like il francuskih alpi...dosta takvih parova sam upozno.nadasve su zreli, iskusni i s odvažnošću srednjovjekovnih vitezova odgovaraju na moje bahate upite kako psytrance na 50kilovata zvuka ne smeta njihovom petomjesečnom djetetu jer oni imaju prijatelje koji su porodili svoje djete u kontejneru a djete zaspe dok autostopiraju konvoj kamiona na autocesti sa 6traka(dobro aj ovo sa 6 traka sam mozda mrvicu pretjero).osim toga djete ima tigrovo oko u džepu da ga štiti od zlih akustičnih valova iz kamiona :thumbsup: vidjo bi i malo starije klince, 5,6,7,8godina i svi su izgledali ili kao da su vec jeli slike...jedan je imo proširene zjenice al to je moguce da mi se ucinilo ili kao da imaju zesci ADHD od neispavanosti kako su isli 2mjeseca sa starom po svim festivalima i nisu mogli dobit normalan san jer je stalno neka buka u pozadini.debilnost tih ljudi mi je u rangu s onom od ubijeđenih kršćana katolika, doduse mozda je manje stetna izgorenost od mjeseci nespavanja nego kad te starci svaki dan batinaju...nemam nista protiv kombinacije psihodelika i roditeljstva, ako bi ikad imao djete siguran sam da bi nam komunikacija bila ljepa i zanimljiva na pristojnoj porciji psihodelika...ali kad vidim dečicu od 4godine s poblajhanim dredovima,nakitom i majama koje sadržavaju riječ acid na sebi dode mi da prema psihodelicima počnem osjećat isto što i prema kršćanstvu.
recite ne yogi, kao drogi!
Odgovori