Morning Glory/Vrtni slak - LSA ekstrakcija (sa slikama)

Konzumacija, načini pripreme & primjene, ekstrakcije itd.
Avatar
wizard.hannah
rank6
Postovi: 216
Pridružen/a: 19.01.2011, 21:38
Ima zahvala: 35 puta
 pohvaljen: 16 puta

Re: MORNING GLORY/Vrtni slak - LSA ekstrakcija (sa slikama)

Post Postao/la wizard.hannah »

A što ti se je u vuglici odigralo?
You're traveling through another dimension, a dimension not only of sight and sound but of mind; a journey into a wondrous land whose boundaries are that of imagination. That's the signpost up ahead — your next stop, the Twilight Zone.
Avatar
Morpheus
rank6
Postovi: 236
Pridružen/a: 30.03.2011, 00:38
Ima zahvala: 4 puta
 pohvaljen: 17 puta

Re: MORNING GLORY/Vrtni slak - LSA ekstrakcija (sa slikama)

Post Postao/la Morpheus »

Pa,iskreno,nista posebno :D
Mozda nesto malo high osecaja, jako blago "podrhtavanje", mozda izrazenije boje,ali pre bih rekao da je to posledica rasirenih zenica.
Ono sto me je najvise zacudilo je sto nije bilo mucnine skoro uopste, tako da sam zaista ostao zbunjen na kraju. :cheesy:
Avatar
wizard.hannah
rank6
Postovi: 216
Pridružen/a: 19.01.2011, 21:38
Ima zahvala: 35 puta
 pohvaljen: 16 puta

Re: MORNING GLORY/Vrtni slak - LSA ekstrakcija (sa slikama)

Post Postao/la wizard.hannah »

I što bi ocjenio kao bolje? Extrakciju ili ne? Te dal se uopče isplati time igrati?
You're traveling through another dimension, a dimension not only of sight and sound but of mind; a journey into a wondrous land whose boundaries are that of imagination. That's the signpost up ahead — your next stop, the Twilight Zone.
Avatar
Morpheus
rank6
Postovi: 236
Pridružen/a: 30.03.2011, 00:38
Ima zahvala: 4 puta
 pohvaljen: 17 puta

Re: MORNING GLORY/Vrtni slak - LSA ekstrakcija (sa slikama)

Post Postao/la Morpheus »

Pa,prednost je sto se lako nabavlja, bilo gde, bilo kada, potpuno legalno. Ne znam da li je to samo do mene, ali nije delovalo na mene ni kao extrakt, ni kao sveze seme, jako slabo, daleko od nekog LSD dozivljaja koji ljudi opisuju. Cinjenica je da sa ekstrakcijom, generalni osecaj nema negativnih efekata, ali ni pozitivni nisu preterani.
Neka moja onako subjektivna ocena bi bila da je mnogo isplativije, ako ste bas radoznali, da vise novca potrosite na vecu kolicinu cistog semena, nego da ga bacite na alkohol, naftu za upaljac i druge potrebne stvari. :)
Avatar
wizard.hannah
rank6
Postovi: 216
Pridružen/a: 19.01.2011, 21:38
Ima zahvala: 35 puta
 pohvaljen: 16 puta

Re: MORNING GLORY/Vrtni slak - LSA ekstrakcija (sa slikama)

Post Postao/la wizard.hannah »

Pa što fali pljugici, koju pivicu ili bambus.....chill na Jarunu ili negdje...ribicu pod ruku i lepo veselje. Ja ne mogu reći da LSA je bolji od toga. Mnogi če se razočarati u Erginu. Daleko je to od Acida...jako daleko. Ali ima ljudi koji to vole...dok ne dospije nešto novo i bolje im u ruke. A snjifanje ljepila?'? Ko to još radi? Ja nisam vidio u Zagrebu sigurno nekih 8 godina zljepljenu vrećicu..ili tube od Metaprena. Snifanje-Gonganje je prošlost...prošlost koja je živjela u ratno vrijeme. :thumbsup:
You're traveling through another dimension, a dimension not only of sight and sound but of mind; a journey into a wondrous land whose boundaries are that of imagination. That's the signpost up ahead — your next stop, the Twilight Zone.
Proximus
rank4
Postovi: 138
Pridružen/a: 06.02.2011, 16:11
Ima zahvala: 9 puta
 pohvaljen: 51 put

Re: MORNING GLORY/Vrtni slak - LSA ekstrakcija (sa slikama)

Post Postao/la Proximus »

150 sjemenki je stvarno premalo, neces nista ni osjetit od toga osim nekog lighthead osjecaja. Uzmi 300 ili 350.

Ja sam prije tjedan dana prvi put u 3 godine posteno trippao i to na MG-u, uzeo sam 350 i majkemi nisam imao blage veze da MG moze bit toliko jaka, ne lazem kad tvrdim da je meni osobno ovo bilo vrlo blizu tripu na jednom rolling stones blotteru prije par godina. Po mentalnom intenzitetu jel, vizualno naravno ni blizu, makar sam prvi put imao OEV, geometrijske rezbarine po zidovima i blage boje preko cijelog vidnog polja, donekle slicno lucy al naravno puno slabije.

Samo se meni nije dalo radit ekstrakt nego sam samo samljeo sjeme i bacio u kapsule i progutao, i body load je stvarno bio nepodnosljiv, meni prvi put ikad na lsa da mi je body load stvarao probleme tijekom samog trippanja, 5 sati nakon gutanja sam ispovracao sve. Riganje prvi put tijekom psihodelicnog iskustva je bilo bas....zanimljivo. U smislu da sa na par sekundi zabrijao da rađam još jednog samog sebe kroz usta. Al ono, sto se tripa tice, veoma sam iznenađen sto 350 sjemenki moze ucinit, bar meni, jer prije nisam isao iznad 300 i bilo bi također jako al ne bas mentalno usporedivo s LSD-om kao sad...
Ohmu, go back to the Forest. This is not your world.

After silence, that which comes nearest to expressing the inexpressible is music.
~Aldous Huxley
hypokeimenon
rank3
Postovi: 50
Pridružen/a: 19.06.2010, 02:49
Ima zahvala: 2 puta
 pohvaljen: 5 puta

Re: MORNING GLORY/Vrtni slak - LSA ekstrakcija (sa slikama)

Post Postao/la hypokeimenon »

eh, a di s benzinom poslije? Il da ga jednostavno zapalim pa da spojevi od kojih sam prije imo mučnine gore u paklu? :D
inače super guide, danke schon
zato napravimo vatromet i slavlje najveće
ispratimo zadnje trenutke osamdeset i treće
Avatar
wizard.hannah
rank6
Postovi: 216
Pridružen/a: 19.01.2011, 21:38
Ima zahvala: 35 puta
 pohvaljen: 16 puta

Re: MORNING GLORY/Vrtni slak - LSA ekstrakcija (sa slikama)

Post Postao/la wizard.hannah »

Što se dešava? Koji je zadnji proces? Mislim sa benzinom? Pa da ti objasnim.
P.S. Opiši ultra ukratko kak dobivaš LSA
You're traveling through another dimension, a dimension not only of sight and sound but of mind; a journey into a wondrous land whose boundaries are that of imagination. That's the signpost up ahead — your next stop, the Twilight Zone.
hypokeimenon
rank3
Postovi: 50
Pridružen/a: 19.06.2010, 02:49
Ima zahvala: 2 puta
 pohvaljen: 5 puta

Re: MORNING GLORY/Vrtni slak - LSA ekstrakcija (sa slikama)

Post Postao/la hypokeimenon »

ma ne samo me zanimalo kako da ga bacim, jerbo necu ga bas u prirodu, pa sam ga pustio da izgori.
fala anyway :thumbsup:
zato napravimo vatromet i slavlje najveće
ispratimo zadnje trenutke osamdeset i treće
Avatar
wizard.hannah
rank6
Postovi: 216
Pridružen/a: 19.01.2011, 21:38
Ima zahvala: 35 puta
 pohvaljen: 16 puta

Re: MORNING GLORY/Vrtni slak - LSA ekstrakcija (sa slikama)

Post Postao/la wizard.hannah »

To što si ga zapalio je isto koma!
Trebao si ga destilirati.
A još pokraj svega taj isti benzin ti je mogao koristiti bezbroj puta!
Jer to je običan solvent...otapalo!
You're traveling through another dimension, a dimension not only of sight and sound but of mind; a journey into a wondrous land whose boundaries are that of imagination. That's the signpost up ahead — your next stop, the Twilight Zone.
Odgovori