Psihodelične Žabe

Konzumacija, načini pripreme & primjene, ekstrakcije itd.
Avatar
Mozgojed
rank2
Postovi: 13
Pridružen/a: 17.01.2014, 12:36

Re: Psihodelične Žabe

Post Postao/la Mozgojed »

Jel lizo ko te žabe? :biggrin:
...zanimljivo...ja sam uvjek mislio da one male šarene pucaju,al sad kad sam skužio da ima kod nas brio sam ič na proljeće ulovit koju,al ne znam kako i kolko da uzmem pa sam računo...ako je ova naša bar 5 puta slabja od alvarius onda treba uzet bar oko 100 mg,al vidim da su indijanci slagali lajne :D pa kontam dal bi bilo dobro da složim i neku lajnicu (0.05g),samo nezz dal se ta naša smije šmrkat jer Možda se nesmje puno bufotenina šmrkat,a 5-meo-dmt se smije udarat...nezz,šta vi kažete? :bigsmilee:
p.s. zanm da nije to nešto,da je otrov i to,al mislim si i da uzmeš grama lsd-a isto bi umro,tako da je sve to otrov i lijek :D ...a i nekako mje sve to napeto,jer treba ič lovit tu gadnu žabu po noći,pa je stiskat onako ružnu XD,pa sve to pripremit (hmm možda bi bilo dobro zapalit na sijelicu?),anyway,nekako sam nabrijan na tu žabu i želim probat. =p~
Like Spock say...it's only logical!
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: Psihodelične Žabe

Post Postao/la HypnoToad »

Neznam od kud da krenem...
'Male šarene' žabe Amazonskih prašuma sadrže jedan od najjačih otrova u prirodnom svijetu, ne 'pucaju' nego su smrtonosne.
Žabe se ne ližu, alkaloidi, pogotovo ako nisu ekstraktirani, se konzumiraju uglavnom pušenjem.
Gram LSD-a nije smrtonosan u fizičkom smislu.
Žabe nisu gadne.
I za kraj najvažnije, nemojte loviti i mučiti jadne životinje samo zato jer se želite nadrogirat pod svaku cijenu.
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
Avatar
Devil'sChase
Moderator
Postovi: 600
Pridružen/a: 07.06.2011, 07:40
Ima zahvala: 316 puta
 pohvaljen: 206 puta

Re: Psihodelične Žabe

Post Postao/la Devil'sChase »

jer treba ič lovit tu gadnu žabu po noći,pa je stiskat onako ružnu XD
Žabe su živa bića, u ovom slučaju pametnija nego što možda i možeš zamisliti, one nisu komad mesa koji hoda uokolo. Takvim tvojim pristupom i shvaćanjem žaba možeš se pozdraviti s ikakvim tripanjem. Kako možeš očekivati "trip" što znači "putovanje" od nečega što je gadno i odvratno? Ništa korisno ne možeš nažalost postiči "kemikalijama" (eventualno vlastitu glupost shvatiti u najboljem slučaju), no dobro, možda ti je cilj samo se nadrogirat, pa u tom slučaju, gadna i ružna žaba ti je samo ipak komad mesa koji ima nekakvu kemikaliju na sebi koja djeluje na tebe da se možeš fino nadrogirati. Imam jedino nade da ako i to napraviš, da će ti žaba, budući da je pametna, pokazati koliko je ovakav način razmišljanja glup i neodgovoran, no ne mora značit, budući da ti je gadna i odvratna, možda neće imati ikakvog interesa, išta ti pokazati, osim hedonizma ljudske narkomanije. Joj, makjo mila, neznam dal sam glup sta pisem ovakve stvari uopce, kom je to potrebno, mozda samo trebam ostaviti sve slucaju,....
Avatar
Mozgojed
rank2
Postovi: 13
Pridružen/a: 17.01.2014, 12:36

Re: Psihodelične Žabe

Post Postao/la Mozgojed »

Pa dobro sad...Nisam je mislio pojest ni ništa,uzo bi šta mi treba i pustio je,a ovo da je gadna...jbg meni baš nije simpa,a kolko znam ni drugima baš nije lijepa,tako da ne kužim u čemu je problem...nema to veze sa nepoštivanjem prirode i s ničim,jednostavno ljudi se boje "ružnih" stvorenja,a sigurno sam i ja žabi gadan za popidit. :lol:
Like Spock say...it's only logical!
Avatar
Devil'sChase
Moderator
Postovi: 600
Pridružen/a: 07.06.2011, 07:40
Ima zahvala: 316 puta
 pohvaljen: 206 puta

Re: Psihodelične Žabe

Post Postao/la Devil'sChase »

Ma nis :) pusti... Vjerujem da nisi mislio na nikakvo nepostivanje prirode il nesto slicno, imas pravo radit sta os, ipak. Btw, ne znam, moguce da smo i mi njima jako gadni, mozda ne, ne znam.
Avatar
space
rank1
Postovi: 6
Pridružen/a: 02.12.2014, 16:58
Ima zahvala: 2 puta
 pohvaljen: 1 put

Re: Psihodelične Žabe

Post Postao/la space »

slikao sam ove godine ni sam znao da su tako opasne

meni lici na neki policiski inspektor ili kao neki sudija :)

slika
slika
slika
Zadnja izmjena: space, dana/u 03.12.2014, 20:08, ukupno mijenjano 1 put.
Avatar
Devil'sChase
Moderator
Postovi: 600
Pridružen/a: 07.06.2011, 07:40
Ima zahvala: 316 puta
 pohvaljen: 206 puta

Re: Psihodelične Žabe

Post Postao/la Devil'sChase »

Preeedivna je :bigsmilee: Da, baš kao da joj se vida nekakav karakter iz "pogleda" hehe
dr.manijak
rank14
Postovi: 1432
Pridružen/a: 05.04.2010, 22:15
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 232 puta

Re: Psihodelične Žabe

Post Postao/la dr.manijak »

Uuuuffff!!! Bas lep-prelep primerak!
Da li biste radije bili zabrinuti genije ili vesela budala?
Avatar
Čiča
rank5
Postovi: 169
Pridružen/a: 26.11.2014, 19:43
Ima zahvala: 285 puta
 pohvaljen: 51 put

Re: Psihodelične Žabe

Post Postao/la Čiča »

Beyond Ra je napisao/la:Ima jedna amazonska žaba pod nazivom Kambo koja je navodno čudo u dubinskom čišćenju na svim razinama tijela, resetira organizam na originalni obrazac dnk. nije riječ o bufoteninu. U zadnje vrijeme dosta čujem o njenoj moći, a upravo čišćenje organizma od smeća života je ono što je najpotrebnije svakome jer svi naši mentalni i fizički problemi dolaze od tuda i to je uzrok energetskog tupila i niske svjesnosti. tak da mislim da ova žaba krije ogroman potencijal za rasterećenje duše. evo što budak kaže o svom iskustvu sa kambo http://www.tomislavbudak.com/hr/napredni/kambo.html
Kambo je presuper stvarčica za čiščenje i balansiranje organizma.
Proces čišćenja je u principu vrlo jednostavan.Popije se dovoljna određena količina vode,šaman ti spali određene točke na tijelu s užarenim štapićem i zaliječi ih s kambom.Nakon toga slijedi ceremonijalno šuškanje s instrumentima uz koje imaš rezervirano mjesto za izbacivanje svih toksina iz skoro svih otvora na tijelu (oralno, nazalno i analno).
Nakon toga izgledaš kao da "poplava izbacila", natečenih usana i lica općenito.Malo odmora i poslije toga kao novo ljudsko biće. http://kambo.me/smf/index.php?PHPSESSID ... 2ql5v0l373&
Kratko, nadam se i jasno


:ymhug:
Odgovori