Cebil & Yopo (Anadenanthera spp.)

Konzumacija, načini pripreme & primjene, ekstrakcije itd.
dr.manijak
rank14
Postovi: 1432
Pridružen/a: 05.04.2010, 22:15
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 232 puta

Re: Cebil & Yopo (Anadenanthera spp.)

Post Postao/la dr.manijak »

Cemu soda bikarbona, nikada ne bih mesao boilo sta sa sodom, jer znam primer iz beograda cak znam primer lika kojeg ''poznajem'' kome je ortak valjao spid, posto nije imao kreatina stavio je sodu bikarbonu, decko je sutra dosao sa ogromnom cvorugom (kuglom velicine gol lopte) na obrazu.
Spda nije naivna nemojte se zezati sa njom, ne verujem da ova plemena usmrkuju yopo sa sodom bikarbonom, odakle im, mozda sada imaju ali odakle im ranije.
Nemojte sa sodom ja licno ne bih.
Sve sem sode verujte mi ona nikako ne valja na nos.
Da li biste radije bili zabrinuti genije ili vesela budala?
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Cebil & Yopo (Anadenanthera spp.)

Post Postao/la Red »

Znam, citam naokolo i ljudi sa svime i svacime mjesaju. I nitko do sada nije bas odusevljen sa usmrkavanjem istog. S time da ona oslabi svoje djelovanje tokom pripreme, no svejedno je zeznuto.

Svi kazu da je najbolje ekstrakt napraviti, nego se zezati sa snuffom :-?
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
wizard.hannah
rank6
Postovi: 216
Pridružen/a: 19.01.2011, 21:38
Ima zahvala: 35 puta
 pohvaljen: 16 puta

Re: Cebil & Yopo (Anadenanthera spp.)

Post Postao/la wizard.hannah »

Nije soda bikarboa nego ugašeno vapno! NA(OH)2. Ako imaš karabita spuši ga vodom. Nemoj paliti nekaj pokraj dok raegira. Jer se vodik oslobađa. A sa druge strane koliko znam indijanci su koristili ljušture od rakova. Koje su napravljene od limestonea. Ilti vapna.
You're traveling through another dimension, a dimension not only of sight and sound but of mind; a journey into a wondrous land whose boundaries are that of imagination. That's the signpost up ahead — your next stop, the Twilight Zone.
dr.manijak
rank14
Postovi: 1432
Pridružen/a: 05.04.2010, 22:15
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 232 puta

Re: Cebil & Yopo (Anadenanthera spp.)

Post Postao/la dr.manijak »

Krec-vapno? =;
Soda bikarbona hm.. neka hvala za obe opcije, mislim da svoje zdravlje nikako ne treba dovoditi u pitanje zbog kratkotrajnog filinga, koliko god da je lep, a ove dve stvari su jako stetne, ako se uzimaju na ovaj nacin. =;
Sad mi je jasno zasto indijanci imaju one izbocine na licu i stomacima.
Nego Red ti rece da si nasla na netu kako se radi ekstraktacija, ja sam procitao da ekstraktacijom izvuces jako malo DMT-a iz semena.
Nisam pametan uopste, jel ima jos nesto sem sode i kreca?

Sad sam tek provalio zasto je bio spominjan Ruphi =))
Imam jednu bolju preporuku.
Check this now.

http://www.upoznajme.org/
http://www.ljubavni-sastanak.com/
Da li biste radije bili zabrinuti genije ili vesela budala?
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Cebil & Yopo (Anadenanthera spp.)

Post Postao/la Red »

ako cemo kako oni to rade, onda mješaju sa finim pjeskom koje dobiju od raznih školjaka, taj fini prah onda mijesaju sa yopom i konzumiraju. To je definitvno najbolja opcija.

ali kako svi spominju uzasno losa ili nikakav iskustav kod snuffa, onda bi mozda ekstrakcija bila najbolji izbor. bacit cu oko na ekstrakcije pa mozda prevedem nesto ;) moram vidjet tko se hvalio sa dobrim rezultatima :ymdevil:

ili ako vec netko zna, nek napise ovdje, pa cemo editirati glavni post ;)
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
wonaabi
rank9
Postovi: 395
Pridružen/a: 21.03.2010, 11:06
Ima zahvala: 185 puta
 pohvaljen: 136 puta

Re: Cebil & Yopo (Anadenanthera spp.)

Post Postao/la wonaabi »

mislim da je za dobit bufotenin puno jednostavnije cijedit žabe nego se zajebavat s ekstrakcijom iz sjemenki.iako mi je to sa žabama malo sumnjivo :D

https://www.dmt-nexus.com/forum/default ... sts&t=1934
evo tu ima par metoda,ja sam mislio radit po jednoj al sam odusto čim sam krenuo u nabavku otapala.osim toga upute znaju bit dvosmislene...

nego bufotenin nije ilegalan?ako je vjerovat popisu ilegalnog...onda nebi trebo bit neki problem naručit ga preko neta
recite ne yogi, kao drogi!
dr.manijak
rank14
Postovi: 1432
Pridružen/a: 05.04.2010, 22:15
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 232 puta

Re: Cebil & Yopo (Anadenanthera spp.)

Post Postao/la dr.manijak »

Predpostavljam da deru sa cenom bufotenina na netu, zar nije bolje da se za koj mesec ode u neke malo vise predele i "pomuze" par zaba..
Tako sam se ja zajebao kupio sam semenke maka preko neta, za nekoliko evrica, i stiglo mi stotinak semenkica, a onda nadjem u zdravoj hrani 100 dinara oko 10000 semenki plavog maka. :-?
Koliko ja znam ove zabe u nasim predelima bufo-bufo ili bufo vulgaris imaju bufotenin i 5-meo-dmt.
Da li biste radije bili zabrinuti genije ili vesela budala?
Avatar
wizard.hannah
rank6
Postovi: 216
Pridružen/a: 19.01.2011, 21:38
Ima zahvala: 35 puta
 pohvaljen: 16 puta

Re: Cebil & Yopo (Anadenanthera spp.)

Post Postao/la wizard.hannah »

YOPO nema dosta n,n-DMTa za taj efekt nego 5-Meo-DMT i Bufotenin nose psydelik efekt.
Nadam se da češ naići na drvo koje ima sjeme sa puno 5-Meo-DMTa a ne bufotenina.
A žabe...žaba krastača...ona nije pokraj potoka..ona je u šumi i u mlakama. Ili večim barama. Smeđa je i bradavičasta. I iznad glave ima po par žlijezda koje možeš "musti" jednom dnevno i extraktirati ili direkt pušiti. Sadrži uglavnom Bufotenin i 5-Meo-DMT. Štos je da 5-Meo je što ljudi žele a Bufo-Bufo to nema! Bufo alvarus ili Red cannary desert toad ima. Samo kod nas je jedva pa i nema.
You're traveling through another dimension, a dimension not only of sight and sound but of mind; a journey into a wondrous land whose boundaries are that of imagination. That's the signpost up ahead — your next stop, the Twilight Zone.
Avatar
wonaabi
rank9
Postovi: 395
Pridružen/a: 21.03.2010, 11:06
Ima zahvala: 185 puta
 pohvaljen: 136 puta

Re: Cebil & Yopo (Anadenanthera spp.)

Post Postao/la wonaabi »

zašto ne bufotenin?vidim po netu da je dosta ljudi imalo dobra iskustva kad su pušili na žarulju.

ima za naručit 5-Meo-DMTa, a ni on nije ilegalan kolko znam...
recite ne yogi, kao drogi!
Avatar
wizard.hannah
rank6
Postovi: 216
Pridružen/a: 19.01.2011, 21:38
Ima zahvala: 35 puta
 pohvaljen: 16 puta

Re: Cebil & Yopo (Anadenanthera spp.)

Post Postao/la wizard.hannah »

5-Meo-DMT je ilegalan od davnina! A uz sve nije nešto OK. Psydelik efekti su mu zanemarivi...više je body load. Pa po tome psy...jer se sav stiltaš!.

A bufotenin...otrov! Bježi od njega..pitaj Alexa Shoulgina! Najviše iskustva je imao...i jako ga loše ocjenio!
You're traveling through another dimension, a dimension not only of sight and sound but of mind; a journey into a wondrous land whose boundaries are that of imagination. That's the signpost up ahead — your next stop, the Twilight Zone.
Odgovori