Ekstrakcija psilocibina Metanol/Etanol

Konzumacija, načini pripreme & primjene, ekstrakcije itd.
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: Ekstrakcija psilocibina Metanol/Etanol

Post Postao/la AFX »

Na mene gore djeluje grah ili mlijeko..gljive..ništa. :ymparty:
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
Zephyrus
rank6
Postovi: 237
Pridružen/a: 14.01.2017, 12:40
Ima zahvala: 179 puta
 pohvaljen: 78 puta

Re: Ekstrakcija psilocibina Metanol/Etanol

Post Postao/la Zephyrus »

HypnoToad je napisao/la:Uf, ja se sjećam da su nekad prdci bili takvi da ih se gotovo moglo vidjeti u zraku, a 'aroma' je bila kao ni od čega drugoga, čak ni od najboljeg graha! :D
Hitin je zajebana stvar, nemamo ga mogućnosti pravilno probaviti pa onda bakterijice kreću u akciju i usput proizvode plinove. Naravno kao i sve ostalo, to ovisi od čovjeka do čovjeka, netko bljuje i plače od bolova 48 sati, netko par put prdne drugo jutro, a netko ne osjeti ništa. Ali ako čovjek ima već problema s probavom, onda je to najbolje izbjeći.
My man.

:bigsmilee:
People say you have to travel to see the world.
Sometimes I think that if you just stay in one place and keep your eyes open, you’re going to see just about all that you can handle.
Avatar
Fenix94
rank3
Postovi: 50
Pridružen/a: 23.08.2016, 18:02
Ima zahvala: 7 puta
 pohvaljen: 3 puta

Re: Ekstrakcija psilocibina Metanol/Etanol

Post Postao/la Fenix94 »

Hypno da li nam mozes reci nesto vise o degradaciji psiocibina?
Sto u samom alkoholu sto ovako u teglicama ili kapsulama ?
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: Ekstrakcija psilocibina Metanol/Etanol

Post Postao/la AFX »

Jel ovo tko uspio napraviti i da je polučilo pozitivnim rezultatima?
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
muharic
rank2
Postovi: 12
Pridružen/a: 21.01.2013, 03:58
Ima zahvala: 1 put

Re: Ekstrakcija psilocibina Metanol/Etanol

Post Postao/la muharic »

Mnogo bolja metoda je bez kuvanja. Znaci sameljes blenderom koliko vec hoces grama i to potopis u metanol\etanol. Ja sam licno potopio u 96% etanol i drzao tako tri dana, stim da sam promesao smesu kad se slegne na dno svaka dva tri sata. Kristale nisam ni pokusao da dobijem samo sam procedio tu smesu i popio etanol na eks. Jedina razlika sto kad se ne kuva duze traje rastvaranje psilocibina u alkoholu drugo je isto. A meni se cini da tebi nije uspelo zato sto ti je izgorelo, verovatno si previse alkolova ispario, ako hoces tako ne isparavaj do kraja na ringlu, i cesto mesaj alkohol da ne izgori. Ispari nek ostane jedno centimetar ili dva pri dnu i to ostalo ispari onako prirodno ventilatorom.
Odgovori