DMT

Konzumacija, načini pripreme & primjene, ekstrakcije itd.
Avatar
Devil'sChase
Moderator
Postovi: 600
Pridružen/a: 07.06.2011, 07:40
Ima zahvala: 316 puta
 pohvaljen: 206 puta

Re: DMT

Post Postao/la Devil'sChase »

Istina :)

Psychonaut, hvala ti :) , oprosti kaj nisam gledao u temi posebno, al nikad ne fali dodatnih podataka :)
legendosgevindos
rank2
Postovi: 32
Pridružen/a: 20.03.2012, 12:50
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 1 put

Re: DMT

Post Postao/la legendosgevindos »

pozz svima :ymhug: jučer sam dobio od prijatelja paketic u kojem se nalazi neka biljka koja sadrzi dmt i treba je pusiti na pipe, izgledom podsjeca na ganju suho je i neke zućkasto zelene boje, tip koji mu je prodao pričao mu je dosta o načinu konzumacije ali nije mu rekao (ili on nije zapamtio ime biljke ili mixa sto je vec...) zanima me jeli itko imao iskustva sa necim slicnim, gledao sam pomalo lici na changa ali nije isto ko na slikama jeli moguce da je neka varijacija change i koliko uopće varijacija ima :questionn:
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: DMT

Post Postao/la HypnoToad »

Changa je extraktirani DMT pomiješan s biljem, to bilje može biti bilo što i naravno izgledati potpuno drugačije ovisno o kojoj se biljci radi.
Ja osobno neznam niti za jednu biljku koja ima dovoljno DMTa u sebi da bi je se moglo konzumirati direktno pušenjem.
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
Avatar
oseloth
rank13
Postovi: 585
Pridružen/a: 19.07.2011, 00:31
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 64 puta

Re: DMT

Post Postao/la oseloth »

Da da to ti je changa. Puši se na bong ili bocu ne na pipe. 20mg change i sav dim moraš odjednom povući. No pazi. Kako ti dim krene u pluća tako se kreneš gubiti tako da mora biti odrađeno kompletno inače nećeš doživiti to što Dmt je.
medoslav
rank2
Postovi: 11
Pridružen/a: 27.07.2014, 17:01

Re: DMT

Post Postao/la medoslav »

Ako ga se več može relativno lako dobiti iz Phalaris brachystachys, pitanje je kako odvojiti n,n DMT od meo DMT-a ?

Navodno je jedan topiv u acetonu a drugi nije hmm
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

DMT i konzumacija

Post Postao/la AFX »

Par pitanja posto cesto nailazim na različita misljenja..radi se o metodi konzumacije, dakle nailazio sam cesto na savjet tipa "kupi vaporizer" no u mom slucaju to i nije trenutno moguce, pa sam lutao bespućima neta tražeć savjet kako i što dok nisam eto otvorio themajka i našao guide o izradi vaporajzera od žarulje, no opet ekipa na dmt nexusu je popljuvala tu metodu.
Ono šta me interesira je sljedeće: "kako s minimalnim novčanim sredstvima konzumirati dmt i dostići >breakthrough<". Jel žarulja tako loša metoda? Postoji li neka bolja? Kolika je dovoljna količina..čitam negdje se spominje 25, negdje 50 a negdje 100mg..

https://www.dmt-nexus.me/forum/default. ... ts&t=33449
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: DMT

Post Postao/la AFX »

medoslav je napisao/la:Ako ga se več može relativno lako dobiti iz Phalaris brachystachys, pitanje je kako odvojiti n,n DMT od meo DMT-a ?

Navodno je jedan topiv u acetonu a drugi nije hmm
Nije bila spreha da phalaris ima puno toga stetnog uz dmt?
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
Psychonaut
rank11
Postovi: 492
Pridružen/a: 31.10.2010, 19:58
Ima zahvala: 85 puta
 pohvaljen: 177 puta

Re: DMT i konzumacija

Post Postao/la Psychonaut »

Nauci se da dugo zadrzis dim u plucima ;) Isto tako, konzumiranjem nekog MAOI, pusenjem ili oralno, mozes ustediti DMT.
Mislim da za konzumaciju DMTa postoji "learning curve", odnosno da je potrbno vrijeme i eksperimentisanje dok covjek ne pronadje odgovarajucu metodu, cak i sa vrhunskim alatima kao sto je GVG.
Navodno nije losa metoda sa freebase (crack) lulom ali to nisam probao.
Pozivam te da budes moj ucitelj
Avatar
Green Rat
rank3
Postovi: 89
Pridružen/a: 31.03.2014, 11:20
Ima zahvala: 28 puta
 pohvaljen: 45 puta

Re: DMT

Post Postao/la Green Rat »

Probao sam više puta sa freebase lulom, radi odlično. Doza 25-50 mg. Još dvoje ljudi je probalo tako i svi smo doživjeli "breakthrough". Mislim da ti je freebase pipe najeftinija opcija. Ja sam naručio sa nekog smartshopa iz španjolske.
medoslav
rank2
Postovi: 11
Pridružen/a: 27.07.2014, 17:01

Re: DMT

Post Postao/la medoslav »

Što se vaporisera tiće kolika temperatura je potrebna ?

Green Rat, da li si koristio MAOI ili bez? I iz koje biljke je dobiven DMT mimosa, acacia ?
Odgovori