Promene vezane za simbol 2012.

Proširimo horizonte
Odgovori
Avatar
mucak
rank4
Postovi: 145
Pridružen/a: 24.01.2012, 12:30
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 60 puta

Promene vezane za simbol 2012.

Post Postao/la mucak »

E pa, ljudi evo ovako.Evo mene opet posle neuspelog pokusaja sta se dalje desava...

Dosli smo u vreme kada se to treba za pitati sta se to tacno jeli desava sta je sitina sta je laz i sta se uopste desava.Ovo sto se meni desava verujem da cu delimicno iskreno podeliti sa vama posto ce moj ego koji je i dalje u nekoj meri prisutan verujem, naciniti da to bude samo delimicno.

Ja sam dosada u periodu od godinu ipo proteklih dana do dve doziveo toliku unutrasnju promenu da to ne samo da vise nisam ja sto je nekad bio nego to vise uopste nije ista vrsta zivotinje koja zivi na planeti u odnosu na koju je bila.Probao sam neke magicne stvari koje se mogu naci na ovom sajtu sve je to ok, podsticaj na promenu bile su vizije na marihuani i u "normalnom" stanju. Ukratko o tome: vizija

1:Sve krece da se rotira cak i zvuk srce se cuje kao da je srce cela soba u kojoj se nalazim
sta je sta je sta ...mala zivuljka iz mojih grudi (dusa, kako je ja zovem) izasla je kroz blago otvorena usta i nanela jako poznat osecaj koji me je naterao da se najezim.Taj osecaj je bio poznat jer to je osecaj koji imam kad muzika krene da prolazi kroz mene.Ali ovoga puta nije bilo muzike.Samo drugar njegova sestra i ja.A onda za nekoliko sekundi nagli horor to je kometa koja se zapucala bas na nas i temperatura u vazduhu se dize sve krece da kuva istrcavam iz zgrade nista.
Samo trailer za bad trip koji traje 8 meseci nakon toga

2: andjeo u polu nasoj dimenziji sa sjasnim oklopom i macem, sve precizno dosta preciznije
nego inace.Jako me je spasao tu noc bilo je gadno pre toga.A posle mozda najmirniji san ikada od moje strane.

3:sanjam(ne taj san posle andjela): nalazim se u sred neceg nalik nasem svemiru u kom se galaksije i kola galaksija nevide jer je ovaj svemir predpostavljam mnogo veci, veci kao sto smo mi od od atoma ili neceg tome slicnom
polu lebdeci tako u toj crvenom boji u jarkom spektru krece osecaj te ogromne ljubavi koja je sve to sto me okruzuje ni jedan delic nije nista drukcije nego ljubav sve je ljubav samo ljubav.Taj osecaj je postajo sve intenzivniji i intenzivnijji tokom sna da me je na kraju drzao i kad sam se probudio samo nazalost ne tako intenzivno.

4:Lezim u krevetu str8 sto bi se reklo mada sam cuo i za izraz str8 narkoman al dobro da nedavim.Razmisljajuci tako sta je sta i ko sam tacno ja, zaronih duboko u te misli i tamo se po prvi put u zivotu iskreno zahvalih onome/onome/onoj/onom al sam ga ipak negde nazvo ocem.
Zahvalih mu se duboko i u isti tren kroz mene je od glave do peta ,pa do svega u meni prosla neka magicna energija koja je trajala i koja me je zagrejala u tom trenurku.Konacno nesto str8 da mi se desi pa da mogu nekom nesto i da kazem a da mi nekaze bio si naduvan ili sanjo si pomislih tada.Ta enerigija nije bila toliko jaka koliko je jako lagano dosla do svega u meni i smirila je moje bice tada u potpunosti.

5:Idem ulicom sam i shvatam da cu upasti u jedno od putovanja,pritom se gusim i grlo pocinje jako da me steze, ali ja vec znam sta je to i zurim da stavim slusalice na glavu.Pustam bilo sta samo da ide neka lista da se necimam oko toga i pustim Songs of freedom traje pet sati ima na youtube.Jaka rados sto sam uspeo u tom zadatku.I sad dalje se prepustam u boje dok najednom nekakav visi covek od nas(kojeg bi simbolicno nazvao isus,ali samo simbolicno cisto sumljam u takve slucajnosti, ne znam kako mu je ime) ljudi klanja se nasoj planeti koja bi u njegovim rukama bila kao kosarkaska lopta u ljuckim. Par puta je se poklonio toliko nezno da su ga malte ne suze oblile al nisu to je bila samo iskrena ocinska ljubav.On nas je mazio i pazio.Ne znam kako da izrazim sta sam tada osetio lagano izadjoh iz tripa dok mi kroz glavu prolaze reci TY LORD FOR WHAT YOU DONE FOR ME.Pesma se zove Give thanks and praises.A onda kad sam otvorio oci ugledah drugara kojem sam reko Pero sad sam video isusa.Posto je to najkrace objasnjenje onoga sto mi se desilo u nasem vremenu.Nisam zeleo dalje da pricam

Ukratko bitniji i u jedno najbitniji licni dogadjaji u protekle dve godine .Ostatak vremena te 2 godine prozet je njima i ostalim nebitnim stvarima za ovu temu za koju se moze reci jako puno toga vezano.

Takodje dozivljavam raznorazne fizike promene koje ne znam kako bi tacno definisao

Ja ovo stavljam ovde kao promene a da bi znali zasto morali bi ste me poznavati od ranije.
Jer jeli kako mozete da primetite razliku izmedju 2 slike ako imate samo jednu.O tome pre ovoga cu samo ukratko u reci da bi situacija bila iole jasnija.Ateista odrasto na ulici radio previse losih stvari da bi moglo da stane bilo gde a ne ovde.Ma izgubljen slucaj nacisto a onda je se pojavio hendrix pa za njim i bob marley kojeg sam sluso od svoje 10 godine iako ga nisam tada razumeo sta on to tacno prica tim recima.Slusajuci i prozivljavajuci tako sta ti ljudi imaju da kazu, prolazila su kroz mene raznorazna osecanja.I cvrsto sam odlucio jos tada da cu ispuniti svoj zadatak koji je negde povezan sa mojom sudbinom ako mogu to tako nazvati.

ukoliko zelite da podelite nesto vase u vezi promena koje teku kroz nas , ja se nadam da ste na ovom mestu dobrodosli.Lepo vas molim da to i uradite iako mozda nije nalik ovome o cemu sam pisao.


Na ovo cu se nadovezati sam zbog toga sto je moj prvobitni plan o kojem sam hteo da pisem bila vatra, vatra koju cu da zapalim da se nikad vise ne ugasi.Video sam tu vatru u oku u odsaju ogledala prvog dana kad sam napravio prvi post na ovom forumu.Svatio sam sta je ta vatra, dugo me je mucilo to pitanje.

E mi smo u situaciji sledecoj imamo puno otrova na planeti koji nam pruza neke stvari koje svakodnevno koristimo.Imamo veliku podrsku i ljubav od gore ali mi moramo da uradimo to sto moramo.Moramo da ocistimo taj otrov i to mora brzo da se uradi jer smo u takvoj situaciji.
Moramo da evolujiramo da bi opstali i ta promena je nagla zato sto nema vremena doboljno vremena za zajebavanje.Ako svako sebe ne promeni niko ga nece promeniti znaci treba raditi na tome a ne boriti se protiv toga.Treba loziti tu vatru u sebi i prenositi je na druge da bi cela stvar mogla funkcionisati kako treba.Moja licna ideja je da muzika evoluira u nesto sasvim mnogo mocnije od ove danas najmocnije na planeti.Da se cuje kroz ceo svemir da je svi na planeti cuju odjednom da sa sobom nosi tolko jake emocije ljubavi da bi se hitlerovo srce istopilo u sekundi kad bi to cuo.

Ljudi mora da se radi to vam ozbiljno kazem kao sto moras da pijes vode jer ako to ne uradis umreces.Nije ni to mozda lose ali dali bi to iko sebi zaista dopustio kad ima tolko toga ispred.Straitp up ahed. Na dohvat ruke ali moras da je pruzis da bi dohvatio.

Ovo sto vam ja kazem je istina sta god vi mislili o tome.To sto vam donosim nisu ni, ni nove ni stare vesti niti u opste vesti.To se zna vec duze vreme nego sto mozda i sam mislim.
Drva u ruke lozite svoju vatru i prenosite je na druge to ce vas ispuniti i navoditi da to sto cesce radite.Volite Volite sve dok to nebude jedna velika ljubav, a onda je to valjda to.
ko smo s?ve mi?r
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1577
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Promene vezane za simbol 2012.

Post Postao/la Beyond Le Fov »

Potpuno si u pravu, priča koju pričaš je iz tvoje perspektive uma ali je puna istine. Samo bez panike, stvari jesu ubrzane i više nema vremena na bacanje, ali bit će sve ok, samo pomalo i sigurno.
Avatar
mucak
rank4
Postovi: 145
Pridružen/a: 24.01.2012, 12:30
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 60 puta

Re: Promene vezane za simbol 2012.

Post Postao/la mucak »

Beyond prosao sam kroz nesto sto je nemoguce recima opisati, jednom prilikom sam lego u krevet i toliko mirno sebi reko sad umri ako oces da se ni dlacica na mom telu nije pomerila od straha u tom momentu.Ako tad nisam panicio smatarm da ne panicim ni sada.Ta smrt nije smrt bila nego ponovno rodjenje.Nemamo se cega plasiti sto ne znaci da netrebamo raditi i da netrebamo ubrzavati stvari.Jer beyond ja imam 24 godine ja ne zelim imati decu u svetu u kojem smo sada.Nebi ih mogao pustiti u taj pakao previse je to.A da im opet uskratim da zive to je jos gore.E sad premda mi je 24 nebih zeleo imati decu sa 50 godina mada nikad nije kasno za najlepse stvari u zivotu.

Trebaju nam ideje moramo se otvoriti raditi zajedno pomoci jedni drugima izbrisati sav ego sa lica zemlje i sa njim sve sto ne valja i nije priroda.
ko smo s?ve mi?r
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1577
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Promene vezane za simbol 2012.

Post Postao/la Beyond Le Fov »

pa slažem se, i ja sam mlad ko ti. i nisi jedini koji ima iskustva o kojma pričaš, meni je svemir poprilično otvoren i osjećam i znam svašta. Istina je što govoriš, moramo se pokrenuti, nema vremena na bacanje, neželim ni ja više živjeti u svijetu kakav je sada, odvratan je i lažan.

Zato lijepo pokrećemo diskusiju i potičemo ljude da rade na sebi, ne možeš ništa forsati, niti panika ičemu pomaže
Avatar
mucak
rank4
Postovi: 145
Pridružen/a: 24.01.2012, 12:30
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 60 puta

Re: Promene vezane za simbol 2012.

Post Postao/la mucak »

Ja sam donekle izneo svoju porku osecaj je kao da je ta poruku stigla kuci tacno tamo de treba
znam da nisam ni blizu jedni zato ovo i pisem da podstaknem ljude i neljude da i oni iznesu svoje porkuke pa da ih ujedinimo harmonicno slozimo kako bi dalje bolje napredovali kao vrsta.

sve ideje sve sto moze da pomogne sve je dobrodoslo ali radimo, nesmemo biti lenji.
ko smo s?ve mi?r
Avatar
Devil'sChase
Moderator
Postovi: 600
Pridružen/a: 07.06.2011, 07:40
Ima zahvala: 316 puta
 pohvaljen: 206 puta

Re: Promene vezane za simbol 2012.

Post Postao/la Devil'sChase »

Ovo je prekrasna priča :ymhug: , ajmo razjasniti 2012tu. Ali sa mog stajališta dolazi samo mišljenje, za koje će svi uvidit da je istinito. 2012 je simbol. Promjene su ciljanje velike na 2012 godinu, no evo meni se 2012 desila puno prije 2012te. Onaj datum što su pričali, to je opet simbol izgleda, koji je bez veze iz razloga što dosta ljudi su bili razočarani nakon tog datuma, mislili su da će Merlin štapićem sve promijenit u sekundi. Možda se i mijenja sve u sekundi, jer životni vijek planeta zemlje je daleko veći nego što mislimo, a mi sada i puno generacija prije nas smo možda samo jedna sekunda u vremenu, koje je relativno, pa se promijena ipak dešava. Pa naravno da se dešava, ono što oću reći s tom velikom sekundom sad da ne zabrijem predaleko... Ljudi se mijenjaju, uzasno puno ih se vec promijenilo, i mi moramo biti jako zahvalni na tom, u zadnjih godinu dana totalni bivši idioti koje poznam, sada su se totalno promijenili da ne bi čovjek mogao povjerovat da će oni imat takvu naglu promijenu. Ajde pojam 2012, za mene obuhvaca puno vremena unatrag cak, vec dugo ima da su te promijene aktivne, jedino što negdje od prije par godina se ljudi uzasno naglo mijenjaju, i to nemogu poreći jer ljudi kao na ovakvom forumu, u svijetu sada ima vise nego ikad prije, i moramo imati strpljenja jos, i najbitinije od svega, ne se živcirati. živciranjem se samo dobiva još više razloga za živciranje. Doci cemo svi mi na svoje i na svijet koji želimo totalno novi. Mene isto zanima, dali djeca moja buduca trebaju zivjeti u ovakvom svijetu? No stvarno vjerujem i znam, i vidim da ce se stvari promijeniti i doći će naše vrijeme. Samo polako. Dali ste čuli za legendu o Zaratustri, čovjeku koji je promijenio ljude?
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1577
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Promene vezane za simbol 2012.

Post Postao/la Beyond Le Fov »

zanimljivo ickeovo iskustvo na ayahuasci:
Počeo sam tečno govoriti u svom izmijenjenom stanju. Nije se radilo o tome da sam misli artikulirao u govor. Riječi su samo izlazile iz mojih usta, no ja bih ih tada po prvi put čuo. Ukratko ću ispričati što su rekle i što sam još snažnije spoznao u drugom obliku sljedeće noći. U mojim izmijenjenim stanjima rečeno mi je da je sve što postoji jedna beskrajna svijest koju je glas zvao 'Beskrajno', 'Jednota' i 'Jedno'. U našoj manipuliranoj, iluzornoj stvarnosti postali smo odvojeni od Jednog (u našim umovima, ali ne i zaista) i zato sve promatramo u kategorijama podjela i dvojnosti umjesto da vidimo da je sve povezano, da je sve ista Beskrajna Jednota. Taj je iluzoran osjećaj odvojenosti, zatvor uma koji zovem Matrix.

Prve noći izgovarao sam riječi naglas, dok sam druge čuo snažan ženski glas, jasan koliko samo može biti, koji je dodao još brojne detalje. Evo što su mi rekli tijekom tih dviju noći u izmijenjenim stanjima svijesti koja su ukupno trajala šest do sedam sati. Objavitelja ću zvati 'glas'.
Glas je rekao da je to što su u tijeku takvi napori da se čovječanstvo zatoči u nastupajuću globalnu fašističku državu ili Novi svjetski poredak očajnički pokušaj da se igra sačuva od raspada i da se onemoguće probuđeni ljudi, posebno kroz mikročipove koji su namijenjeni umjetnom sprječavanju ubrzanja vibracija čovječanstva koje se budi. Manipulatori, rečeno mi je, nisu svjesni s čime imaju posla. Nisu upoznati s pravom pozadinom 'igre' u kojoj su i oni samo pijuni. Glas je rekao:

"Ta preobrazba nije možda, nije nešto što bi se moglo dogoditi ili za što se mi nadamo da će se dogoditi budu li stvari išle po 'planu'. Događa se sada, i moć i brzina promjene postat će sve veće i očiglednije. Ono što vidite posljednji je očajnički pokušaj 'Matrixa' da zaustavi neizbježno, to je sve. Preobrazba iz zatvora u raj gotova je stvar."
Kad sam legao zatvorenih očiju opet sam vidio vrtloge boja i slika koji su neko vrijeme imali vrlo kineski ugođaj. Zatim sam čuo glas koji je bio jasan koliko samo može biti. Ne neki daleki, 'što je rekao?' tip glasa, nego snažan i glasan više od bilo čega što sam doživio. Bio je to ženski glas: govorio je vrlo dostojanstveno, uvjerljivo i jasno. «Davide», rekao je, «odvest ćemo te tamo odakle si došao, kako bi se mogao sjetiti tko si.» Tim riječima otpraćen sam na razinu nevjerojatnog blaženstva. Nije bilo 'vremena' i nije bilo 'mjesta'. Sve je jednostavno bilo. Nisam imao tijelo; bio sam samo svijest. I bio sam sve. Nije bilo podjela, polarnosti, crnog i bijelog, nas i njih. Bio sam beskrajan, ali sam također bio potpuno svjestan sebe, kao 'pojedinca' s vlastitom točkom gledišta unutar cjeline. To je ono što smo svi mi. Kad bi ljudi samo mogli doživjeti blaženstvo Jednote, svijet pet osjetila trenutno bi se preobrazio. Energija nije vibrirala kao što to čini u Matrixu. Doživljavao sam ju kao mir ili kao valove oceana koji se kreću usporeno i u savršenom skladu. «Ovo je Beskrajno, Davide», rekao je glas, «odavde si došao, ovamo ćeš se vratiti». Nakon toga su se u mom umu stalno iznova počele ponavljati sljedeće riječi:

«Beskrajna ljubav jedina je istina - sve ostalo je opsjena; Beskrajna ljubav jedina je istina - sve ostalo je opsjena; Beskrajna ljubav jedina je istina – sve ostalo je opsjena.«

U jednom trenutku u svom sam umu počeo oblikovati pitanje. Namjeravao sam reći: «Misliš - baš sve?» Ali prije nego što su se misli stigle oblikovati, glas me prekinuo: «Beskrajna Ljubav jedina je istina - sve ostalo je opsjena; nema'ali', nema iznimaka, to je to.» Ta riječ 'ljubav' ima konotacije u kojima se često shvaća kao slaba ili naivna. Čujem kako ljudi kažu: «Od ljubavi se ne živi, stari moj.» No, dopustite mi da pojasnim što podrazumijevam pod ljubavlju u kontekstu Beskrajne ljubavi. To je ravnoteža svega. Moglo bi se reći i Beskrajna jednota jedina je istina, sve ostalo je opsjena. Zato, Beskrajna 'ljubav' također je i Beskrajna inteligencija, Beskrajno znanje, Beskrajno sve. Rečeno mi je kako je čovječanstvo manipuliranjem navedeno da se identificira s iluzornim 'ličnostima', a ne s Beskrajnim koje zapravo jesmo. To je ljude zarobilo u iluziji odvojenog stanja.

Rečeno mi je da su zakoni fizike također iluzije. «Ne postoje zakoni fizike.«, rekao je glas. «Znanstvenici stvaraju iluzorne 'zakone' za mjerenje iluzornog svemira.« Ne postoje 'zakoni' bilo koje vrste jer sve jednostavno jest. «Misliš li da Beskrajno treba 'zakone' kako bi se kroz njih izražavalo?« Zakoni fizike i matematike, kao i svi drugi zakoni koji 'upravljaju' fizičkim i nefizičkim svjetovima kreacija su zabludjelog uma. Ako znanstvenici vjeruju u takve 'zakone', takvo će biti njihovo iskustvo. Ne zato što zakoni postoje, nego zato što znanstvenici, i preko njih ljudi općenito, vjeruju da postoje, zato se tako i čini. Ali to traje samo dok se ne pojavi netko tko će promijeniti vjerovanje, kolektivnu stvarnost, i tada takvi 'zakoni' prestaju vrijediti. Stalno se iznova potvrđuje da uvjerenja znanstvenika koji izvode neki eksperiment utječu na rezultate eksperimenta. Najbliža stvar 'zakonu' koja postoji je ovo: ono što vjerujete, to ćete i vidjeti i doživljavati. Glas je objasnio da ono što doživljavamo kao 'opipljiv' svijet postoji samo zato što mi vjerujemo da postoji. Taj svijet nije 'tamo vani', nego je 'ovdje unutra' - u našim umovima.
Avatar
Devil'sChase
Moderator
Postovi: 600
Pridružen/a: 07.06.2011, 07:40
Ima zahvala: 316 puta
 pohvaljen: 206 puta

Re: Promene vezane za simbol 2012.

Post Postao/la Devil'sChase »

Malo stvari zaslužuje beskrajne pohvale, kao što je ovaj post :earthhug:
Avatar
pecurko
rank14
Postovi: 677
Pridružen/a: 23.08.2010, 14:58
Ima zahvala: 228 puta
 pohvaljen: 290 puta

Re: Promene vezane za simbol 2012.

Post Postao/la pecurko »

I ja sam kao mlad, bežao od Boga tako brzo, da mi jedan starac rekao: Sine, toliko brzo bežiš da ćeš pre svih optrčati krug i upasti u naručje onog od koga bežiš.
Tako i bejaše, samo ne bih nazivao to što me tada zagrlilo ni Bogom , ni Isusom, ni Gaiom, ni Budom, ni Alahom...
Najčudnije od svega za mene su ljudi.
Sa svakim čovekom u priči lice u lice, dođemo na kraju do toga, do istine, da ovo nije svet koji smo trebali da stvaramo, da se bogatimo i okružujemo nepotrebnim stvarima i od toga bivamo teži i tromiji, da moramo sve da odbacimo, da se preobrazimo... Siguran sam da sada 80% ljudi na planeti može to da prizna, ali opet izgleda mi kao da nismo spremni...
Možda uskoro.
Sto rece moja baba:"Sve sto raste iz Zemlje to je zdravo".
Avatar
Devil'sChase
Moderator
Postovi: 600
Pridružen/a: 07.06.2011, 07:40
Ima zahvala: 316 puta
 pohvaljen: 206 puta

Re: Promene vezane za simbol 2012.

Post Postao/la Devil'sChase »

Pečurko, ta promjena je zasigurana, ne brini :D a to su znali čak i ljudi koji su davno prije živjeli



"Radim za budućnost i suvremenici me neće razumjeti, ali jednoga dana
prevladat će naučni zakoni prirode čije sam tajne otkrio i sve ce se
izmijeniti, kao dlanom o dlan, sve će se promijeniti. Nastupit će nova era
čovječanske mudrosti, čije će glavne odlike biti razumijevanje vremena,
otkriće izvora beskrajne energije i oblikovanje materije po volji naučnika.
Ljudska svijest pomaknut će granice života i bit će moguće razgovarati sa
dušama umrlih odvojenim od tijela. Ova saznanja dodatno će promijeniti naše
shvaćanje o razlici života i smrti".

"Uvjeren sam da je cijeli kozmos objedinjen, kako u materijalnom tako i u
duhovnom pogledu. Postoji u svemiru neka jezgra otkuda mi dobivamo svu
snagu, sva nadahnuća, ona nas vječno privlači, ja osjećam njenu moć i
vrijednosti koje ona emitira cijelom svemiru i time ga održava u skladu. Ja
nisam prodro u tajnu te jezgre, ali znam da postoji i kad hoću da joj
pridam kakav materijalni atribut, onda mislim da je to SVJETLOST, a kad ga
pokušam shvatiti duhovno, onda je to LJEPOTA i SUOSJEĆANJE.

Onaj koji nosi u sebi tu vjeru osjeća se snažan, rad mu čini radost, jer
se sam osjeća jednim tonom u sveopćoj harmoniji."

- Nikola Tesla
Odgovori