Vještičja mast

Konzumacija, načini pripreme & primjene, ekstrakcije itd.
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Vještičja mast

Post Postao/la Red »

ČUVENI RECEPT OD VJEŠTICA, MAST OD VJEŠTICA (holl, heksen of vliegzalven)

slika

Ovo je recept za pravljenje vještičje masti, nudimo vam recept ali sa jasnim upozorenjem da ne snosimo nikakvu odgovornost ako budete imali teškoća ili bilo kakvih komplikacija ako se budete odlučili da sami pravite i probate ovu mast!

Ova mast se NE uzima oralno, maže se samo po vanjskim djelovima, ispod pazuha, sljepooćnice ili se sa klistirom unese u analni ili vaginalni kanal* (sa ovim oprezno)! Količina se odredjuje zavisno od broja članova koji žele probati ovu mast!

Za četiri osobe najbolje je spremiti jedan srednji lonac veličine 2 litra! Svi sastojci se prvo isitne i stave sa pola litre vode da se na laganoj vatri kuhaju nekoliko sati, redovito mješati, i po malo dodavati vode dok čitava smjesa ne postane gusta kao kaša!

Od svih navedenih sorti stavite po pola šake u lonac, a od jako otrovnih-smrtonosnih biljaka kao sto su Kukuta, Bunika i Pomocnica stavite samo po jedan komadić velićine nokta sa palca!

1. Acontium napellus, holl, Blauwe monnikskap,

2. Acorus calamus, srp, Iridjot, holl, Kalamus,

3. Atropa belladonna, srp, Velebilje, holl, Wolfskers,

4. Conium maculatum, srp, Kukuta, holl, Gevlekte scheerling,

5. Datura stramonium, srp, Tatula, holl, Doornappel,

6. Canabis sativa, srp, marihuana, holl, Hennep,

7. Hyoscyamus niger, srp, Bunika, holl, Bilzekruid,

8. Mandragora officinarum, holl, Alruin

9. Papaver somniferum, srp, Mak i turčinak, holl, Slaapbol,

10. Solanum nigrum, srp, Pomocnica, holl, Zwarte nachtschade,

11. Amanita muskaria, srp, Muhara, holl, Vliegenzwam,

12. Claviceps purpurea, srp, Kukolj, holl, Moederkoren,

13. Bufo bufo, srp, žaba gubavica ili krastača, holl, Gewone pad, (od ove žabe stavlja se samo osušena koža i glava izmljevena u prahu!)

14. Lytta vesicatoria, srp, Španjolska mušica, holl, Spaanse vlieg,

15. Salamandra salamandra, srp, Daždevnjak, holl, Vuursalamander, (od daždevnjaka stavlja se samo osušena koža izmljevena u prah!)

16. Na kraju se dodaje 200 grama ovnovskog loja i jedno komad izmljevenog jelenskog roga u prahu!

Zavisno od iskustva sa magičnim svetim biljkama i psihičke jačine učesnika, ne zaboravite da trip pod vještičjom masti traje od 5 do 20 sati!!


Ovo zbilja zvuci kao iz neke stare vještičje knjige, i definitivno ne planiram ici u lov na jelena i slicne stvari =))
ali morala sam ovo podjeliti sa vama, izgleda zanimljivo. kada citam sve ove biljke koje idu unutra mogu se samo zapitat Kako izgleda intoksikacija sa ovom masti!?... bolje ne saznat :D

Malo sam istrazivala po intenetu i naisla sam na neka zanimljiva iskustva. procitala sam da je jedan lik sa prijateljicom namazao sebi mast posred čela, tamo gdje bi bilo tkz "treće oko" (pa je naknadno saznao da bas tu NE treba stavljat mast). Iskustvo je bilo ovako- sjećanje ne postoji na cijelu vecer. kaze da se samo sjeca kako prica sa prijateljicom i nakon toga se budi :D presmjesno...

Ljudi... nemojte se igrat :o)
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: Vještičja mast

Post Postao/la HypnoToad »

Hahaha ajme ovo je pre strašno! Svi ti delirijanti i disocijativi na jednom mjestu... pa malo opijuma, THCa i bufotenina da se opustiš dok ti sve ovo ostalo siluje mozak i svijest... Sad me uopće više ne čudi kako su u ta davna vremena mislili da su demoni ušli u neke ljude, bilo koja od ovih biljaka zasebno te dovoljno izbaci, a sve na jdnom mjestu... Nemogu ni zamislit kako bi to izgledalo!
I ergot stavljaju unutra!!!
Nekeko mi izgleda da su šanse oko 50/50 da se preživi taj "trip", ali se istovremeno čini nekako zanimljivo! Delirijanti te bace u noćnu moru, muhara te odvede u svijet duhova, psihodelici ti potpuno izokrenu mozak, a opijum te natjera da uživaš u svemu tome! Genijalno! =))
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Vještičja mast

Post Postao/la Red »

=)) slazem se sa tobom Hypno, zanimljivo izgleda priprema i sadržaj, zanimljivo vrlo!

voljela bi pripremit tako neko zlo, vise iz znatiželje nego koristi, zbilja, pa tu mast ne bi ni taknula, jer kao sto kazes toliko je toga nafilano unutra da ne znam kako netko prezivi trip... @-)

kada malo razmislis, dovoljno je malo masnoće, i samo par ovih biljaka skuhat i imaš Zlo, ali ovo..hahaha pa to je zbilja ludilo 8-}

mene ovakve stvari zbilja zanimaju, ali dalje od toga ne idem..
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Hag.3N

Re: Vještičja mast

Post Postao/la Hag.3N »

hh.
nisam znao da toliko toga ide u vještičju mast.
:))

lijepo :)


nego, imao sam priliku radit nešto slično,
ali samo od bunika i ulja.

Bunike su bile prokuhane, da omekšaju i lakše puste aktivne tvari,.

Poslije je dodano malo biljnog ulja i masti,
da se sve lijepo upije i bude kruto nakon hlađenja.

Jedini efekt koji smo osjetili mi kušači ( mazali smo po slijepoočnicama i s untuarnje strane ruku)
su bili valovi topline....

Ugodno grijanje usred zime... :)
toliko toplo i ugodno da smo satima sjedili u kratkim rukavima,
a sve oko nas snijeggg :)
panketa
rank2
Postovi: 23
Pridružen/a: 24.03.2010, 08:37
 pohvaljen: 2 puta

Re: Vještičja mast

Post Postao/la panketa »

dobro da vatru niste ložili, kao neki za badnjak :D
Hag.3N

Re: Vještičja mast

Post Postao/la Hag.3N »

:p
hh

pa nema ničeg lošeg u loženju..još na Badnjak :)

hh

vjerujem da je i vama bilo toplo onda :))
panketa
rank2
Postovi: 23
Pridružen/a: 24.03.2010, 08:37
 pohvaljen: 2 puta

Re: Vještičja mast

Post Postao/la panketa »

mislia sam na onog našeg političara i jadnog mu prijatelja koji je izgorija :( oni su imali seansu sa bunikom uz vatru na badnjak :D
Pejoteros

Re: Vještičja mast

Post Postao/la Pejoteros »

Cak i kada bih uspeo da pribavim potrebne sastojke,sto je malo verovotno-koliko vremena je potrebno za skupljanje,pa treba imati citavu paletu vesticjih sastojaka,nemam pojma kada bi bio u poziciji to da probam,izgleda da je to samo za iskusne,mada mi golica mastu,hehe...mozda da postoje neka mesta kao iz davnih vremena na kojima se mogu nabaviti te stvari...ma sigurno ne postoji ili...znate za neko?
chehehe
rank1
Postovi: 9
Pridružen/a: 30.04.2010, 19:54

Re: Vještičja mast

Post Postao/la chehehe »

hmmm evo preplasio sam se citajuci sastojke...
Nadam se trip reportu u dogledno vrijeme .
Avatar
CAM
rank5
Postovi: 179
Pridružen/a: 21.03.2010, 10:43
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 10 puta

Re: Vještičja mast

Post Postao/la CAM »

ok, fuj, toliko aktikvnih satojaka na jednom mjestu , ajme majko ...blah nope...

meskalin, gljive, thc samo to ( maybe little opium) ....say no to drugs!!! [-(
Odgovori