Teznja duhovnom otkrivenju

Proširimo horizonte
Perun
rank8
Postovi: 319
Pridružen/a: 24.11.2011, 09:15
Ima zahvala: 143 puta
 pohvaljen: 51 put

Re: Teznja duhovnom otkrivenju

Post Postao/la Perun »

No dobro, a sad daodgovrim Jurici što je praktičnije moguće, jer ovo što ste gore naveli neupućenog ćovjeka če prije zbuniti nego mu pomoći.
Dakle J, moj ti je savjet da uzmeš dvije knjige; Fontanu Mladosti, kako ti je, mislim, Ra spomenuo i Disanje i zdravlje od Y. Ramachakrija. Više nego dovoljno za početak.
I kad se za jedno misec dva ispraksiraš poslat ću ti osnovne mantre. Ako i ne bude efekata bar bi se trebao zabavit.
Ko prije umre duže je vječan
Avatar
antoniopavaroti
rank14
Postovi: 847
Pridružen/a: 13.11.2013, 22:49
Ima zahvala: 358 puta
 pohvaljen: 338 puta

Re: Teznja duhovnom otkrivenju

Post Postao/la antoniopavaroti »

Rođenje nije pravo rođenje; to je samo mogućnost za drugo rođenje, i to je sve. Ako se dogodi drugo rođenje, vi ste iskoristili svoje prvo rođenje. Ako se drugo rođenje nikada ne dogodi, tada je ta mogućnost propuštena.

Prvo rođenje je samo rođenje tijela i uma. Drugo rođenje je rođenje vaše duhovnosti, vaše duše. I dok ne spoznate nešto o najdubljoj, vječnoj suštini vašeg bića, vi nijeste ništa spoznali.

Istinsko znanje je dio razvoja: rast. Svakog trenutka rastite, razvijajte se, uzdižite se. Svaki trenutak treba da bude novo rođenje.”
" Ako želiš pobjediti ..ne smiješ izgubiti"
Avatar
Jurica
rank1
Postovi: 5
Pridružen/a: 15.04.2012, 10:55
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 2 puta

Re: Teznja duhovnom otkrivenju

Post Postao/la Jurica »

Perun je napisao/la:No dobro, a sad daodgovrim Jurici što je praktičnije moguće, jer ovo što ste gore naveli neupućenog ćovjeka če prije zbuniti nego mu pomoći.
Dakle J, moj ti je savjet da uzmeš dvije knjige; Fontanu Mladosti, kako ti je, mislim, Ra spomenuo i Disanje i zdravlje od Y. Ramachakrija. Više nego dovoljno za početak.
I kad se za jedno misec dva ispraksiraš poslat ću ti osnovne mantre. Ako i ne bude efekata bar bi se trebao zabavit.
hvala, nazalost s manjkom vremena i energije nisam bas u mogucnosti procitati sve postove na forumu, fontanu mladosti sam procitao i prakticiram tibetance vec duze vrijeme, trenutno sam na 9. Probat cu nac ovu drugu knjigu i to procitat, mislim da sam je vidio na interliberu al to je proslo, tak da cu probat nac na netu ili nesto. A s vremenom cu procitat ostale postove u temi jer za to mi treba koncentracija, koju trenutno moram usmjeravat na druge stvari
Avatar
SleppyInHead
rank4
Postovi: 112
Pridružen/a: 09.01.2013, 16:54
Ima zahvala: 24 puta
 pohvaljen: 45 puta

Re: Teznja duhovnom otkrivenju

Post Postao/la SleppyInHead »

Oprostite na neupućenosti, ali za što vi koristite naziv tibetanci?? :D
To već drugi put čujem, ali za prvi put kad sam čula od prijateljice, mislila sam da je to neki njen naziv jer sam znala da se počela baviti nekim vežbama disanja i meditacije.
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1576
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Teznja duhovnom otkrivenju

Post Postao/la Beyond Le Fov »

5 tibetanca se zovu vježbe iz knjige peter keldera. to je 5 snažnih i jednostavnih yoga vježbi koje te dovode u energetski balans i protočnost. fontana-mladosti-t442.html
Just because you live in clown world doesn't mean you have to participate in the circus.
Odgovori