Cebil & Yopo (Anadenanthera spp.)

Konzumacija, načini pripreme & primjene, ekstrakcije itd.
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Cebil & Yopo (Anadenanthera spp.)

Post Postao/la Red »

Sjetio me da nisam o tome pisala u ovoj temi pa sam napisala zasebnu temu

O uzgoju procitaj ovdje
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
S.K.O.J.
rank2
Postovi: 39
Pridružen/a: 07.04.2010, 00:13
 pohvaljen: 1 put

Re: Cebil & Yopo (Anadenanthera spp.)

Post Postao/la S.K.O.J. »

e super, hvaaala! :)
Avatar
veky
rank1
Postovi: 4
Pridružen/a: 22.11.2011, 23:40
Ima zahvala: 1 put

Re: Cebil & Yopo (Anadenanthera spp.)

Post Postao/la veky »

Ako narucim priko ebaya 10 sjemenki yopa mislite da ce skuzit na carini?
Who are you to judge the life I live? I know I`m not perfect and I don`t live to be. But, before you start pointing fingers, make sure your hands are clean...
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Cebil & Yopo (Anadenanthera spp.)

Post Postao/la Red »

sumnjam... ipak je to mala kolicina, ako napomenes da se diskretno salje, mislim da nece biti problema :ymsmug:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
(:LoveSexDrugs:)
rank3
Postovi: 79
Pridružen/a: 31.08.2010, 13:34
 pohvaljen: 3 puta

Re: Cebil & Yopo (Anadenanthera spp.)

Post Postao/la (:LoveSexDrugs:) »

Opet povuci crtu yopa mi brijem nije cak ni u kategoriji - moze ako neko casti xD.
Mislim da bi ga radje pokusao pusiti makar vecina ljudi tvrdi da ni bas efektivno ali bar ni tako neugodno ko sa smrkanjem.
Avatar
Meshuga
rank2
Postovi: 18
Pridružen/a: 11.09.2011, 12:53

Re: Cebil & Yopo (Anadenanthera spp.)

Post Postao/la Meshuga »

moram priznat da san se usra sad, narucia san yopo preko e baya, u momentu kad san sam ih isa narucit nije bilo nego 100 g za narucit pa san to narucia.. to je bilo prije 20ak dana kad sam ih narucia, mozda koji dan vise. u svakom slucaju jos nisu dosle. Sta bi moga ocekivat? jedinio sta me veseli je da nisam sa svoje kartice narucia i sta nije ne moju adresu kucnu nego na adresu di stojim kao podstanar i nisam prijavljen tamo..
"The syntactical nature of reality, the real secret of magic, is that the world is made of words. And if you know the words that the world is made of, you can make of it whatever you wish."
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Cebil & Yopo (Anadenanthera spp.)

Post Postao/la Red »

mozes ocekivat 2 stvari. ili ce stici ili ces dobiti pismo od carine da su zaustavili posiljku radi sumnjivog sjemena. ako se to desi, ignoriraj pismo, javi posiljatelju sta se desilo i on ce ih dobiti natrag kroz neko vrijeme.

malo je zajebano kada su posiljke teze od 50-60 gr jer odmah postaju zanimljive da se unutra zaviri i vidi sadrzaj. po zakonu uvoz sjemena nije dozvoljen, osim za vlastitu upotrebu ako su u orginalnom pakiranju. e sada... sretno ti bilo.

sumnjam da mozes imat ikakvih drugih problema. a ako i bude, nisi znao da moze biti problem oko nekih sjembi ;) nije tragedija.
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Alkaloid
rank3
Postovi: 66
Pridružen/a: 16.09.2010, 14:47
Ima zahvala: 6 puta
 pohvaljen: 28 puta

Re: Cebil & Yopo (Anadenanthera spp.)

Post Postao/la Alkaloid »

Meshuga je napisao/la:moram priznat da san se usra sad, narucia san yopo preko e baya, u momentu kad san sam ih isa narucit nije bilo nego 100 g za narucit pa san to narucia.. to je bilo prije 20ak dana kad sam ih narucia, mozda koji dan vise. u svakom slucaju jos nisu dosle. Sta bi moga ocekivat? jedinio sta me veseli je da nisam sa svoje kartice narucia i sta nije ne moju adresu kucnu nego na adresu di stojim kao podstanar i nisam prijavljen tamo..
Prika zeru je pizdunski da naručuješ takve stvari preko tuđe kartice, pogotovo s obzirom da možeš otvorit vlastiti paypal za te svrhe. Nemoj krivo shvatit.

:mushroom: m :mushroom: i :mushroom: r :mushroom:
Avatar
Fig
rank9
Postovi: 377
Pridružen/a: 21.11.2010, 23:53
Ima zahvala: 48 puta
 pohvaljen: 112 puta

Re: DMT iskustva

Post Postao/la Fig »

(:LoveSexDrugs:) je napisao/la:Pravi yopo (Anadenanthera peregrina) ima i 5-meo-DMT i DMT u sebi.
da, ok je i spomenuti da su veoma nestabilni i vrlo brzo degradiraju te kod starijeg sjemena od već par godina ne moraju biti prisutni za razliku od bufotenina koji je stabilniji.
(:LoveSexDrugs:)
rank3
Postovi: 79
Pridružen/a: 31.08.2010, 13:34
 pohvaljen: 3 puta

Re: DMT iskustva

Post Postao/la (:LoveSexDrugs:) »

Ma sema ti je sto se vecinom pod yopo prodaje Anadenanthera sp. koje nemaju 5-meo-DMT i DMT ili su prisutni u ultra malim kolicinama.
Inace 5-meo-DMT nije bas nestabilan. A DMT deradira u DMT-oksid koji je takodjer aktivan spoj ali nesto slabiji i sa drukcijim djelovanjem.
Odgovori