DMT

Konzumacija, načini pripreme & primjene, ekstrakcije itd.
Odgovori
D-M-T
rank2
Postovi: 31
Pridružen/a: 26.09.2012, 22:33

DMT

Post Postao/la D-M-T »

trazim pomoc, imao sam priliku ovo ljeto na Lost theory festivalu probat dmt, tj chang mjesavina, iskustvo je neobjasnjivo , promjenilo mi trajno neke segmente psihe, stoga vas molim ako postoji neko da mi samo nabroji od kojih biljaka u hr se moze obavit uspjesna ekstrakcija bez previse kompliciranja te koje se biljek mogu narucit online i sjeme koje bi prosle granicu bez problema. Hvala unaprijed. NAMASTE :D
Postoji mana veča od ostalih mana, a to je imat zatvoren um vodjen razumom.
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: DMT

Post Postao/la Red »

imamo jednu temu o ekstrakciji Extrakcija Mimose hostilis, mada dobivanje dmt-a nikad nije jednostavna procedura.

Change može imati bilo koju od ovih biljaka

Pau D'Arco: Rich and exuberant meadows of pleasure
Blue/White/Pink Lotus: A distinct pleasurable and bright character
Calea Zacatechichi: The dream herb allows for a perfect synergy
Passion Flower: MAOI which potentiates and lengthens the experience
Caapi: Adds a spirit quality and potentiates and lengthens the experience
Damiana: Unique vibrance and taste
Brugmansia Flowers: Distinct other wordly character
Silene Capensis: African dream herb
Peppermint: Adds fresh soothing qualities
Mullein: Respiratory healing and soothing qualities
Heimia Salicifolia: Increases auditory hallucinations
Justicia Pectoralis: Smoother taste and a nice smell
Salvia Divinorum: Acts as an opener and enabler
Chaliponga: Adds a spirit quality and more magic
Mugwort: Dream synergy and mystical powers
Pedicularis Densiflora: Psychoactive sedating effects
Sculcap: Strengthens, calms and sedates nervous system
Wild Letus: Strengthens, calms and sedates nervous system
Lions Tail: Euphoric smoking herb

ovdje je tema gdje je sve fino objašnjeno :thumbsup:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Alkaloid
rank3
Postovi: 66
Pridružen/a: 16.09.2010, 14:47
Ima zahvala: 6 puta
 pohvaljen: 28 puta

Re: DMT

Post Postao/la Alkaloid »

D-M-T je napisao/la:trazim pomoc, imao sam priliku ovo ljeto na Lost theory festivalu probat dmt, tj chang mjesavina, iskustvo je neobjasnjivo , promjenilo mi trajno neke segmente psihe, stoga vas molim ako postoji neko da mi samo nabroji od kojih biljaka u hr se moze obavit uspjesna ekstrakcija bez previse kompliciranja te koje se biljek mogu narucit online i sjeme koje bi prosle granicu bez problema. Hvala unaprijed. NAMASTE :D

Phalaris ti nije prvi izbor za ekstrakciju, ima tu dosta komplikacija i zapravo traži dosta vještine. Ako tražiš "bez previše kompliciranja" nećeš se usrećiti. Najjednostavnija je kora korijena M.Hostilis, ali je ilegalna, bilo je slučajeva da ljudi padaju jer su je naručivali i iskreno ti savjetujem da to ne radiš. Mimosa se uzgaja dugo (barem tri godine) tako da ti ni to nije opcija. Moj savjet je da odeš na https://www.dmt-nexus.me/forum/ i pogledaš threadove o akacijama, one su puno bolji izbor, a mnoge među njima podnose i našu klimu ovako iz glave rekao bih da se ispati pokušati recimo s vrstama Acacia acuminata ili A. confusa, ali ima ih još jako puno aktivnih. U svakom slučaju ako se hoćeš baviti DMT-om to je znanost.

:mushroom: m :mushroom: i :mushroom: r :mushroom:
D-M-T
rank2
Postovi: 31
Pridružen/a: 26.09.2012, 22:33

Re: DMT

Post Postao/la D-M-T »

SPIRIT SCIENCE :-)
Postoji mana veča od ostalih mana, a to je imat zatvoren um vodjen razumom.
Avatar
Psychonaut
rank11
Postovi: 492
Pridružen/a: 31.10.2010, 19:58
Ima zahvala: 85 puta
 pohvaljen: 177 puta

Re: DMT

Post Postao/la Psychonaut »

Ima li neko iskustva sa ekstrakcijom 5-Meo-DMTa?
Pozivam te da budes moj ucitelj
Avatar
Alkaloid
rank3
Postovi: 66
Pridružen/a: 16.09.2010, 14:47
Ima zahvala: 6 puta
 pohvaljen: 28 puta

Re: DMT

Post Postao/la Alkaloid »

Nema baš pouzdanih biljaka koje bi davale čisti 5-meo. Definitivno je prisutan na dosta mjesta, pa i u Phalarisima, ali koncentracije jako variraju. Zaseban problem je što još nisu razvili jednostavnu metodu kojom bi ga odvojili od drugih alkaloida. Jedini način za tako nešto je kolumnarna kromatografija, a većina ljudi niti zna što je to niti bi se s tim zafrkavala. Tako da ne vjerujem da ćeš naći nekoga tko je ekstrahirao 5-meo, sve na tržištu je sintetika.
Avatar
Psychonaut
rank11
Postovi: 492
Pridružen/a: 31.10.2010, 19:58
Ima zahvala: 85 puta
 pohvaljen: 177 puta

Re: DMT

Post Postao/la Psychonaut »

Hvala, bas me zanimalo kako se onda dobija to sto se donedavno prodavalo online. Vjerovatno kinezi i dalje prodaju, obzirom da se legislativa razlikuje od zemlje do zemlje :D
Pozivam te da budes moj ucitelj
D-M-T
rank2
Postovi: 31
Pridružen/a: 26.09.2012, 22:33

Re: DMT

Post Postao/la D-M-T »

Ovako ljudi, naletio sam na jedan sajt koji objasnjava vadjenje dmt-a iz phalaria, na sajtu je sve objasnjeno u koracima, ja sam naletio na razumjevanje od 7 koraka na dalje evo link pa ako je nekom poznata metoda nek ju sam pojasni ili da neki link na hr di je to bolje objsnjeno. Evo link stranice pri dnu su koraci :
http://deoxy.org/smokedmt.htm

fala unaprijed :D
Postoji mana veča od ostalih mana, a to je imat zatvoren um vodjen razumom.
Avatar
Devil'sChase
Moderator
Postovi: 600
Pridružen/a: 07.06.2011, 07:40
Ima zahvala: 316 puta
 pohvaljen: 206 puta

Re: DMT

Post Postao/la Devil'sChase »

Iz Phalaris Aurundinaceae nećeš dobiti čisti DMT nego nekakvu smjesu DMT-a s nečim. Ako nećeš raditi sa svjetlicama(phalarisima) onda preporučujem Desmanthus Illinoensis, doći će ti preko granice sjeme. Ali ako uspiješ nešto s phalarisima sredit to bi bilo odlično, veli baka da domaće je domaće :ymapplause: (plješćem sam sebi :ohnoo:
Avatar
Psychonaut
rank11
Postovi: 492
Pridružen/a: 31.10.2010, 19:58
Ima zahvala: 85 puta
 pohvaljen: 177 puta

Re: DMT

Post Postao/la Psychonaut »

Nedavno sam pricao sa jedinim od moderatora na dmt-nexusu, i on kaze da su phalarisi zadnji izbor za ekstrakciju. Imaju puno razlicitih alkaloida, a ekstrakcija je teska, tako da bas nije za "pocetnike". Al ako nemate alternativu...
Pozivam te da budes moj ucitelj
Odgovori