Ayahuasca ~ Biljna učiteljica~

Konzumacija, načini pripreme & primjene, ekstrakcije itd.
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Ayahuasca ~ Biljna učiteljica~

Post Postao/la Red »

Procitaj prvi post, tj glavnu temu ako nisi ;) na kraju teme imas sajt sa receptima a i okacila cam kuharicu pa pogledaj... postoje i druge biljke koje se mogu koristiti ALI ces ih tesko naci na balkanu, ne presotaje ti nista drugo doli da ih sam uzgojis :)
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
m218
rank1
Postovi: 9
Pridružen/a: 18.04.2011, 00:57

Re: Ayahuasca ~ Biljna učiteljica~

Post Postao/la m218 »

znači ovo nabavit u hrvatskoj nema šanse?
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Ayahuasca ~ Biljna učiteljica~

Post Postao/la Red »

tesko. em ti treba par biljaka, em trebas to pripremiti, em je tu rizik nabave biljaka preko granice. nazalost situacija je takva. postoje grupe koje organiziraju seanse, samo ne znam nikog konkretnog da ti preporucim...
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
m218
rank1
Postovi: 9
Pridružen/a: 18.04.2011, 00:57

Re: Ayahuasca ~ Biljna učiteljica~

Post Postao/la m218 »

Red je napisao/la:tesko. em ti treba par biljaka, em trebas to pripremiti, em je tu rizik nabave biljaka preko granice. nazalost situacija je takva. postoje grupe koje organiziraju seanse, samo ne znam nikog konkretnog da ti preporucim...
a priprema samih biljaka bi bila najmanji problem, nekako bi se snaša, ima guideova za napravit.. sve bi to bilo ok kad bi se moga dočepat sirovina. seanse? to mi se čini malo sumnjivo xD zadnje šta bi radija kad bi uzea takvu bombu od supstance je s nekin nepoznatin ljudima bit na nekoj seansi :p
ugl. kad je već to toliko problematično za nabavit, ako sad nađen u nekoj sjemenarni sjemenke od ipomoea violacea biljke, bi li mi zna reć koliko bi otprilike tribalo njoj da izraste i dobije cvitove da mogu dalje harvestat sjemenke? =D i jesi li ima ti iskustva s konzumacijon dilova te biljke?
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Ayahuasca ~ Biljna učiteljica~

Post Postao/la Red »

i meni se te grupne seanse ne svidaju niti malo... bar ne ovdje kod nas :ymdevil:

MG je jednogodisnja biljka, dakle na kraju ljeta skupljas sjeme. pise sve u temi MG i uzgoju. Mada se sjema pod zadnje jako tesko nalazi.

Konzumacijom koje biljke? Mg nisam, ne interesira me, a za ayahuascu ce biti prilike kada bude vrijeme :ymparty:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
m218
rank1
Postovi: 9
Pridružen/a: 18.04.2011, 00:57

Re: Ayahuasca ~ Biljna učiteljica~

Post Postao/la m218 »

ma normalno, da seanse.. koje pizdarije :D ako imaš prijatelje slične sebi (a svi imamo jer izreka "s kin si takav si" donekle i vridi xD) neš sigurno ić po nekin seansama ^_^
da mislija san na morning glory.. kako nisi? :o pa za tu biljku san čuja da je jebena, ka nije dietilamid lisergične kiseline nego amid, valjda sličan spoj.. pa bi valjda tribalo bit ka neki trip? ugl. pročitat ću taj thread, al meni je lik u sjemenarni reka da potražin to u proliće a ne kraj lita (šta bi značilo da se tad skupljaju sjeme valjda?) al ako si ti reka tako vjerojatno je istina, ne znan baš koliko se taj prodavač razumi :p
ugl. brate fala na informacijama, malo ću dalje istražit po forumu, dizajn i pozadina su lipi, ljudi kulturni, tvoj stil pisanja ovih guideova je baš user-friendly, ma sve 5 :D
pozdrav!
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Ayahuasca ~ Biljna učiteljica~

Post Postao/la Red »

Mg nisam probala jer me nije zanimalo, pogotovo nakon niza trip reportova od nekih prijatelja gdje sam samo jos dodatno stvorila averziju prema tome :ymdevil: ne padam u iskusenje stavljati u sebe sve sto ima neki rad... mg je jedna od tih.

sjeme se inace moze naci u proljece ali zadnjih par godina ljudi nemaju bas srece, tko zna, provjeri kako ti je lik rekao.

Hvala na pohvalama. i da ne offtopičarimo vise baci se na MG teme ;)
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
WIZARD
rank4
Postovi: 113
Pridružen/a: 30.04.2010, 03:20
Ima zahvala: 35 puta
 pohvaljen: 20 puta

Jan Kounen-Other Worlds

Post Postao/la WIZARD »

Jan Kounen Other Worlds Ayahuasca Documentary
http://www.youtube.com/watch?v=M0rt19ozybs

jel ima neki dobrovoljac medju nama ovde da odradi nas titl? :)

evo pojavio se nas titl http://titlovi.com/titlovi/titlovi.aspx ... lds&jezik= :D
Sometimes there is a moment as you are awakening when you become aware of the real world around you, but you are still dreaming.When you dream there are no rules, people can fly, anything can happen.
Avicularia

Re: Ayahuasca ~ Biljna učiteljica~

Post Postao/la Avicularia »

to je ultimate biljka u ovom svemiru! Ali mislim da vase zelje uzgoja i konzumacije kad nas nema smisla... s tom biljkom se treba družiti u gostima kod nje doma :)

heryago:

http://www.youtube.com/watch?v=SNFxF-Dy74M
Avatar
alexa.
rank2
Postovi: 10
Pridružen/a: 14.08.2011, 01:31
Ima zahvala: 4 puta

Re: Ayahuasca ~ Biljna učiteljica~

Post Postao/la alexa. »

evo jedan fora video :bigsmilee:

[BBvideo 425,350]http://vimeo.com/25008634
time won't solve a thing.
Odgovori