Plavi Lotus (Nymphaea caerulea)

Konzumacija, načini pripreme & primjene, ekstrakcije itd.
Avatar
saputnik
rank2
Postovi: 27
Pridružen/a: 12.04.2010, 20:36

Re: Plavi Lotus (Nymphaea caerulea)

Post Postao/la saputnik »

malo je samo sjebano što su cijene preskupe za suhu biljnu masu :(, a po kojekakvim reportovima čitam da ne pucaju baš neki jaki halovi
budem probao naći nešt povoljnije za naručit (valjda ima negdje), molit boga da ne bude problema na granici, pa onda eksperimentirat :D
šteta što kod nas toga nema za uzet :(
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Plavi Lotus (Nymphaea caerulea)

Post Postao/la Red »

halove nemoj ni ocekivati. lotus je vise sedativan i opustajuci nego halucinogen. negdje pise da moze prouzrokovati halucinacije, ali ne bas, tko zna pod kakavom dozom.

tako da ne ocekujes ne znam sto jako i intenzivno, to je vise chill out mode ;)
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
herb man
rank1
Postovi: 9
Pridružen/a: 17.08.2011, 20:57

Re: Plavi Lotus (Nymphaea caerulea)

Post Postao/la herb man »

Da ne pravim sad novu temu za cisto jedno pitanje vezano uz bijeli lotus,zanima me da li je to ta biljcica sto je navodno potentnija od plavog jer sam vrlo blizu rijeke di ove biljke ima na bacanje..evo link: http://www.posta.hr/resize.aspx?filenam ... &width=250

Pa ako netko zna bio bi zahvalan :)
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Plavi Lotus (Nymphaea caerulea)

Post Postao/la Red »

jeste, to je to sto trazis :thumbsup:

slika

White Lily (Nymphaea alba)
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
herb man
rank1
Postovi: 9
Pridružen/a: 17.08.2011, 20:57

Re: Plavi Lotus (Nymphaea caerulea)

Post Postao/la herb man »

I,koliko je moguce da je to potentno nesto? jer toga ovdje ima stvarno nenormalno puno..ljudi koji obraduju povrsine uz rijeku cesto ga znaju cupat,kosit itd jer im smeta...a i dalje ga ima krcato...ako je stvarno potentan,imate jednog sigurnog "posiljatelja" :D Al trebam znat da radi :) Red puno hvala na informaciji :thumbsup:
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Plavi Lotus (Nymphaea caerulea)

Post Postao/la Red »

ako je to zbilja taj lotus koji vjerus da jeste, onda ces morat eksperimentirat da budes siguran :sunn:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
herb man
rank1
Postovi: 9
Pridružen/a: 17.08.2011, 20:57

Re: Plavi Lotus (Nymphaea caerulea)

Post Postao/la herb man »

Nadam se da je...Ipak cemo se bacit na experimente...osim sprzenih pluca valjda nece bit..jedini problem je sto nemam ni pajp ni bong ...bit ce malo tesko popusit jedno 15ak grama necega xD Jos jednom,hvala..javim iskustva ..mozda jos postam sliku da budem siguran da je to to.. :)
Kalahad
rank1
Postovi: 2
Pridružen/a: 31.03.2012, 09:29
Ima zahvala: 2 puta

Re: Plavi Lotus (Nymphaea caerulea)

Post Postao/la Kalahad »

Zanima me gdje mogu nabaviti Plavi Lotus?U Hrvatskoj!
Zanima me njegovo afrodizijsko dijelovanje-jer sam u specifičnoj situaciji-koju vam možda jednom i objasnim;Samo moram nači mjesto na Forumu gdje bih mogao ujediniti snove,utijecaje planeta,vizije i stvarnost! :-?
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Plavi Lotus (Nymphaea caerulea)

Post Postao/la Red »

kod nas, tesko. nisam nigdje vidjela da se prodaje. ebay najjednostavnije ili neki drugi shop :P

ako ti treba radi afrodizijackih svojstava onda ce te mozda ova tema zanimati :ymsmug:

Priridoni afrodizijaci
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
N.I.C.E.
rank2
Postovi: 39
Pridružen/a: 09.05.2010, 20:44
 pohvaljen: 4 puta

Re: Plavi Lotus (Nymphaea caerulea)

Post Postao/la N.I.C.E. »

Ja sam probao onaj beli.Nazalost nisam nista osetio sem blage pospanosti ,a inace sam imao krizu. Ja mislim da aporfini spadaju u opijate.
Odgovori