Enhanced leaf..par pitanjca

Konzumacija, načini pripreme & primjene, ekstrakcije itd.
Odgovori
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Enhanced leaf..par pitanjca

Post Postao/la AFX »

Imam jedno pitanjce, ako mali ivica radi changu, moze li se ona napraviti bez harmala alkaloida (zbog nemogucnosti nabavke), znam to nije changa, nego kako zovu "enhanced leaf" ali radi nekog ugodnijeg pusenja dmt-a moze li se neka biljka koja je ugodna za pusenje pomjesati s dmt-om (klasika..otopiti dmt u izopropilnom alkoholu i u to staviti bilje ugodno za pusenje i to ostaviti da se osuši).
Bi li se time smanjila mogucnost paljenja dmt-a tj. bi li breakthrough na taj nacin bio laksi.
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
Psychonaut
rank11
Postovi: 492
Pridružen/a: 31.10.2010, 19:58
Ima zahvala: 85 puta
 pohvaljen: 177 puta

Re: Enhanced leaf..par pitanjca

Post Postao/la Psychonaut »

Ne vidim razlog zasto bi to bio problem - mozes iskoristiti biljni materijal po zelji. Iz moga iskustva, vecina biljaka obogati DMT trip svojim duhom. Kljuc je u eksperimentisanju - imam na raspolaganju toliko materijala i kombinacija i svako moze pronaci vlastitu kombinaciju koja mu najvise odgovara. Vlastiti lijek za dusu :)
Pozivam te da budes moj ucitelj
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: Enhanced leaf..par pitanjca

Post Postao/la AFX »

Imas kakav prijedlog koje biljke koristiti, a da su lako pristupacne na nasem podrucju?
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
Psychonaut
rank11
Postovi: 492
Pridružen/a: 31.10.2010, 19:58
Ima zahvala: 85 puta
 pohvaljen: 177 puta

Re: Enhanced leaf..par pitanjca

Post Postao/la Psychonaut »

Nisam jos toliko eksperimentisao :)
Dosta legalnih biljaka koje se standardno koriste za Changu mozes naruciti na Maya Ethnobotanicals, ukljucujuci i Banisteriopsis Caapi, tako da mozes tamo zapoceti :)
Pozivam te da budes moj ucitelj
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: Enhanced leaf..par pitanjca

Post Postao/la AFX »

Hvala! :thumbsup:
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Odgovori