Ambrosia ( The Holy Grail )

Konzumacija, načini pripreme & primjene, ekstrakcije itd.
AstroFaer
rank2
Zahvalio/a: 16 puta
Prim. zahvala: 10 puta

Ambrosia ( The Holy Grail )

PostPostao/la AstroFaer » 03.10.2019, 15:27

Naime ovoga puta se bacam u iskušavanje pravljenja Ambrosie tj Holy Graila od Amanite Muscarie.Ukratko da objasnim malo,radi se točnije o Suhom Prašku kojeg sam napravio od Osušenih Djelova Amanite Muscarie,zatim stavio u Steriliziranu Teglicu i pomješao sa Mixom meda i vode koji sam prethodno stavio da zavri i ohladi se do Sobne temperature.Na kraju sam stavio Jednu običnu gazu i gumicu preko nje i ostavio na sobnoj temperaturi da se započne proces.

Dakle u ovom procesu se radi o Oživljavanju Amanite Muscarie,ovaj recept je pronadjen na:AmbrosiaSociety

Ovaj recept izvorno se nalazi u jednom od djelova Biblije,priča se da su tadašnji Svečenici i vjernici pravili ovaj recept od Amanite kako bih dobivali Informacije,Znanja i mudrosti kroz vizije koje pruža ova Gljiva.Na Amanitu se isto tako odnosi da je izvorno pravo Drvo Života,ne Adamova i Evina "Jabuka" več Dotična Amanita Muscaria.Sam proces ozivljavanja ove predivne Gljive se radi tako da se ostavi u ovoj tekučini da odstoji 6-12h i onda se vadi sva Tekučina tj 'Ambrosia' i ostavlja se samo prah u Teglici kako bih u narednih tjedan-dva dana razvio svoj Mycelium i počeo opet izrastati u Živu Gljivu,radi se o tome da kada ta gljiva sazrije kroz nekih 1-2 tjedana,ona je spremna za Korištenje,iznova i iznova,stvarajuči konstantne zalihe Ambrosie koja se može koristit u Duhovne i Iscjeljivajuče Svrhe.Nakon svake uporabe Holy Graila,ostavlja se 14-30 dana bez Hrane tj odabranog Liquid Fooda,koji moze biti ili Voda+med ili Pasterizirani sok od Grejpa.I onda se opet izabire odredjeni Liquid food koji se ostavlja 6-12 h i onda je spreman za uporabu,Dakle holy Grail tj 'Fungi' je taj koji uvijek ostaje u teglici,a Liquid food uviejk sluzi samo kao ekstrakcija kroz koju ce se izvuči Muscimol koji donosi te Vizije i isjeljiteljske efekte.Sa svakom sljedečom uporabom,taj Holy Grail postaje potentniji i jači,i isto tako daje puno Ozbiljnije i 'Veličanstvenije' Vizije.

Ovo je trenutno kako to izgleda i nadajmo se da neče doči do kontaminacije pošto sam pratio svaki potreban Korak,iako je Kontaminacija Česta,držite mi fige da ovo uspije,kako bih mogao jos doprinijeti puno više Informacija i znanja o Ovom procesu,jer vjerujem da je ovaj recept zaista nešto Sveto i može pomoći svakoj osobi u svakom smislu i pogledu introspektive i lječenja iznutra.

slika
AFX
Moderator
Zahvalio/a: 299 puta
Prim. zahvala: 319 puta

Re: Ambrosia ( The Holy Grail )

PostPostao/la AFX » 03.10.2019, 18:32

Samo naprijed, interesantna tema, definitivno pratim..
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
ChilI
rank3
Zahvalio/a: 35 puta
Prim. zahvala: 7 puta

PostPostao/la ChilI » 03.10.2019, 20:03

Zanimljivo, želim ti sreću kod pokušaja pravljenja uzgoja amanite.
_______________________________________________________________________________________________________

https://greenbalkan.org/

Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami
AstroFaer
rank2
Zahvalio/a: 16 puta
Prim. zahvala: 10 puta

PostPostao/la AstroFaer » 04.10.2019, 08:44

Evo ekipa danas Procjeđena tekučina tj Liquid Food,budem stavio sliku kako sada izgleda malo kasnije.Uglavnom sada moram čekati 3 dana kako bih vidio dali je počeo Mycelium se vatati Okolo teglice iznutra,i onda samo nastaviti čekat 2-3 tjedna da počne "Ressurectat" evo jedan video koji iskreno me naježi svaki put kad gledam,ovo je Ressurection video Amanite Muscarie https://www.youtube.com/watch?v=iTXNO7CAsc4

Uglavnom odlučio sam da nema odustajanja,makar trebao 10 puta pokušati,ovaj proces je toliko mističan i i sam ishod je toliko nagrađujuč da ču probati koliko god puta treba,čitati iznvoa i iznova,ponavljati proces dok ga ne napravim uspješno!!Pratite my Journey :D ima da podjelim svaki detalj ovog procesa,i nadam se pomognem vama da probate isto!!
vanzemljak
rank2
Zahvalio/a: 29 puta
Prim. zahvala: 7 puta

PostPostao/la vanzemljak » 22.10.2019, 19:46

Ima li kakvih novih informacija? :)

Natrag na “Magični Pripravci i Ekstrakti”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.