Kako Vi koristite psihodelike?

Proširimo horizonte
Avatar
Sophia
rank8
Postovi: 306
Pridružen/a: 23.03.2010, 23:13
Ima zahvala: 70 puta
 pohvaljen: 106 puta

Re: Kako Vi koristite psihodelike?

Post Postao/la Sophia »

u početku bilo je iz znatiželje, naravno,, ali i iz zajebancije bilo je zanimljivo pojest sliku i gledat kako se sve miče, bilo je to na neki način dosta nesvijesno konzumiranje,, po stanovima , sa ekipama, ali tada sma i ja bila u takvom stanju uma,,,
no zahvaljujuči njima,lagano sam se otvorila i skužila kak se to kaže SPIKU, i počele su tu razno razne spoznaje i iskustva,iltiga prosvjetljenje i promjena načina života i gledanja na svijet, i tako nakon godina konstantnog vikend konzumiranja, sada sam u fazi kada jednostavno više nema potreba,, od slika sam naučila doslovce sve što sam trebala naučiti, od gljiva isto,, i nevidim sebi osobno smisla u konzumiranju mislim lijepo je otič u šumu i šetati u tišini sa psylo vodićima, čekam panaleoulse ali i ayu na koju idem na ritual u 5mj, i do tada neču konzumirati ništa, pripremam se lagano za to iskustvo,, a baš mi je zanimljivo mogu doč do svega što me zanima, a ja neželim ništa čudim se sama sebi bit če godine :D,, tj, zadnjih godinu dana samo pušim čistu finu travicu i zavoljela sma je kao nikad prije, stanja u koja me vodi ponekad znaju bit prepsihodelična tako da i iz tog razloga več godinu i nest sam kakti ga "čista" ,, kada mi pofali inspiracije samo vatam bongić i vrata inspiracije se otvaraju, slike bića stižu,razne priče, energije,, ma neopisivo, ,počinjem imat slična iskustva kao na slikama, glj,, tako da mi je ovo super svaki dan u tom stanju uma zahvaljujuči svetoj biljci,, a i najbolja umjetnička djela moja nastala zahvaljujuči njoj.. više mi nita nema smisla osim nje hehe :D i naravno aye jer s njom imam sporazum.... eto u ultra mrga mini
kratko...
vjeruj i dalje u čvrste zakone materijalne stvarnosti.ti su zakoni potrebni da bi mogao živjeti.ali nemoj ograničiti svoje vjerovanje samo na njih.prihvati činjenicu da postoje i druge stvarnosti u koima vrijede drugačija pravila i zakoni...pan
Avatar
pecurko
rank14
Postovi: 677
Pridružen/a: 23.08.2010, 14:58
Ima zahvala: 228 puta
 pohvaljen: 290 puta

Re: Kako Vi koristite psihodelike?

Post Postao/la pecurko »

Čak i dok smo duvali ko klinci po parkovima, nikad to nisam radio zbog društva, u stvari ja sam izabrao to društvo da bih mogao doći do onoga što želim. No vrlo brzo ljudi su počinjali u sebe unositi svašta tipa heroina, eksa....to nije bilo to za mene.
Tada sam se okrenuo prirodi i vrlo pažljivo birao šta i kako, bilo je tu tatule, muhare, još nekih puzavica iz roda Solanacea, pa malo hemije tipa LSD, MDMA
Posle prvog putovanja u središte uma, nastavio sam da se poštapam isključivo prirodom kako bih učio od samog sebe, nadam se da mi jednog dana neće biti neophodne, ali znam da će uvek biti deo mog života, ako ništa ono bar da ih slavim u pesmama i prenesem deo tog zaveštanja na mlađe.
Sto rece moja baba:"Sve sto raste iz Zemlje to je zdravo".
dr.manijak
rank14
Postovi: 1432
Pridružen/a: 05.04.2010, 22:15
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 232 puta

Re: Kako Vi koristite psihodelike?

Post Postao/la dr.manijak »

Jednostavno osetim potrebu, i kad osetim to znam da sam spreman.
Nemam neki posebni ritual ali jednog se sigurno pridrzavam se onog "dva dana pre izbegavaj bilo kakvu nelagodnu situaciju"
I to mi je to, prepsutim se tripu. :)
Da li biste radije bili zabrinuti genije ili vesela budala?
Avatar
dead_or_alive
rank1
Postovi: 9
Pridružen/a: 05.07.2012, 13:45

Re: Kako Vi koristite psihodelike?

Post Postao/la dead_or_alive »

Nikad, ama bash nikad, nisam planski pojeo sliju, osim, prvi puta. Nakon toga kad god sam isha rijeshit, uvik mi se nakraju neshto izjalovilo, ili nije valjalo ili neka druga glupost... nakraju sam se prepustio i odustao od uzaludnih potraga, i skuzio da mene ona sama nadje kad se njoj oche, a ne kad se meni oche, neobavezno se susretnemo <> svako godinu dana, obicno ljeti i obicno dvaput. ucini mi totalni Dar Mar u kompjuteru u jednu vecer, ali se uvijek sjecam apsolutno svega.
zadnja dva sam probrijao na zadarskom pozdravu suncu od 22:00 do 05:00...jako lijepo iskustvo...ko nije probao, a ima mogucnost, neka proba...
The more you educate yourself the more you understand where things come from the more obvious things become and you begin to see lies everywhere. You have to know the truth and seek the truth and the truth will set you free. - Joradan Maxwell
Avatar
sometimes
rank13
Postovi: 554
Pridružen/a: 10.01.2012, 12:45
Ima zahvala: 232 puta
 pohvaljen: 85 puta

Re: Kako Vi koristite psihodelike?

Post Postao/la sometimes »

Psychonaut je napisao/la:Mene je na otvaranje teme motivirao zadnji trip, koji se razvio neocekivano. Bas kad sam mislio da sam skontao sve sto mi treba, i prevazisao idealan recept, bio sam iznenadjen. Velika ocekivanja mogu rezultirati i razocarenjima, tako da je jedan bitan savjet koji mogu dati da nista ne ocekujete(sto je cesto tesko), i da ste na sve spremni. :psy

e upravo to....., bravo, bas je tako !!!!!!

velika ocekivanja mogu rezultirati i razocarenjima - ali kako ne ocekivati?
to je za mene iskreno veliki korak,a mozda i skola koju moram proc, sta u biti zelim reci...

ovo mi se jako svidjelo sto je psihonaut napisao jer mi se to dogodilo zadnja dva puta, imali smo jedno predivno iskustvo gdje nitko od nas cetiri nije par sati nista pricao, samo smo se gledali i svakome je sve bilo jasno, gledali smo tu prirodu i cudili se ljepoti i miru koji je tada bio u nama, potpuni mir u dusi....

i sad, kako ne teziti tome sljedeci put kad ides jesti gljivice, kako, kako to izbrisati iz glave i ne željeti da ti opet bude tako, i zato nam je, siguran sam, sljedeca dva puta bilo lose, pricali smo vec djevojka i ja o tome i dosli do istog zakljucka kao i psihonaut - mi smo nesto ocekivali i naravno to nismo dobili....

e sad,kako vi koristite psihodelike, hm, mi ih koristimo kao reset, u biti malo ih jesmo zlouptrebljavali i pretjerivali sa njima (svaki vikend i to) ali to je proslo, nadam se da to razumijete, tesko je, barem je meni bilo kad sam konacno uspio napraviti svoje i imati ih doma, a znas kako ti pruzaju dobar feeling, slobodan si za vikend, puna glava sranja od radnog tjedna i zasto ne, e upravo zato jer vise nije to - to kad ih uzimas cesto...

a reset, da, jedan pravi reset tu i tamo treba da ti se posloze kockice u glavi da saznas neke stvari i ono najbolje da se poslije i 3 dana i 5 dana kasnije osjecas dobro, spreman za gutanje novih sranja sto ti donosi zivot i prolazit kroz njih sa smjeskom...

toliko od mene..., uzivajte i nadjite svoj put!
....it didn't make any sense.....
Odgovori