Prva astralna projekcija

Proširimo horizonte
Odgovori
Avatar
Riseofmagic
rank2
Postovi: 33
Pridružen/a: 10.09.2011, 09:24
 pohvaljen: 8 puta

Prva astralna projekcija

Post Postao/la Riseofmagic »

Ovako zanimaju me vasa iskustva,spoznaje,dojmovi,sve sta znate dozivljaji sve vezano za vas i astralnu projekciju nezelim da pisete nesto sa neta nego nesto sto ste dozivili.
Pa ja cu bit privi i napisat svoju prvu i zasad jedinu astralnu projekciju.
Duze me vrijeme zanima postic to probavam duze vrijeme od recimo 4 dana za redom sa zvukovima
i danas sam se napusio i otisao spavat iskustvo je bilo sljedeće.
Legao sam pustio zvuk playlistu od 3 zvuka 1-75mhz za astralnu 2-Scientific(znanestveni nekakav simulator) 3-Budistick sounds with voice(lik prica kako sanjas i sta ces sanjat i skuzis da si u snu a budistički zvukovi te opusste)
I sad ja tako lezim ta play lista prvo padam u trans zaspivam smirio sam se totalno nepomičem se ni milimetar i svribi me noga ruka ovo ono ali duram i onako osjetim da zaspivam ovo me ponekad razbudi ignoriram i slusam zvukove padam u trans osjetim da mi je tjelo utrnulo u nekom sam svjetu osjetim svoje tjelo ali jos nije sve jasno mogu letjet i svasta gledam ruke kao da su od magle a cjelo vrijeme osijetim tijelo kako lazei nepomicno i sad se pokusavam pomaknut i nemogu nikako kao da mi duh izlazi iz ruku sad dok slusam zvuk govori da sta vise postajem svjestan da vise zaspivam i to se desava :D osjetim 2 tjela jedno astralno i jedno fizicko nemogu micat rukama samo gutat i disat.
I astralno tjelo imam kontrolu nad njim i uzivam tako i razmisljam u astralu i sad odjednom mi sine ideja napamet omfg pa neki se nisu probudili jer se nisu mogli micat kako se probudit i naglo se trznem i probudim se.Odem na wc i zaspem opet nastavio sam zvuk slusat na slucalicama ofc i dozivim isto iskustvo :D
Sad me zanima ako je neko informiraniji da utvrdimo jel se radi o astralnom iskustvu ili je to dio maste sna ili neceg drugog zbog marihuane ali sigruan sam da sam spavao i nisam mogao micat ruke i mislio sam o 2 stvari od jednom imao 2 tijela i 2 svijesti
i cuo sam sve fizicko sta se desava oko mene zvuk telefon,hodanje po kuci,msn sam cuo zvuk sa slusalica kao glas boga sa neba :D ludo iskustvo i da nije bila astralna bilo je ludo.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
edit: ako nekog zanima više informacija o Astralnoj Projekciji, neka baci pogled na ovu temu.
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1577
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Prva astralna projekcija

Post Postao/la Beyond Le Fov »

Hm, zanimljiv sinkronicitet, baš sam i ja jutros imao slično iskustvo (spontano) a inaće nikad ili bar ne već dugo.
Ovako je bilo:
Probudih se u 10h jer me netko zvao na mob (a bila je patka jer se nitko nije javio, nego poklopio odma), ostao sam malo za kompom, ali pošto je to dosta rano za mene :bigsmilee: lego sam natrag da otspavam još sat dva.
I tad su počeli čudni snovi, nešt sam brijo u snu, u međuvremenu se cura probudila i išla za komp nešt tipkati (krevet mi je do kompa) i tako sam se ja u jednom trenutku našao između sna i jave, čuo sam curu kako tipka pokraj mene, imao samo u glavi realno vizualno predstavu prostora i stvari, al oči otvoriti nisam mogao, tjelo spava i dalje, još pomalo uzrujan zbog sna htjedoh se probuditi i nikako, jednostavno nisam znao kako da pomaknem bilo koji dio tjela. Onda mi pade na pamet da pogodim curu s nekim predmetom koji mi je blizu da joj skrenem pažnju na sebe da nešt učini.
Našla su se dva daljenska pokraj moje glave (inaće znaju biti ponekad tu, jedan je od telke a drugi od resivera) i uzmem ja daljenski i ciljam napamet ravnajući se po zvuku tipkanja(jer oči nisam mogao otvoriti), bacim ga u smjeru cure, čekam neki zvuk da je nešt pogodio, međutim zvuka nema, uzmem drugi daljenski i opet ga bacim, i opet nikakav zvuk da je nekamo pao.
Iznerviran sad ulažem napor malo veči da se iskobeljam iz kreveta, i taj napor mi se bio toliki ko da sam izrešetan automatskom puškom i pokušavam se dići. Ali nekako uspjevam se diči na ruke u velikoj muki, dignem glavu u smjeru zida, kad ono uopće nije izgledao kako treba realno izgledati nego je bio drugačijeg izgleda i strukture gradnje (dok su zvukovi od curinog tipkanja bili realni). To mi bilo čudno i shvatim da vrlo vjerojatno još nisam u reali, odustanem, opet nepomičan i nesposoban da pomaknem neki dio tjela. I tako sam neko vrijeme još izživcirano promatrao i razmišljao, padao još malo u san i onda se na neku foru probudio svjestan svega što se događalo.
I tad sam shvatio da daljenski uopće nisu bili pokraj mene nego sam sanjao da jesu i da ih bacam na curu, dok je ona realno bila za kompom i tipkala tu u javi.
Uglavnom nadasve zanimljivo iskustvo. Brijem da sam bio zarobljen u astralu, spontano ili ne neznam, ali gluposti koje sam tad sanjao djeluju mi čak kao namještaljka, tj. kao da izvor scenarija nisam ja već manipulacija od neke druge strane. Ali ne tvrdim čvrsto da je to slučaj, mozak je fakat nešt misteriozno apstraktno.
Shanti
rank7
Postovi: 256
Pridružen/a: 28.07.2010, 01:23
Ima zahvala: 189 puta
 pohvaljen: 85 puta

Re: Prva astralna projekcija

Post Postao/la Shanti »

Pa jes lud, oćeš curu ubit ? :D
Ne tako dugo spavat ne, ni dobro, puno lakše je svjesno sanjat kad ideš ranije leć :psy
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1577
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Prva astralna projekcija

Post Postao/la Beyond Le Fov »

eh štaš kad idem spavati oko 3 4 u noći. Ne al skoro uvijek dok idem malo leć po danu tad imam te anomalije stvarnosti, između sna i jave, dosta je ključano da neki zvuk radi u reali. Ali pošto vrlo rijetko idem leć po danu (i ne napušen :bigsmilee: ) zato imam slabo takva iskustva.
Avatar
Riseofmagic
rank2
Postovi: 33
Pridružen/a: 10.09.2011, 09:24
 pohvaljen: 8 puta

Re: Prva astralna projekcija

Post Postao/la Riseofmagic »

hahahahahahahhah zanimljivi fenomeni neznam meni je ovo šok bilo dozivit bilo mi je za ne povjerovat ne opisiv osjecaj mislit o vise stvari imat dvije svijesti bit svijestan sna i svijesno spavat i odvojit dušo od tijela fenomenalno je tako nesto dozivit kao prosvijetljenje
sljedeci put se probaj probudit da se nekako prepadneš možda i ubiješ u snu meni je na prepad upalilo prvi put i prepadnem se samo sam se skocio iz astrala i ono wtf koje iskustvoo :D
Avatar
Svilaja
rank4
Postovi: 138
Pridružen/a: 28.05.2011, 14:03
Ima zahvala: 37 puta
 pohvaljen: 49 puta

Re: Prva astralna projekcija

Post Postao/la Svilaja »

@beyond To ti se zove paraliza spavanja iliti "Sleep Paralysis", a ovo sve iz snova ti nisu snovi nego ulazak u snove, hipnagogičke halucinacije. Svaku noć kada idemo spavat dogodi se paraliza spavanja kako nebi u snu hodali, odnosno to je neka vrsta prirodne obrane protiv lutanja u snu. Jedina razlika između tebe i bilo kog drugog je to šta si ti bio svjestan tog stanja paralize. E sad, mozak postaje svjestan da tijelo ne odgovara njegovim željama i pokušava sam sebe ubaciti u san. Fora dolazi kad se samo prepustiš (samo znaj da je paraliza prirodna i bezopasna), prvo te peru svakakve brije sve puno svjetla, letiš ali nemaš tijelo, najsavršenija muzika i nakon nekog vremena uđeš u lucidni san.. Ili u puno mojih iskustava samo se probudiš.

Imaš na internetu negdje dobar guide o tome kako inducirati sleep paralysis i time postići lucidni san ili OOBE, neću tu reklamu stavljat.. Ako želiš izać iz paralize samo probaj promijenit disanje, onda će tijelo skužit da je mozak budan i tijelo će se probudit.
Tko na jastuku ima vrt služi tome vrtu danju i noću, zelen i bez ičega svoga.
Shanti
rank7
Postovi: 256
Pridružen/a: 28.07.2010, 01:23
Ima zahvala: 189 puta
 pohvaljen: 85 puta

Re: Prva astralna projekcija

Post Postao/la Shanti »

Moja iskustva sa SP su takva da ne mogu utjecat na disanje.
Samo ga mogu osjetit i bit svjestan, ono pokušavam jako udahnit a tijelo izdiše :D
Avatar
Fig
rank9
Postovi: 377
Pridružen/a: 21.11.2010, 23:53
Ima zahvala: 48 puta
 pohvaljen: 112 puta

Re: Prva astralna projekcija

Post Postao/la Fig »

mislim da bi bilo ok da postove ove teme prebacimo u već postojeću temu o astralnoj, čisto da ne gomilamo iste teme po forumu.

nije da sam imao previše takvih iskustava kojih se sjećam, ali sam znao u par navrata, te sam i jedan izražajni podijelio na forumu i to baš u temi o paralizi u snu, pa ako nekog zanima neka baci pogled.
nisam se nikad ni previše bavio vlastitim induciranjem i vježbama, već se uvijek jednostavno prepustio carstvu snova u kojima se svemu prepustim i uđem u priču te nisam izvan nje mišlju o ovome ovdje, makar bi također volio poradit malo više na tom području lucidnosti i pridobivanja kojekakvog iskustva povezanog sa time. jednom mi je prilikom velik intenzitet lucidnosti pružio magični opijum nekoliko dana nakon same konzumacije, i to pretežito pri popodnevnom spavanju dok su noću pak bili veoma živopisni snovi kojih sam se sljedeće jutro i kroz dan sjećao kristalno jasno. ta me povezanost veoma fascinirala te je bilo izrazito predivno i naučno...

aidmints, mislim da stvarno nije reklama ako baciš link ili skopiraš guide jer većinu korisnih stvari se prevede i stavi na forum radi lakše dostupnosti i hrpe korisnih informacija slične povezanosti na jednom mjestu. tako da mislim da bi taj guide našao svoje mjesto ovdje kao još jedna zanimljivost za članove koje zanima da si i to pročitaju te uklope u svoje razmišljanje i iskustvo :psy
možda griješim, u tom će slučaju onda admini prozborit dvije-tri mudre :)
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Prva astralna projekcija

Post Postao/la Red »

necemo spajat, mislila sam da bi mogli ali mislim da je ovako bolje. astralna projekcija vec postoji, pa cu editirat prvi post da se nade link za druge koji mozda ne znaju o cemu pricamo pa ce biti prebaceni na temu koja ima neke osnovne informacije.
mozda bolje neka ostane ovdje ova tema, nek se diskutira :thumbsup:
daj guide okaci negdje da vidimo o cemu se radi
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Svilaja
rank4
Postovi: 138
Pridružen/a: 28.05.2011, 14:03
Ima zahvala: 37 puta
 pohvaljen: 49 puta

Re: Prva astralna projekcija

Post Postao/la Svilaja »

Znači pričao sam o Lucidology 101. Jest da tip dosadno govori i stalno ponavlja, a i čini se sve ko jedna od onih internetskih gluposti tipa "Build your body in 5 days", ali ovo stvarno radi. Isprobano od mnogih. Možda će te trebati posjetiti gusare da ovo dobijete neznam kolko je to šta kaže free stvarno free. Tip uglavnom ima dosta logične metode, iako će trebati nešto vremena da se nauči par stvari o mehanizmima spavanja i sl, u videima i tekst fajlovima on vas sve nauči šta trebate. Metoda jako bliska ovoj je WILD, ili Wake Induced Lucid Dream.

Osim toga ima još dosta metoda kako inducirati paralizu sna, imate na internetu sve, posjetite gugl.

To je prava prirodna, besplatna, prekrasna i sigurna droga - snovi, ili da kažem DMT? :)
Tko na jastuku ima vrt služi tome vrtu danju i noću, zelen i bez ičega svoga.
Odgovori