Extrakcija THC-a (Haš-ulje) Acetonom

Konzumacija, načini pripreme & primjene, ekstrakcije itd.
Biljka
rank1
Postovi: 8
Pridružen/a: 18.10.2011, 21:33

Re: Extrakcija THC-a (Haš-ulje) Acetonom

Post Postao/la Biljka »

Nekako mi se ne sviđa ova ideja sa acetonom. Mislim da je bolji alkohol, i to onaj 97%-tni. radio sam sa alkoholom i rezultat je bio više nego zadovoljavajuć.
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1577
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Extrakcija THC-a (Haš-ulje) Acetonom

Post Postao/la Beyond Le Fov »

zippo ili medicinska benga je najbolja za to
Biljka
rank1
Postovi: 8
Pridružen/a: 18.10.2011, 21:33

Re: Extrakcija THC-a (Haš-ulje) Acetonom

Post Postao/la Biljka »

Nije. Benzin je sam po sebi štetan...Alkohol je daleko bolje rješenje.
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1577
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Extrakcija THC-a (Haš-ulje) Acetonom

Post Postao/la Beyond Le Fov »

Ako gledamo moć otapanja određenog otapala onda je benzin mnogo bolji od alkohola, jednostavno puno bolje otopi smolu koja nam treba, a povuče puno manje klorofila i ostalih nepotrebnih nečistoča iz trave.
A ako gledamo sigurnost, onda je alkohol bolje rješenje, samo zato jer nije toliko opasno ako ga ostane malo u konačnom proizvodu, dok benzin treba potpuno ispariti, što i nije neki problem, samo treba biti čisti benzin, a zippo i medicinski to jesu.
Avatar
Sickboy
rank2
Postovi: 16
Pridružen/a: 25.04.2012, 11:52
Ima zahvala: 11 puta

Re: Extrakcija THC-a (Haš-ulje) Acetonom

Post Postao/la Sickboy »

ja sam probao sa alkoholom 96% kojeg sam platio 1 L 160 kn
jedno 500 g trinja i 100 g vrhova-dobio 15ak g smole i vise necu nikada to raditi
probaoh i plinom butanom i mislim da vise volim samo smrviti i zapaliti pljugu-"vullgaris".
hm,al morao sam probati i osobno mislim da nije tak dobro za pusiti--
Al odlicno je za podizanje apetita kod bolesnih(rak)-jačanje imuniteta,protiv psorijaze, melanoma.....
MA SVE LIJEČI :thumbsup:
Da,THC-om osobno liječim asmu--imam pumpicu al ne koristim--čak sam doktoru rekao da duvam i vise mi je prigovarao za cigarete :eeek:
Personality, I mean that's what counts, right? That's what keeps a relationship going through the years. Like heroin, I mean heroin's got a great fucking personality.
Odgovori