Promene vezane za simbol 2012.

Proširimo horizonte
Odgovori
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1577
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Promene vezane za simbol 2012.

Post Postao/la Beyond Le Fov »

kultura je opće prihvačen način razmišljanja, običaji, pravila ponašanja, poglet na svijet, itd... nad-program našem duhovnom programu - onom što jesmo... pa ono što je windows kompjutoru, svi ostali programi rade na način kako operativni sistem dozvoljava, ono što radi protiv njega je virus. Ljudi koji razmišljaju i djeluju drugačije su virusi kulturi.

[media]link[/media]

[media]link[/media]

http://www.youtube.com/watch?v=4HZvov5dTYE
Avatar
Devil'sChase
Moderator
Postovi: 600
Pridružen/a: 07.06.2011, 07:40
Ima zahvala: 316 puta
 pohvaljen: 206 puta

Re: Promene vezane za simbol 2012.

Post Postao/la Devil'sChase »

Kreativna usporedba čovjeka s kompjuterom :))
Kužim ako pod kulturom smatramo ovu našu "bjelačku" kulturu koja čini svakidašnju rutinu ljudskog života danas, gdje su razmišljanja ograničena na racionalnost, pravila ponašanja su strogi bon ton, a pogled na svijet je samo fizički. Ali po meni se može shvatiti kroz sve ovo da je cilj u promjeni kulture. Npr, ne bih rekao da je nekim starijim plemenima/civilizacijama kultura bila nužno loša, imali su vrijedne običaje, rituale, prekrasnim stvarima su se izražavali, kroz kulturu. Nije značilo da je kultura njihov "upravitelj" već da oni njome upravljaju i sami je slobodno stvaraju. Jedino kaj je danas možda svrha kulture obrnuta, ubiti shvaćam kaj ti želiš reć, a ja isto imam svakakve misli, teško mi je sve to sklepat u nekaj pametno.
Avatar
Gadgadni
rank4
Postovi: 105
Pridružen/a: 06.06.2010, 10:53
Ima zahvala: 2 puta
 pohvaljen: 40 puta

Re: Promene vezane za simbol 2012.

Post Postao/la Gadgadni »

:-?

[media]link[/media]

:blinkk:

[media]link[/media]


:-o
'The world is a dangerous place, not because of those who do evil.
but because of those who look on and do nothing' ~ Albert Einstein
Avatar
Ninti
Moderator
Postovi: 582
Pridružen/a: 08.07.2010, 11:33
Ima zahvala: 505 puta
 pohvaljen: 392 puta

Re: Promene vezane za simbol 2012.

Post Postao/la Ninti »

Beyond Ra je napisao/la: Zanimljivo je to da je srčana čakra daleko najjača od svih u ljudskom tijelu i da može vrlo lako pretvorit frekvenciju zemlje u visoku.
Najstrašnija stvar koju sam shvatio je to da su nam srce doslovno slomili i zatvorili. Svi ljudi modernog društva nose nešto kao čvrsti energetski oklop oko srčane čakre koji onemogućava njegovo sijanje (simbolizirao bi to krvarečim srcem s trnjem razapetog isusa).
Totalno.. ova simbolika nije bez razloga!
slika
“Never argue with an idiot. They will drag you down to their level and beat you with experience.” ― Mark Twain
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1577
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Promene vezane za simbol 2012.

Post Postao/la Beyond Le Fov »

iskreno, po mom mišljenju, razapeti isus i svaki simbol gdje isus pati ili mu je srce povrijeđeno je najgori simbol koji ljudska podsvijest može upiti, najgori po zdravlje duha, srca. zrači najgorom energijom koju sam ikad osjetio. I taj simbol duboko podsvijesno povrijeđuje ljude, upravo to stvara taj kalup, svaki put kad vidite taj simbol, sretnete uz cestu ili zamislite, potencira odvratnu energiju patnje duše, a duša je u srcu (naravno nije to jedina stvar što kreira taj kalup ali je jaka).

I nisam bio toga svjestan sve do prvog mjeseca ove godine, i upravo to osvještavanje podsvijesnog i energetskog šta taj simbol radi ljudskom biću mi je skoro slomilo srce, plakao sam i tresao sam se od silne energije koja me skoro spržila jedan sat. I tada mi je popucao taj kalup. Energija je vjerojatno bila najviše frekvencije i jačine koju je moje tijelo moglo podnjet. Uvjeren sam da mi je to bila budilica od moje nad-duše (oversoul). I zapravo isus je simbol tog stanja svijesti koje je prirodno za čovjekovu dušu, nikad nije bitna osoba već ono što govori, njena simbolika. Isusova patnja u meni simbolizira odvajanje čovjeka od boga, pakao.

btw. kad smo već kod kristos energije...
pirit...
slika

media/images/1370740803.jpg

kalcit s piritom...

media/images/1370652748.jpg

media/images/1370658515.jpg
Avatar
Gadgadni
rank4
Postovi: 105
Pridružen/a: 06.06.2010, 10:53
Ima zahvala: 2 puta
 pohvaljen: 40 puta

Re: Promene vezane za simbol 2012.

Post Postao/la Gadgadni »

Beyond Ra je napisao/la:iskreno, po mom mišljenju, razapeti isus i svaki simbol gdje isus pati ili mu je srce povrijeđeno je najgori simbol koji ljudska podsvijest može upiti, najgori po zdravlje duha, srca. To je toliko razoran simbol za čovjeka da nemogu uopće izraziti to, zrači najgorom energijom koju sam ikad osjetio, čisti sotonizam. I taj simbol duboko podsvijesno povrijeđuje ljude, upravo to stvara taj kalup, svaki put kad vidite taj simbol, sretnete uz cestu ili zamislite, potencira odvratnu energiju patnje duše, a duša je u srcu (naravno nije to jedina stvar što kreira taj kalup ali je jaka).
Apsolutno se slazem sa ovom izjavom, lijepo sroceno :thumbsup:

Nego vezuci se za ona dva filmicha sto sam stavio od Santos Bonacci, njegovo starije predavanje gdje na kraju brije o 21.12 (-| , ali ne uzimam mu to za zlo :), stavio sam ga radi soli o kojima prica za svaki znak'

slika

evo i linkich
http://www.cosmicenergymedicine.com/12- ... odiac.html

http://www.youtube.com/user/somika1973/videos
'The world is a dangerous place, not because of those who do evil.
but because of those who look on and do nothing' ~ Albert Einstein
Odgovori