Svijest?

Proširimo horizonte
Avatar
antoniopavaroti
rank14
Postovi: 847
Pridružen/a: 13.11.2013, 22:49
Ima zahvala: 358 puta
 pohvaljen: 338 puta

Re: Svijest?

Post Postao/la antoniopavaroti »

NekiTamo je napisao/la: Negdje sam pročitao podatak da smo u prosjeku svjesni svega 4-5% budnog vremena tijekom dana i kad se to preračuna u minute shvati se da je to istina (kako za koga, govorim u globalu), a razlog tome je kao što mnogi duhovnjaci iznose (npr E.Tolle) u ovisnosti o mislima, misli jednostavno odu svojim tokom bez kontrole, svjesnosti, onoga koji promatra zar ne? Hoću reći da ovisnosti o cigaretama, piću, izgledu, tračanju itd itd su zapravo sekundarne ovisnosti ili nisu ovisnosti mozda jer je ovisnik negdje zakopan u primarnoj ovisnosti - mislima koje naviru iz trena u tren, a tu i tamo izviri kada ga snađe kakva patnja ili rjeđe radost.
podatak koji si pročitao ..mislim da nije istinit . Kada se govori o pravoj svjesnosti , prisutnosti , mogu reči da nismo uopće svjesni niti tih 4-5% vremena o kojima ti pišeš . To garantiram . Ne samo da nismo tolko svjesni nego čitav život provedemo u spavanju ..u umu . Mi čak niti neznamo šta je to svjesnost..nije nam to moguće pojmiti ako nemamo iskustvo iste . To stalno govorim .Kad govorimo (makar o njoj nema riječi) o svjesnosti želim reći i to da se veoma teško probuditi da je to pravo i nevjerojatno čudo a još je veće čudo opstajati u njoj ..biti u tu i sad. Svjesnost je iznad ili bolje rečeno onkraj razumijevanja , ona nije razumljiva jer nije kategorija Uma..Um je razmišljanje , svjesnost je postojanje bez razmišljanja...svjesna tišina . Zašto se teško probuditi ? zato jer mi tražimo budnost a neznamo šta je to ..kako nači nešto za što neznaš kako izgleda i šta je? Zato smo u vječnoj potrazi..tisućlječima ..Odlazimo u Indiju , na Tibet , u samostane , hramove , tko zna sve gdje tražeči prosvetljenje ..a ono je u nama ..baš u nama . Nigdje netreba iči .
Drugi problem je taj što mi mislimo da smo svjesni pa niti ne tražimo nešto što kao već jesmo ..jer postoji svjesnost Uma kroz pažnju prema vani i postoji svjesnost svjesti kroz pažnju prema vani i prema unutra k samom sebi.
Po meni je početak prosvetlenja onaj tren kad za pola sekunde postaneš svjestan kroz svjest ..ne kroz Um ..kad za trenutak spoznaš istinu bez posrednika uma i kad taj trenutak prepoznaš ..kad uhvatiš svjesnost , to je ključno ,to je najvažnije , okusiti je , tad konačno dobiješ ISKUSTVO svjesnosti .
Bez tog iskustva nema duhovnosti ..nema spoznaje i sve knjige koje govore o tome samo su blede sjene istine . Zašto je to tako...postoji jedna dobra hipoteza ..veoma uvjerljiva i prihvatljiva ali o tome čemo u nekoj drugoj prilici..
" Ako želiš pobjediti ..ne smiješ izgubiti"
Avatar
NekiTamo
rank2
Postovi: 30
Pridružen/a: 26.02.2015, 12:35
Ima zahvala: 47 puta
 pohvaljen: 13 puta

Re: Svijest?

Post Postao/la NekiTamo »

O toj svjesnosti kroz svijest što govoriš priznajem da mi je apstraktna jer nemam takvo iskustvo nje pa koristim onu koja mi je na raspolaganju :D pa mozda me odvede do tih prvih milisekundi. Ima nas toliko potencijalnih istraživača, ali rijetki se upuštaju ili prerano odustanu što zbog straha, ljenosti ili 'razuma' uvijek neki razlog proviri. Umnom svijesti znamo da imamo izbor na koji način želimo iskoristi
svoje vrijeme i dostupne alate sada u ovome trenutku ali večinu vremena zaboravljamo da se taj izbor odvija iz trenutka u trenutak (barem dok ne stanemo na neku točku ili valnu dužinu), a kad zaboravimo na izbor što ostane? Iluzija o svojem 'ja' koji radi, jede, razmnožava se, čeka penziju? Kao što kažeš odgovori su tu u nama.
Question everything, assume nothing
Avatar
antoniopavaroti
rank14
Postovi: 847
Pridružen/a: 13.11.2013, 22:49
Ima zahvala: 358 puta
 pohvaljen: 338 puta

Re: Svijest?

Post Postao/la antoniopavaroti »

NekiTamo je napisao/la:O toj svjesnosti kroz svijest što govoriš priznajem da mi je apstraktna jer nemam takvo iskustvo nje pa koristim onu koja mi je na raspolaganju :D pa mozda me odvede do tih prvih milisekundi. Ima nas toliko potencijalnih istraživača, ali rijetki se upuštaju ili prerano odustanu što zbog straha, ljenosti ili 'razuma' uvijek neki razlog proviri. Umnom svijesti znamo da imamo izbor na koji način želimo iskoristi
svoje vrijeme i dostupne alate sada u ovome trenutku ali večinu vremena zaboravljamo da se taj izbor odvija iz trenutka u trenutak (barem dok ne stanemo na neku točku ili valnu dužinu), a kad zaboravimo na izbor što ostane? Iluzija o svojem 'ja' koji radi, jede, razmnožava se, čeka penziju? Kao što kažeš odgovori su tu u nama.
Ona svjesnost ..koja ti je ..kao što kažeš "na raspolaganju" neče te odvesti u samospoznaju ..neče..baš naprotiv ..ta svjesnost Uma čini apsolutno sve da se ne probudiš..apsolutno sve . Jer probuđenje traži "smrt" Uma ...prestanak lajanja i prestanak iluzije misliju..e to Um neće . Jer Um postoji samo kad razmišlja..uspoređuje ..analizira..gospodari...um je vječiti unutrašnji monolog .Um je horizontalno znanje , svjest je vertikalna spoznaja .Nigdje se ne dodiruju. Nevjerojatne su prepredenosti uma kad ga svjest ošine i nevjerojatne stvari radi Um a da ti ne dozvoli da se osvjestiš .
Reči ču ti jedan primjer ; ..dakle kad ti se desi da se na tren probudiš i kad okusiš svjesnost i kroz to konačno znaš šta je i kakva je ..kad ZNAŠ šta da tražiš počinje ..tek tad prava borba .., napor je potreban, a opet taj napor mora biti ne-napor..eh..znam da je to kontradiktorno ali šta je tu je..dakle od tog momenta kad postaneš tragaoc ili lovac samog sebe , moraš da se SJETIŠ da pokušaš biti prisutan..moraš da kažeš sam sebi " evo sad ću se potruditi da uspostavim svjedoka , da utišam galamu uma i da svjesno opstojim ". Baš to moranje da se SJETIŠ ..um ugasi. Jednostavno ugasi i prođu dani i dani a ti se NE MOŽEŠ sjetiti da osvjestiš sebe . Um..nezavisno i od svoje svjesnosti sakrije mogučnost da se prisjetiš svjesnosti.Na taj način prolaze dani i mjeseci a onaj tko je u početku imao sreće da se na tren spozna opet polako padne u san.
To je jedna od velikih prepreka na putu. Druga je prepreka što se svjesnost razvija i puni kumulativno..pa je u početku teško ..pa i nemoguće biti više od pola sekunde prisutan..pa te stvarnost ili zvuk ili događaj ponovno povuku , u Um ,u razmišljane ..planiranje ..u prošlost ili u budučnost . I tako počinje borba..moraš da se sjetiš da se probudiš a kad to uspiješ treba ostati budan što duže..Vremenom češ moći biti samosvjestan...budan ..minutu..dvije..i tako sve više..Moguče je biti svjestan 24h..Ja neznam , nažalost nikog živučeg tko je to postigao , ne kažem da možda ne postoje...
Da bi se u toj borbi opstalo mislim da je potrebna ljubav..da se zaljubiš u tu svoju svjesnost..u samog sebe..da živiš i voliš u njoj ..to je veoma važno..ta zaljubljenost ...ona ti daje snagu da opstaneš na putu. Kad je okusiš, svjesnost te poput vina opije svojom čistoćom i ljepotom i mirom . Ah ..sav sam se raznježio ..šmrc..šmrc
Učitelj je potreban ..da ti pokaže početak i način kako da uhvatiš taj prvi trenutak , da ti pokaže šta je i kakva je to lovina koju treba da uloviš..lovina o kojoj si samo slušao i o kojoj si samo čitao..lovina koju niko nikad nije vidio ni čuo..he he..Bar meni je bio potreban Učitelj.. i sad kad sitnicu znam gotovo se usudim tvrditi da se pa i nemoguće probuditi bez Učitelja. Ne mora on biti , učitelj, neki veliki kalibar ..ne..on mora biti samo stepenicu , dve iznad učenika . To je dosta .Samo da te dovede do tog prvog susreta sa svješču ..dalje i tako moraš sam.
Tvrdim da Učitelja ima ..tvrdim da su kraj nas ..ja sam imao osobno takav slučaj..Skoro dvadeset godina mi je prijatelj , učitelj govorio o svjesnosti.. a ja ga nisam čuo..samo sam klimao glavom misleči da ga razumijem a nisam ga razumio...dok nisam sazrelio ..a onda je krenulo , gotovo slučajno.
Uh..baš sam se raspisao..po običaju..
Zadnja izmjena: antoniopavaroti, dana/u 28.03.2015, 18:42, ukupno mijenjano 1 put.
" Ako želiš pobjediti ..ne smiješ izgubiti"
Avatar
NekiTamo
rank2
Postovi: 30
Pridružen/a: 26.02.2015, 12:35
Ima zahvala: 47 puta
 pohvaljen: 13 puta

Re: Svijest?

Post Postao/la NekiTamo »

Ajd da prvo pokušam razlučiti o tipovima svijesti na koje ja mislim i o kojima mislim da ti mislis radi orjentacije heheh.
Recimo ovako, imamo A) budno stanje bez svijesti gdje osjećaji, misli, hormoni itd. upravljaju čovjekom - čovjek automat prema C.Tartu, onda imamo B) subjektivna svjesnost koju karakterizira samo-promatranje (misli, pokreta, emocija, refleksa) i samo-sjećanje (to mi nije skroz jasno na što Gurdjieff misli pod time), to pod B je ono na što ja mislim kada kažem da nam je na raspolaganju (umna, mentalna svijest) i smatram da bi se trebalo moći uz pomoć B doći do C, a tu spada objektivna svijest za koju sam rekao da mi je trenutno apstraktna, a ti da je to svijest o svjesnosti, samospoznaja (barem sam tako shvatio).
Eh sad zasto mislis da se ne moze iz B prijeći u C radom na sebi ili si me mozda krivo shvatio da sam ja mislio na A, ali opet za A ti ni ne treba nikakav napor, to je default ili critical error. Upravo ljubav i je bitna, isto smatram da je ključ napretka, inače strah prevlada, strah od same ljubavi -tricky, a mozda su objektivna svijest i ljubav(većih frekvencija) jedno te isto. A ovo za učitelja ne osječam da je prijeko potrebno u fizičkom obliku. Vjerojatno kada podignemo B svijest možemo lagano upasti u lucidne snove i astralne projekcije pa tamo imati vodiča - višeg ja ili nešto slično.
Question everything, assume nothing
Avatar
antoniopavaroti
rank14
Postovi: 847
Pridružen/a: 13.11.2013, 22:49
Ima zahvala: 358 puta
 pohvaljen: 338 puta

Re: Svijest?

Post Postao/la antoniopavaroti »

NekiTamo je napisao/la:Ajd da prvo pokušam razlučiti o tipovima svijesti na koje ja mislim i o kojima mislim da ti mislis radi orjentacije heheh.
Recimo ovako, imamo A) budno stanje bez svijesti gdje osjećaji, misli, hormoni itd. upravljaju čovjekom - čovjek automat prema C.Tartu, onda imamo B) subjektivna svjesnost koju karakterizira samo-promatranje (misli, pokreta, emocija, refleksa) i samo-sjećanje (to mi nije skroz jasno na što Gurdjieff misli pod time), to pod B je ono na što ja mislim kada kažem da nam je na raspolaganju (umna, mentalna svijest) i smatram da bi se trebalo moći uz pomoć B doći do C, a tu spada objektivna svijest za koju sam rekao da mi je trenutno apstraktna, a ti da je to svijest o svjesnosti, samospoznaja (barem sam tako shvatio).
Eh sad zasto mislis da se ne moze iz B prijeći u C radom na sebi ili si me mozda krivo shvatio da sam ja mislio na A, ali opet za A ti ni ne treba nikakav napor, to je default ili critical error. Upravo ljubav i je bitna, isto smatram da je ključ napretka, inače strah prevlada, strah od same ljubavi -tricky, a mozda su objektivna svijest i ljubav(većih frekvencija) jedno te isto. A ovo za učitelja ne osječam da je prijeko potrebno u fizičkom obliku. Vjerojatno kada podignemo B svijest možemo lagano upasti u lucidne snove i astralne projekcije pa tamo imati vodiča - višeg ja ili nešto slično.
Bravo..izvrsno si posložio kockice i pratiš me..bude nešto iz nas he he Kad kažem svjesnost Uma onda ja mislim to tvoje A . Dakle prokletstvo je u tome što se koriste iste riječi tj. za svjesnost A i svjesnost B ..makar one nemaju skoro pa ništa zajedničko . Svjesnost A je u stvari samo pažnja Uma prema vani ..on detektira stvari ..pojave ..razgovore...opstoji u prošlosti i u budučnosti ..nikad u SAD i nikad u TU ..to je Umu nedostižno..To detetiranje..automat..Um naziva svjesnošću što u stvari i jeste ..ali samo njegova svjesnost..njegov život. Za A kao što si dobro primjetio ti netreba nikakav napor..sve se odvija protokolarno..normalno..uobičajeno i u tom stanju ljudska bića provedu svoj život ..ustvari to stanje i čini njihov život ..oni su Um ..oni su sve one lažne osobnosti i klišeji koje je njihov Um stvorio za samog sebe . Razumljivo jer koristim rječi za nama poznato .Naš Um je naš život ..recimo..neznamo za išta drugo..
E sad dolazi ono drugo .. a to je istinska svjesnost..samosvjest..prisutnost..Tu samosvjesnost mi nikad ne koristimo jer je ta samosvjesnost čista svjest , svjesno ogledalo u kojem se ogleda Um i sve ono što on radi pa je po meni (neznam kako bi ti drukčije pokušao objasniti)samosvjest prevarena ..zabljesnuta iluzijom misliju i pažnjom prema vani.Dakle kad to svjesno ogledalo spozna samo sebe a to može samo kroz promatranje Uma ..misliju ..emocija..pokreta jer se u jednom trenu ogledalo upita " Tko je taj koji promatra misli ?" tad ..ne baš odmah ali postepeno ..ogledalo spozna da je ono nešto onkraj uma ..da nije Um i da je samo sebe svjesno..Ta svjesnost smo mi pravi JA..ne Um i ono što je on stvorio. To je to B. kao što ti kažeš. O tome govori Đurđijev i Ouspenski..o tome govori .Zato ti nije jasno jer nemaš ISKUSTVO te svjesti ..jer poput svih nas znaš samo za iskustvo Uma..
Um ne dozvoljava da se čovjek probudi ..rekao sam i zašto i kako u prednjem postu..
Da bi samosvjest zabljesnula mora postati tišina uma a to znači da postepeno kroz meditaciju..promatranje misliju one sve manje i manje teču i u jednom momentu nema misliju ..sve stane..nastane ogromna praznina ..ogromno ništa ..ta praznina je naročito važna..to je put.Um je "umro" i u tom nebeskom trenu tvoja svjesnost TI SAM zablještiš, svjestan si samog sebe ..svjest osvjesti sebe ..ogledalo postane svjesno i svega onoga što se zrcali u njemu i u tom trenu dvojnost postane očigledna ..iluzija Uma i sve ono što si do maloprije mislio da si ti sam ..ono čuveno JA i sve što se pod tim podrazumjeva i sa druge strane SVJEST koja to svjesno promatra ..SVJEDOK..a onda u sljedečem trenu postane potpuno jasno da i nema dvojnosti da postojiš samo ti samo SVJEDOK..Desi se nešto tada nevjerojatno..ja sam se počeo smijati poput luđaka...jer vidio sam PRIČE UMA..vidio sam tvorbu mog života i shvatio da je sve samo priča ..iluzija..nestvarnost..a da sam pravi ja upravo taj vječiti promatrač. Pravo oslobođenje se desi .Oslobođenje od religije ..od nacionalnih i rasnih zabluda ..oslobođenje od ma ni sam neznam čega sve ,jer sam shvatio ..vidio ..da su to samo PRIČE UMA..daleko od svake zbilje i istine.
Učitelj možda i ne mora biti u fizičkom obliku..slažem se..ali ja govorim o uobičajenom pristupu da tako kažem..mogu te i gljive ili neki drugi sistemi dovesti do toga ..do prosvečenja..nebi to komentirao...Po meni u takvom slučaju si prosvetljen samo kad si pod utjecajem gljiva..neznam..možda ostaneš i trajno prisutan a to znači da kad se vratiš sa tripa ostaneš svjestan , prisutan , budan. Za to nisam nikad čuo da je nekom uspjelo ..Gljive i ostalo pokažu put..pokažu stanje..ali onda na javi ti sam trebaš da si ga stvoriš a to baš hm hm nebi išlo . Neka me netko ispravi ako grješim ." Klasično" buđenje je trajno i uvjek možeš biti prisutan..postepeno ali sve duže i duže..tad sve što radiš dobija neku posebnu dimenziju i ljepotu i okus.
Ako postaneš samosvjestan onda je prilično lako savladati i lucidnost pa biti i u snovima svjestan..imam u tome iskustvo ..Ali zalijenio sam se..napustio sanjanje..pa o dostzanju astrala nemogu govoriti jer nemam ISKUSTVO astrala a pogotovo onoga što se tamo dešava . Ne želim baš pisati nešto što nisam iskusio kolko je god to moguće ..naravno raspravljati možemo o bilo čemu ali kolko je to realno uvjek je upitno...
Zadnja izmjena: antoniopavaroti, dana/u 27.02.2015, 22:11, ukupno mijenjano 1 put.
" Ako želiš pobjediti ..ne smiješ izgubiti"
Avatar
NekiTamo
rank2
Postovi: 30
Pridružen/a: 26.02.2015, 12:35
Ima zahvala: 47 puta
 pohvaljen: 13 puta

Re: Svijest?

Post Postao/la NekiTamo »

Dobro pa smo dosli na zelenu granu hahaha, taj put je univerzalan ali kad ga se pokuša pretočiti u riječi ispadne šareno.

Edit: Htjeo sam nadodati, kada kažeš da si se zalijenio, shvaćaš li da si upao mozda u
'rupu' A stanja, barem je tako gledam jer se i meni događaju takve rupe koje znaju trajati
tjedan-dva što u neku ruku nije dugo s obzirom na prije kada su te rupe trajale mjesecima.
Što duže ta rupa traje to više energije i napora moras ulagati da se vratis.
Sad je li to pitanje manjka energije ili drugih faktora i okolnosti možemo se pitati,
a i istražiti sami.
Question everything, assume nothing
shaman330
rank1
Postovi: 5
Pridružen/a: 31.05.2014, 00:11
 pohvaljen: 1 put

Re: Svijest?

Post Postao/la shaman330 »

Svijest ... to je samo veza imeđu tijela i duše. Svijest, to je zapravo program, za upravljanje sa kretnjama tijela u sredini što ga okružuje. Treba svijestvnaučiti dobro razlikovati zadovoljstva duše i potrebne prohtjeve tijela i uvjek držati u ravnoteži ta dva odnosa....
Shaman330
shaman330
rank1
Postovi: 5
Pridružen/a: 31.05.2014, 00:11
 pohvaljen: 1 put

Re: Svijest?

Post Postao/la shaman330 »

SVEST
-
To je samo veza, komunikaciono sredstvo, koje duša koristi, kojim se duša služi u kontaktu sa životom i ovim prostornim svetom, dok se nalazi svoim vremenskim materijalnim dimenzijama u našem materijalnom telu.
Ona je proizvod duše i života. To je u akciji - reakcija. Dok se telo kreče kroz prostor i vreme, u trenutnom tekučem vremenu svest funkcioniše i gradi pamčenje.
Kada telo spava, svest je isključena i nema sečanje. (skoro nikako nema sećanje) Ono što duša daje a mi dobijamo i vidimo kao san, opisao sam u posebnom poglavlju.
Svest se sastoji samo od jedne dimenzije: VREMENSKE dimenzije. Ima svoju prednju i zadnju stranu , to jest samo napred-nazad, ima svoju dužinu koja se meri jedinicom vremena, a dužina postojanja (življenja) svesti zavisi od življenja tela. Bar tako mi osetimo, dok naše materijalno telo ima življenje svoga života.
Naša svesnost, odnosno naša svest koja je samo jedan deo naše svesnosti, vidi samo tu jednu dimenziju vremena a koju mi registrujemo kao trenutno tekuče vreme.
Druge dve dimenzije vremena se ispoljavaju kroz razmišljanje, sečanje i maštu.
Sve zavisi od naših emocija, dali če se naše misli kretati u vremenu levo-desno ili gore-dole. Pošto osetim tri nivoa svesti, u kojima se i kreču, stvaraju naše misli, a naboj misli zavisi od raspoloženja svake osobe od nas, a taj naboj, naponska snaga naše ličnosti baca misli sa jednog nivoa na drugi.
Retko koja osoba na ovoj planeti može osetiti prostornost misli i da ih vidi trodimenzionalno. Ja sam se toliko izvežbao da sa lakočom prelazim iz jednog centra u drugi centar misli, jer osetim kada su misli iz tog centra nepoželjne u baš toj datoj situaciji pri kretanju mog materijalnog tela u trenutnoj sredini sa specifićnim nabojem energije.
Kada svest ostane bez materijalnog tela i gubi ulogu posrednika, ona postaje duh i dobija svoje vlastito zapreminsko telo, samo saćinjeno od vremenskih dimenzija. Misaone i slikovite misli iz trenutnog tekučeg vremena dobijaju svoju kompletnu dimenzionalnost. Tada naša svest dobija zapreminu u kojoj se nalazi sve što je nastalo u radu naše svesti za vreme življenja materijalnog tela, dok se kretalo i opstajalo u trodimenzionalnoj prostornoj materijalnoj sredini...
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1576
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Svijest?

Post Postao/la Beyond Le Fov »

Za primanje spoznaje potrebni su veliki kvantumi empatije. Empatija je direktno proporcionalna kvantumu života. Što je život veći i jači, to je empatija veća. Za neke i većinu to postane informacija. Za neke koji mogu složeno iz života vidjeti, postane istina. Život, duša, svijest, za ogromnu većinu su to informacije, čak i za mnoge visoke crkvene dužnosnike. Rijetki su spoznali život, još su rjeđi koji su spoznali dušu, a najrjeđi su koji su spoznali svijest. Mnoštvo, iz misli, govori samo pojmovno o tim činjenicama, a da iz tih razina ne zrače energije.
Jednom kada se spozna ljubav i nad ljubav-svijest, o njima se ne može ništa reći. Sve riječi svijeta su nedorečenost. Svaka riječ i od uma ritual u ljubavi je tama koja smeta. Svaki pokušaj objašnjenja riječima je udaljavanje od navedenih činjenica. Ljubav i svijest su energije duše i svemira, energije nemaju riječi, one prožimaju. Svjetlo najviše pokaže kad svijetli. Mnogi fizičari bi htjeli objasniti što je to svijest. To jedino znači da nisu spoznali. Tko je spoznao zna, ali je izgubio sve riječi da to znanje objasni.

A. Krajcar
Just because you live in clown world doesn't mean you have to participate in the circus.
Avatar
Bamakhepa
rank7
Postovi: 267
Pridružen/a: 30.01.2013, 02:03
Ima zahvala: 52 puta
 pohvaljen: 75 puta

Re: Svijest?

Post Postao/la Bamakhepa »

Nexus stvarnja je ispunjen prenabijenim valnim oblicima, sto omugucava manifestiranje svijesti, a zivot nije nista manje od zazivanja spontanog toka kozmickih uvida unutar svjesti. Kroz taj zaziv mi postojimo i razvijamo se. Znanost nam pokazuje da je razvoj sustina prirode, razvoj koji je ljepota i izvorna umjetnost.

Cilj transformacije je usadjivanje sjemena duhovnog preporoda mjesto materjalne deluzije, a svjest u centru te transformacije se sastoji od supra-svjesnih bitova kvantne energije koja je odjek kozmickog budjenja.

Vrijeme je podizanja kvantne vibracije te energije na visu razinu u toj prici bez zavrsetka, blagoslovimo sami sebe u sinergiji sa drugima.

Suvisna vezuca zelja se radja u procjepu gdje je spontana znatizelja "djecijeg" uma odbacena. Prava punina osvjestenog zivota ne moze prosperirati u stagnaciji. Bez Bivanja nema ni zivljenja.

Nista nije nemoguce, namjera je jedina okosnica svjesnih sila. Slijediti tok svijesti znaci biti sjedinjen sa njime, biti jedno sa putem.


E bas me zanima tko ce pogodit autora (nije na hrvatskom izvor i malo sam premjesao prevod, nema koristi od guglanja :p )
Odgovori