(◡‿◡✿ Dream Herb's za poticanje snova

Konzumacija, načini pripreme & primjene, ekstrakcije itd.
Avatar
mandelbrot
rank8
Postovi: 342
Pridružen/a: 04.04.2010, 11:24
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 6 puta

Re: (◡‿◡✿ Dream Herb's za poticanje snova

Post Postao/la mandelbrot »

Da li African dream root uspjeva i u kuci...tipa n a balkonu ili mozda pod HPS lampom? :D
z = z*z +c
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: (◡‿◡✿ Dream Herb's za poticanje snova

Post Postao/la Red »

svakako da da :) daj joj sunca i dobro propusno tlo, saksiju dovoljno veliku za korijen, i eto ti je. ja cu napraviti test. imam jedno 20 malih proklijalih biljcica, jedan dio vani a jedan u lonce, pa cemo vidjet :D

evo mojih

slika
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
mandelbrot
rank8
Postovi: 342
Pridružen/a: 04.04.2010, 11:24
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 6 puta

Re: (◡‿◡✿ Dream Herb's za poticanje snova

Post Postao/la mandelbrot »

Sad sam se skroz napalio na taj Dream root....kako mi je najbolje nabaviti sjemenke...da li ako narucim iz Free Seed Ringa, hoce li to stvarno stici?
z = z*z +c
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: (◡‿◡✿ Dream Herb's za poticanje snova

Post Postao/la Red »

ako ne pokusas neces nikada saznati, a nije da gubis nesto ako pokusas ;)
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
mandelbrot
rank8
Postovi: 342
Pridružen/a: 04.04.2010, 11:24
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 6 puta

Re: (◡‿◡✿ Dream Herb's za poticanje snova

Post Postao/la mandelbrot »

:D a istina...bas cu probat...
z = z*z +c
Avatar
Wolfshade
rank4
Postovi: 130
Pridružen/a: 20.04.2010, 00:49
 pohvaljen: 2 puta

Re: (◡‿◡✿ Dream Herb's za poticanje snova

Post Postao/la Wolfshade »

RedSh je napisao/la:steta... jeste da je klijavost jadna ali fino ti pise kako da si sjeme provjeris, ovako ne vjerujem da ces se usreciti, pogotovo ako nisi pripremio odgovarajuce tlo... sretno kako god bilo :)
Mislim da mi je niklo.
Doduše, mislio sam da je korov, ali opet sad kad sam vidio ovu sliku...da, vrlo moguće da je to. Znati ću više kroz 10-15 dana, još je to pre sitno da indetificiram 100%.
N.I.C.E.
rank2
Postovi: 39
Pridružen/a: 09.05.2010, 20:44
 pohvaljen: 4 puta

Re: (◡‿◡✿ Dream Herb's za poticanje snova

Post Postao/la N.I.C.E. »

Sta sadrzi Calea zacatechichi?I oprezno sa njom ona spada u one (date rape drugs).
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: (◡‿◡✿ Dream Herb's za poticanje snova

Post Postao/la Red »

Phytochemistry: C. zacatechichi contains sesquiterpene lactones: germacranolide, calaxin, ciliarin, caleicins, caleocromenes and several other chemical analoques. Analysis of the Calea's chemical composition has also shown that a psychoactive compound of unknown structure is present. The active constituents are watersoluble and might also dissolve in alcohol Flowers and eaves - (high quality)

I zbilja ne znam cemu napomena i upozorenje kada ova biljka nema efekta tokom dana vec samo utjece na snove. ako i daje neke efekte nakon ispijanja caja to je blago sedativno djelovanje, vrlo blago...

ne znam od kuda ti ta informacija? jel mi mozes dati link neki da to provjerim?
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
N.I.C.E.
rank2
Postovi: 39
Pridružen/a: 09.05.2010, 20:44
 pohvaljen: 4 puta

Re: (◡‿◡✿ Dream Herb's za poticanje snova

Post Postao/la N.I.C.E. »

Imao sam licno iskustvo.Njeni sedativni efekti su ekstremno jaki.Taj pocetak je nezamenljiv,mir,tisina,spokoj i neka vrsta srece i opijenosti.Sve postaje nebitno i pocinje prepustanje muzici, prici.Onda zvuci kao kroz tunel,stice se utisak da dolaze sa velike udaljenosti,a vidno polje se na specifican nacin zamuti i postane nekako isprekidano.Vec pola sata nakon uzimanja kad to sve uveliko deluje nastupa neodoljiva zelja za snom.Toj zelji je nemoguce odupreti se.Ja sam npr. u 13h otisao u krevet i pokrio se cebetom.Onda ide neki kao san gde ti zelis da zaspis ali nemozes jer ti lupa srce i osecas tezinu u stomaku.Tu se vide neke vizije ali preblage za moj ukus i kroz jedan sat otprilike covek se budi nervozan zatosto nemoze da zaspi(ni lepo da tripuje) i mamuran,zedan,posle cega sve polako prestaje u teskom mamurluku.Naravno u pitanju je veoma mala kolicina,jedan dz.Par puta sam se uradio i vise nemam zelju da to ponovim.Ortaci su me upozorili da bacim resto iz steka jer je neki zloupotrebljavaju i spada u D.R.D.(mislim da se tako pise)...
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: (◡‿◡✿ Dream Herb's za poticanje snova

Post Postao/la Red »

meni je zao, ali meni se cini da mozda imas neku drugu biljku.

citala sam okolo po forumima, sajtovima i drugim mjestima i zbilja nitko nista slicno nije napisao. Stovise, svi su vrlo nezadovoljni djelovanjem :D mnogi kazu da nisu imali uopce efekta ili malo...
a sve su to ljudi koji sami svoje uzgajaju pa mi nije jasno kako ti govoris o necemu sto je dalo tako jako iskustvo dok opet svugdje drugdje govore da je djelovanje zbilja blago.

stovise, kazu da je dream root jaci po djelovanju i da njega treba uzet vrlo malo...ali opet nikakvi slicni efekti nisu opisani.

koliko si siguran u to sto imas, da je upravo ova biljka? jel mogu znati od kuda si je nabavio? ovo me sada zanima vrlo, da ustanovimo o cemu se radi...

Kod: Označi sve

The human dose for divinatory purposes reported by the Chontal informant is a handful of the dried plant. 

A collection of interviews and written reports concerning the psychotropic effects of these preparations on 12 volunteers has been published. Free reports and direct questioning disclosed a discrete enhancement of all sensorial perceptions, an increase in imagery, mind thought discontinuity, void flux of ideas, and difficulties in retrieval. These effects were followed by somnolence and a short sleep during which lively dreams were reported by the majority of the volunteers. 

These results show that zacatechichi administrations appears to enhance the number and/or recollection of dreams during sleeping periods.
uvijek treba uzet faktor: Svaki covjek reagira drugacije...i biti uvijek oprezan sto trpamo u sebe :)

hvala na informaciji.
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Odgovori