Kratom (Mitragyna speciosa)

Konzumacija, načini pripreme & primjene, ekstrakcije itd.
Krki34sad
rank1
Postovi: 3
Pridružen/a: 03.04.2016, 02:17

Re: Kratom (Mitragyna speciosa)

Post Postao/la Krki34sad »

Pozdrav svima,molim vas ako netko zna gdje se Kratom moze kupiti u Hrvatskoj,koja je cijena i da li je uopce legalan? Naime uskoro krecem na detox sa suboxona i cuo sam da bi mi itekako Kraten bio od pomoci,unaprijed hvala na info.
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1576
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Kratom (Mitragyna speciosa)

Post Postao/la Beyond Le Fov »

Kratom više nije legalan u hrvatskoj od prošle godine.
Just because you live in clown world doesn't mean you have to participate in the circus.
Krki34sad
rank1
Postovi: 3
Pridružen/a: 03.04.2016, 02:17

Re: Kratom (Mitragyna speciosa)

Post Postao/la Krki34sad »

Hvala na informaciji,nadam se da ga barem ima ilegalno jer mi je zaista potreban,ne za rekreaciju vec za ljecenje,na kraju krajeva i canabis je ilegalan,pa zapalim na dnevnoj bazi,L.P.
Kratom
rank1
Postovi: 1
Pridružen/a: 05.01.2017, 13:54
 pohvaljen: 1 put

Re: Kratom (Mitragyna speciosa)

Post Postao/la Kratom »

xxx
:)
Zadnja izmjena: HypnoToad, dana/u 05.01.2017, 14:12, ukupno mijenjano 1 put.
Razlog: Zabranjena je ponuda ilegalnih sredstava na ovom forumu.
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: Kratom (Mitragyna speciosa)

Post Postao/la HypnoToad »

Kratom je u Hrvatskoj ilegalan i svaki daljni pokušaj ponude ove biljke rezultirati će banom. Hvala na razumijevanju.
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
shoonkah
rank1
Postovi: 1
Pridružen/a: 18.08.2018, 15:33
 pohvaljen: 1 put

Re: Kratom (Mitragyna speciosa)

Post Postao/la shoonkah »

evo godinu dana pio sam subutex od 2mg 3x dnevno... prijatelj me upoznao sa tom biljkom, skepztican sam bio jer bilo mi je dobro na subu...eevo pijem oko 3g kratoma 2x dnevno i vec tjedan dana subi... ne konzumiram,nemam krizu, ne osjecam nikakve bolove, super se osjecam,nekako prirodno... neznam kako bi to objasnio.... ja preporucujem svima koji su odluvcili,al doslovno odlucili prestaat konzumirat ista sto ste do sad, predjite na kratom,ja slavim svojjih tjedan dana bez subija...wuhu :ymhug: :D ,stvarno savrsena biljka!!! nazalost kupit se nemoze,osim preko e-bay-a ... i pay pal-A! NO VRIJEDI SVAKU KUNU! BEZ PROBLEMA RADIS,NEMA KRIZE,SOCIJALNO SI AKTIVNIJJI,KAKO BI ja rekao ,dobijes dar govora... i normalno izgledas iako ako uuzmes jacu dozu malo zna ljuljat,no nista sto nisam vec radiona raznoraznim tabletama,jer to sam bio, i to ono kronicni TABLETOMAN....10 TBL APAURINA OD 10 mg ,mi jje bilo za dobro jutro!! PREPORUCUJEM SVIMA!
pilence
rank1
Postovi: 1
Pridružen/a: 20.10.2018, 16:13
Ima zahvala: 1 put

Re: Kratom (Mitragyna speciosa)

Post Postao/la pilence »

Hitno mi treba info, gde bih mogla da nabavim kratom. Svi iz inostranstva koji imaju fibromijalgiju mi predlažu kratom. Ništa mi ne pomaže, ni kanabisovo ulje, ni trodon ni kombinacija lekova za fm. Imam užasne bolove, ovo se više ne zove život već mučenje. Hvala unapred!
Avatar
danko fafanko
rank7
Postovi: 286
Pridružen/a: 03.05.2013, 15:41
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 58 puta

Re: Kratom (Mitragyna speciosa)

Post Postao/la danko fafanko »

Ne znam dal smiju linkovi al ajd... :)
https://maya-ethnobotanicals.com/
Avatar
Bosiljak
rank1
Postovi: 5
Pridružen/a: 25.04.2018, 10:51
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 1 put

Re: Kratom (Mitragyna speciosa)

Post Postao/la Bosiljak »

Pitanje u vezi kratoma:
Dali ga je netko koristio onako svakodnevno i dali je on manje štetan od tableta protiv bolova?
Dali sjeda na jetru, bubrege ili tako nešto.
Odgovori