Vještičja mast

Konzumacija, načini pripreme & primjene, ekstrakcije itd.
Avatar
Salvia Porobljena
rank1
Postovi: 5
Pridružen/a: 22.04.2017, 03:15
Ima zahvala: 2 puta
 pohvaljen: 1 put

Re: Vještičja mast

Post Postao/la Salvia Porobljena »

Pitanjce bi bilo, obzirom da je navedeni recept za četiri osobe, pretpostavljam da bi to trebalo isprobati u društvu s nekim?
Ne samo kao općeniti savjet da neke jače tvari iz prirode ne isprobavamo sami, bar ne prvi put, već, štajaznam, onako intuitivno, ovo me vuče kao nešto za grupu ljudi. Ne znam, pitam.

Definitivno ću jednom to isprobati pa javim iskustva :)
shroomko
rank14
Postovi: 776
Pridružen/a: 16.07.2012, 19:45
Ima zahvala: 138 puta
 pohvaljen: 207 puta

Re: Vještičja mast

Post Postao/la shroomko »

Ne moze se ovako ista znati analizirajuci pojedine sastojke o cijeloj kombinaciji.

Npr, cesnjak, luk, volova zuc i vino sami po sebi nisu bas veliki ubijaci bakterija, ali ako se sprave po srednje vjekovnom receptu ubijaju sve zivo, bolje nego danasnji antibiotici koji ne mogu ubiti tkz "superbakterije":

1,000-year-old onion and garlic eye remedy kills MRSA
http://www.bbc.com/news/uk-england-nott ... e-32117815

Tako da ne bi ja ovdje nista mijenjao, ili stavi sve i radi po recepturi ili nista.
Ali ja ovo ne bi ni probao, iako je moguce da je ova kombinacija sastojaka ustvari ljekovita, moguce i da je vrlo stetna.
Avatar
Salvia Porobljena
rank1
Postovi: 5
Pridružen/a: 22.04.2017, 03:15
Ima zahvala: 2 puta
 pohvaljen: 1 put

Re: Vještičja mast

Post Postao/la Salvia Porobljena »

Slažem se.

A na koju stranu ide, ljekovito ili štetno, mislim da je kao i s dosta drugih, ovisi o doziranju i s čime se kombinira.

Kad skuham, a neću skoro, napisat ću detaljan izvještaj budem li se sjećala ičega :D
Avatar
antoniopavaroti
rank14
Postovi: 847
Pridružen/a: 13.11.2013, 22:49
Ima zahvala: 358 puta
 pohvaljen: 338 puta

Re: Vještičja mast

Post Postao/la antoniopavaroti »

Salvia Porobljena je napisao/la:
HypnoToad je napisao/la:Samo stvarno neznam tko bi bio dovoljno lud i suicidalan da to svojevoljno uzme?
Ja @-) :lovee:

Zbilja, ali trenutno niti imam išta od navedenih biljaka, a i malo sam hm, pa žao mi daždevdnjaka,
Sumnjam da se ti sastojci mogu sad nabaviti jer nije sezona tih biljaka ..a u biljnim ljekarnama ne vjerujem da možeš kupiti recimo ..daturu ..ili velebilje a ako i ima onda su to vjerojatno već gotove tinkture i pripravci razblaženi alkoholom itd.
Onaj koji se zaista želi time baviti mora imati jasnu predodžbu i čistu namjeru zašto to čini ...to je osnov i kasnijeg djelovanja masti .
Prema tome, psihička i psihološka ozbiljnost u kombinaciji sa velikom dozom vjerovanja u magiju i sa još većom dozom poznavanja rituala i principa djelovanja iste a napose bogat praktični rad i iskustvo .

Bavio sam se dugo vremena sličnim stvarima i one nisu za nikakve zajebanciju ili tripanje a ponajmanje zabavu adolescenata ....
Godine i godine potrebne su zajedno sa žarom i ljubavi prema nadnaravnom , makar nadnaravno ne postoji , da bi se nešto suvislo postiglo u magiji . Mada magija nedvosmisleno djeluje i mada ima niz objašnjenja kako se ti fenomeni ispoljavaju ...od uzroka do posljedica ..ja osobno nisam uspio shvatiti kako i na kojem principu ona , magija , djeluje.

Ako si spreman da dobiješ moć i ako si pažljiv i ne dopustiš da te ta moć prevari i ako si uopće pozvan u svjet čudnog i snažnog moraš sistematski , pažljivo i taktički da se pripremiš jer je magijski ples uvjek po žici smrti ili života a samo tvoja vlastita senzualnost , znanje i poštovanje svega onoga sa čim češ se susretati na tom putu može da ti omogući nevjerojatne poduhvate i šansu da ostaneš živ i nadasve normalan...

Nekada , nekada davno ljudi su imali više vremena za sebe i za mistično a vjerovanje u magiju je bilo ogromno , a to je osnov , osim toga puno se lakše dolazilo i do biljaka i ostalih sastojaka . Mada nisam uvjeren da je potreban davždenjak ili krastača što se tiće kemijskog djelovanja same vještičje masti a i nemoguće ih je uloviti , bar je meni to bilo teško i to još prije par desetaka godina.
Dakle , osnova su biljke , manje više one koje su i nabrojane u tom receptu ,opet ..može i bez nekih od gore navedenih . Velebilje , datura i bunika su osnov + mast kao podloga ..

Buduči se nanose samo utrljavanjem u kožu djelovanje nije naročito opasno , ipak treba eksperimentirati ,koje djelove tjela mazati da bi se dobio uvid u količinu koja će djelovati jer ista količina i mjesta utrljavanja ne djeluju na svakog jednako . Pravi rezultati , ipak se postižu kombinacijom oralnog konzumiranja , recimo dature i gljiva i mazanjem tjela mašću .

Postavlja se pitanje i da li je potrebna metla..čuvena metla na kojoj se..leti. Da , potrebna je i to nužno ..a prije korištenja drška metle se namaže sa tom mašču , skinu se gačice da drška ima doticaj na erogene zone i vuallaa...leti leti...i čvrsto se drži za metlu.
Metlu si svaki treba napraviti sam , to nije metla od sirka . Držalo , štil metle mora biti visine korisnika , dakle onoliko kolko si visok treba i da je dugačka drška a ona mora biti debela poput zglobne kosti .Najbolje je drvo od gloga , mada je i hrast dobar . Donji dio metle , radi se od ljeskove šibe koja treba biti dugačka za dužinu ruke od ramena do prstiju a mora ih biti dvostruki broj godina koliko ima vlasnik metle . Svake godine kako stariš dodaješ dvije ljeskove šibe . Kod metle je važno da se šiba veže oko drške kanapom od prave kudelje a veoma je poželjno da u taj kanap bude upredena kosa od konjske grive i repa..To su najbolje metle
Mast se kuha samo za noči punog mjeseca a i metla se veže isto tako a ako imaš sreće da to bude mladi petak i još puni mjesec onda si osvojio bingo.
No , najprije moraš večinu tih biljaka sam posaditi od dature do belladone i ostalo i pričekati da narastu ... da budu upotrebljive .Neke biljke možeš i kupiti , nabaviti . Na taj češ način imati svoje bilje koje češ voljeti i njegovati a ono te za uzvrat neće iznevjeriti kad ti bude gusto a bit če ti itekeko dosta puta.Svinjski drekeci i ostale bedastoče ne idu u mast...

Eto , mada će se netko upitati šta je meni da odajem ovakve stvari i dovodim u potencijalnu opasnost jadničke i zabludjele ovčice koje maštaju o sili ,ja sam ipak siguran da priče o magiji i moći ,a napose njezino korištenje ne zavise od mojih uputa ni savjeta ,niti od bezbrojne literature, nego samo od jedne stvari , a to je vlastita energetska unutrašnja snaga , naboj , ekspanzija sile koju samo kroz znanje i iskustvo treba znati usmjeriti i ovladati s njom.
Takvih je ljudi veoma , veoma malo , mada nam naš ego laže da smo baš mi upravo ti i takvi ..spremni na sve i svašta ,snažni i prepuni sposobnost, a kad krenu samo da nabave biljke nailaze na " nepremostive" zapreke u realizaciji svog nauma pa jedino uspjevaju naći bezbroj izgovora..
Onima koji ipak uspiju nepokolebljivo u svojoj namjeri da se uzdignu i savladaju put ka magiji i nadasve opstanu ..želim svaku sreću
" Ako želiš pobjediti ..ne smiješ izgubiti"
Odgovori