Lion's tail

Svaka biljka, svoja priča. Upoznajte magične biljke i način na koji ih možete uzgojiti.
Avatar
Malbasha
rank6
Postovi: 243
Pridružen/a: 21.03.2010, 23:49
Ima zahvala: 13 puta
 pohvaljen: 16 puta

Re: Lion s tail

Post Postao/la Malbasha »

ebay majka, na onoj southamerican mi je stavilo dostavu 7$.. nakraju sam narucio Leonotis Nepetifolia Wild / KLIP DAGGA 20 FRESH SEEDS, 2 komada, sa ebaya.. svaki po 2$ i shiping 2$.. :) valjda ce stić
Avatar
Fig
rank9
Postovi: 377
Pridružen/a: 21.11.2010, 23:53
Ima zahvala: 48 puta
 pohvaljen: 112 puta

Re: Lion s tail

Post Postao/la Fig »

ma valjda oće.. evo ja sam isto sa ebaya naručio rep za ovako nešto povoljno kao i ti... također sam kod istog lika našao i indijanski duhan dost povoljno... samo što sam se malo zajebo kod tog, ali možda se i lik zajebo jer ima dva shipmenta... naime, za sedam dolara 500 sjemena šalje posvuda, dok ovo što sam naručio paket od 50 sjemena šalje navodno samo unutar SAD-a... poslao sam mu poruku pa ću vidjet šta će odgovorit u vezi toga :)
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: Lion s tail

Post Postao/la HypnoToad »

E dečki, kad vam stignu te sjemenke, molim vas sjetite se mene! :))
Dogovorimo bilo kakav trejd, pare, nije uopće problem. Ali naravno samo ako mislite da imate viška sjemenki, da nećete sve posijat.
Baš mi nekako fali taj gušt da nešto zamotam i zapalim povremeno, a prestao sam pušit i travu i duhan, tako da mi se i Leonotis i Lobelia čine kao odlični kandidati.
Fig, to se radi baš o Lobelia inflata?
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
Avatar
Fig
rank9
Postovi: 377
Pridružen/a: 21.11.2010, 23:53
Ima zahvala: 48 puta
 pohvaljen: 112 puta

Re: Lion s tail

Post Postao/la Fig »

yep, evo baš mi je odgovorio jučer čovjek i kaže da se zeznuo oko pisanja shipmenta, tako da je sve kul -> http://cgi.ebay.com/Lobelia-Inflata-Ind ... 2eb38e2929

nadam se da ne bi trebalo proć dugo vremena da stigne.. onda vam prosljeđujem dalje ;)
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Lion s tail

Post Postao/la Red »

FSR ima nesto Leonotis nepetifolia (Klip Dagga) na stanju, bacite oko :ymsmug:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
(:LoveSexDrugs:)
rank3
Postovi: 79
Pridružen/a: 31.08.2010, 13:34
 pohvaljen: 3 puta

Re: Lion s tail

Post Postao/la (:LoveSexDrugs:) »

Ja sam prosle godine uzgojio Lions tail ... ni cvijetao i lisce ni imalo nekih primjetnih efekata (ni cvijetao pa sam pusio lisce tako da to moze biti razlog)... ove godine cu pokusat sa Klip daggom i nadam se boljim rezultatima. Makar mi je s ovim glavni cilj ko i sa jos par biljaka dobit nesto za mixat sa ganjom umjesto duhana.
Avatar
Malbasha
rank6
Postovi: 243
Pridružen/a: 21.03.2010, 23:49
Ima zahvala: 13 puta
 pohvaljen: 16 puta

Re: Lion s tail

Post Postao/la Malbasha »

ljudi ljudi stigla mi je Nepetifolia :) 2 male kesice svaka po "20" sjemenki
evo kako izgleda
slika
meni se cini da ima tu sjemena i svaceg ostalog, neko smrvljeno granje

idem stavit 2-3 odma u vrt...ili je bolje da naraste u pitaru pa kasnje da presadim?
kolko duboko u zemlji treba bit sjeme?
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Lion s tail

Post Postao/la Red »

suha biljna masa, nakon susenja, nista bitno ;)

mozes odmah u vrt na odgovarajuce suncano mjesto, sjeme, kao i inace, do 1 cm u zemlju. posijaj po povrsini i prekrij sa zemljom i dobro zalij. mozes i u pitar, ali ako mislis kasnije ionako presadivati vani, na isto ti dode.
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Malbasha
rank6
Postovi: 243
Pridružen/a: 21.03.2010, 23:49
Ima zahvala: 13 puta
 pohvaljen: 16 puta

Re: Lion s tail

Post Postao/la Malbasha »

fig, hipno, kako napraduje?
ja sam posadio 2 pitara i u vrt prije 4 tjedna i nista, onda opet 1 novi i 1 figovog indijskog duvana prije tjedan i pol-dva i iz tog jos nista :( neznam sta je, jel vama uspjela koja da makar znam ako je do sjemena
Avatar
Fig
rank9
Postovi: 377
Pridružen/a: 21.11.2010, 23:53
Ima zahvala: 48 puta
 pohvaljen: 112 puta

Re: Lion s tail

Post Postao/la Fig »

hej, ja nisam ništa sadio trenutno već samo sačuvao sjeme za dogodine ili neku kasniju sadnju. al tužno pročitat da ti još ništa nije niknulo. ne znam, možda bi im pomoglo da si ih prvo stavio na vlažnu podlogu da isklijaju pa posadio, moguće da su možda preduboko, ne bih znao.. možda se već nešto probije :-??

mislim da je hipno isto posadio kad i ti pa će moć nešto više reć ako je do sjemena.
Odgovori