Ayahuasca ~ Biljna učiteljica~

Konzumacija, načini pripreme & primjene, ekstrakcije itd.
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: Ayahuasca ~ Biljna učiteljica~

Post Postao/la AFX »

Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
shroomko
rank14
Postovi: 776
Pridružen/a: 16.07.2012, 19:45
Ima zahvala: 138 puta
 pohvaljen: 207 puta

Re: Ayahuasca ~ Biljna učiteljica~

Post Postao/la shroomko »

Evo novih termina ceremonija u Nizozemskoj (di sam bio i dobri su) i u Brazilu.
http://www.ayahuasca.nl/agenda.html

U 12. mjesecu je u Nizozemskoj, ali prijavite se puno ranije (vec sad) da ne nestane mjesta. Najgore je biti na listi cekanja onda ti jave tjedan dana prije pa skuplje placas avion.

Takodjer osnivaju ayahuasca defense fund.
http://ayahuascadefense.com/
As most of you possibly know, the world wide pressure towards the use of ayahuasca is still ongoing. In many countries, it is still considered as a crime. Even in the Netherlands, the public prosecutor's department is now preparing a new court case and try to change the status of all DMT-containing beverages, even when the use is for religious purposes.

The Ayahuasca Defense Fund (ADF) is dedicated to shaping a world in which ayahuasca and other traditional psychoactive plants can be used legally and safely. They are dedicated to building a strong, permanent Fund capable of responding to current and future legal and public policy challenges. To do that they need to harness the support and financial contribution of the international community. Please consider contributing to this cause and promoting it in your personal and social networks and media channels.
I organiziraju veliku konferenciju di ce biti gomila shamana i drugih govornika u Brazilu:
http://www.ayaconference.com/index.php/ ... s/?lang=en
Westman
rank1
Postovi: 4
Pridružen/a: 13.03.2018, 23:40

Re: Ayahuasca ~ Biljna učiteljica~

Post Postao/la Westman »

Hej ljudi. Može mala pomoć ali na pm jer ne želim ovdje razgovarati. Dakle, uzimao bih ayahuascu. Došao sam ukontakt sa nekim osobama tu u hrvatskoj pa da ne pišem javno. Ono čega se bojim je šarlatanstvo jer ne znam nikog pa da me ne prevare jer neke stvari su mi sumnjive. Ako me netko može kontkatirat na pm pa kažem tko pa da vidim jel znate jel to dobra osoba. Zahvaljujem ;)
Westman
rank1
Postovi: 4
Pridružen/a: 13.03.2018, 23:40

Re: Ayahuasca ~ Biljna učiteljica~

Post Postao/la Westman »

Ok, vidim da trebam imati najmanje 20 poruka za pm tako da ne znam kako ćemo ovo obaviti? :D
Westman
rank1
Postovi: 4
Pridružen/a: 13.03.2018, 23:40

Re: Ayahuasca ~ Biljna učiteljica~

Post Postao/la Westman »

E ljudi jedno pitanje. OPk, saznao sam da je to to. Dobri su i to sam saznao iz pouzdanog izvora. Mene sad zanimaju te ceremonije. U većini slučajeva vidim da svi ostaju po 3, 4, 5 dana. Jel ima samo jedan dan? Ono kao dođem tam u petak i u subotu se vratim doma? Jel to moguće ili se mora baš ostajati 3, 4,5 dana?
Avatar
danko fafanko
rank7
Postovi: 286
Pridružen/a: 03.05.2013, 15:41
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 58 puta

Re: Ayahuasca ~ Biljna učiteljica~

Post Postao/la danko fafanko »

Obično se može piti i samo jedan dan ali ako imaš mogućnosti popij dva dana zaredom :)
Avatar
Minja
rank2
Postovi: 34
Pridružen/a: 09.04.2012, 22:31
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 11 puta

Re: Ayahuasca ~ Biljna učiteljica~

Post Postao/la Minja »

Potraži na fesbuku Sanken Wesna . Ona je maestra iz Slovenije i provodi veći deo godine u Peruu gde je učila o lečenju biljkama i najviše radi sa ajavaskom. Mislim da preko fejsbuka možeš dobiti validne informacije . Ona radi sa ajavaskom ali u smislu spiritualnog rituala kome je cilj isceljenje i duboki uvidi i katarza. Ima još par videa s njom u kojima govori kako je izlečila svoj karcinom biljkama Amazonije. ( ja takvim ljudima jedino verujem )

https://www.youtube.com/watch?v=3enwIteQa74
ninamrak
rank1
Postovi: 2
Pridružen/a: 03.04.2018, 14:46
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 1 put

Re: Ayahuasca ~ Biljna učiteljica~

Post Postao/la ninamrak »

Minja ti je dala najbolji odgovor. Vjeruj i voli, a Sanken će te na najbolji način na ovim prostorima provesti i dovesti do ostvarenja tvoje iskrene namjere.
Sretno i šaljem ti puno ljubavi i snage jer nisu ovo laki procesi ali svaki vrijedi , samo slušaj svoje srce...
Avatar
Red Weed
rank6
Postovi: 213
Pridružen/a: 21.03.2010, 19:09
Ima zahvala: 65 puta
 pohvaljen: 44 puta

Re: Ayahuasca ~ Biljna učiteljica~

Post Postao/la Red Weed »

Napokon mi se pružila šansa da je upoznam... juhuuuu
Savjeti?
^Ali tO jE sAMo MojE MisLJeNJE!!!
Ajujem te... Aj[mo]uJe[dno]
Avatar
ALLIS
rank2
Postovi: 48
Pridružen/a: 09.08.2018, 03:33
Ima zahvala: 11 puta
 pohvaljen: 12 puta

Re: Ayahuasca ~ Biljna učiteljica~

Post Postao/la ALLIS »

vidimo se i ja idem :D
Odgovori