Hawaiian Baby Woodrose

Svaka biljka, svoja priča. Upoznajte magične biljke i način na koji ih možete uzgojiti.
Avatar
wizard.hannah
rank6
Postovi: 216
Pridružen/a: 19.01.2011, 21:38
Ima zahvala: 35 puta
 pohvaljen: 16 puta

Re: Hawaiian Baby Woodrose

Post Postao/la wizard.hannah »

Tog se i bojim...foruma...rasprava...mislio sam imaš li link baš za tu specifičnu HBW...ako ne nema veze.
Pročitaj trip report Amanita muscaria-from celestial into abyss
You're traveling through another dimension, a dimension not only of sight and sound but of mind; a journey into a wondrous land whose boundaries are that of imagination. That's the signpost up ahead — your next stop, the Twilight Zone.
Proximus
rank4
Postovi: 138
Pridružen/a: 06.02.2011, 16:11
Ima zahvala: 9 puta
 pohvaljen: 51 put

Re: Hawaiian Baby Woodrose

Post Postao/la Proximus »

Imao sam i probao osobno ghana sjeme ako ti to ista znaci ;) Ne radi.
Ohmu, go back to the Forest. This is not your world.

After silence, that which comes nearest to expressing the inexpressible is music.
~Aldous Huxley
Avatar
wizard.hannah
rank6
Postovi: 216
Pridružen/a: 19.01.2011, 21:38
Ima zahvala: 35 puta
 pohvaljen: 16 puta

Re: Hawaiian Baby Woodrose

Post Postao/la wizard.hannah »

Proximus je napisao/la:Imao sam i probao osobno ghana sjeme ako ti to ista znaci ;) Ne radi.
Budem prošnjofo danas...da vidim...pročitaj novi post by me
http://themajka.com/amanita-muscaria-fr ... -t674.html
You're traveling through another dimension, a dimension not only of sight and sound but of mind; a journey into a wondrous land whose boundaries are that of imagination. That's the signpost up ahead — your next stop, the Twilight Zone.
Makineton
rank2
Postovi: 11
Pridružen/a: 05.11.2011, 13:19
Ima zahvala: 2 puta
 pohvaljen: 1 put

Re: Hawaiian Baby Woodrose

Post Postao/la Makineton »

Prije nekih 10 min mi je postar pozvonio na vrata i donio male bebe HBW oko 300 ja mislim koje sm narucio 3 sedmice prije oko 55$ bez dostave, na brzinu sam nesto lagano pojeo i evo sad posto sam nestrpljiv sam pojeo 13, nekako mi fin broj. Citao sam da su doze oko 6-7 ali imam iskustva sa ppsihodelicima tako da sad nestrpljivo cekam znam da moze potrajat i do 3 sata, al zato vrijeme cu se zabavit, pravljenjem extracta i tako to..
Promjena dolazi iznutra.
dr.manijak
rank14
Postovi: 1432
Pridružen/a: 05.04.2010, 22:15
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 232 puta

Re: Hawaiian Baby Woodrose

Post Postao/la dr.manijak »

Super, odakle si narucio?
Da li biste radije bili zabrinuti genije ili vesela budala?
Makineton
rank2
Postovi: 11
Pridružen/a: 05.11.2011, 13:19
Ima zahvala: 2 puta
 pohvaljen: 1 put

Re: Hawaiian Baby Woodrose

Post Postao/la Makineton »

Hmmm haman sam ja unikat, nije neka posebna furka par flasheva je bilo al nista vrijedno spomena, moracu extract startovat..

A narucio sam preko BBB ustvari kod njih je ilegalno pa su me preusmjerili na http://www.plantdyes.net i doslo je za 3 sedmice, al evo zadnjih 10-ak dana ne mogu da otvorim stranicu :(
Promjena dolazi iznutra.
Makineton
rank2
Postovi: 11
Pridružen/a: 05.11.2011, 13:19
Ima zahvala: 2 puta
 pohvaljen: 1 put

Re: Hawaiian Baby Woodrose

Post Postao/la Makineton »

10 sjemenki je definitivno puno za prvi put, sinoc sam unakazio 2 druga, ja sam takodje se pojaco sa salviom i samo sam lezo i smijo im se :))
Promjena dolazi iznutra.
Avatar
Frenzy
rank6
Postovi: 224
Pridružen/a: 21.03.2010, 16:57
Ima zahvala: 17 puta
 pohvaljen: 31 put

Re: Hawaiian Baby Woodrose

Post Postao/la Frenzy »

Na koji način dobiti najpotentniji rezultat iz sjemenki? Tj kako je najlakše jednog dana napraviti ekstrakt?
Misli se čiste dok je svijet u magli, koraci su lagani...
Avatar
Anubis
rank2
Postovi: 28
Pridružen/a: 27.09.2010, 15:48
Ima zahvala: 4 puta
 pohvaljen: 3 puta

Re: Hawaiian Baby Woodrose

Post Postao/la Anubis »

Jako puno ovisi koliko su sjemenke svježe, jer 10 svježih sjemenki "jede malu djecu". U moja oba iskustva od 7kom, svima od prisutnih je nakon konzumacije bila neizmjerna muka, koja je često popraćena (samoiniciranim) povraćanjem, nakon čega bi uslijedili sati intenzivnog tripanja i intenzivnih audio-vizualnih halucinacija.
Glede načina kako ih konzumirati; za početak mogu reći kako NE, površno smrvljene sjemenke samo povećavaju osjećaj mučnine, mrvljenje kamenom, ili mužarom nije učinkovita metoda.

kopi/pejst newslettera sa shamanicextracts-a o konzumacji HBWR-a

Use the following method. No nausea! Super hard tripping, with fast kick in and very long peak. Personally, I will never dose HBWR any other way.

1) Peel the fuzzy outer covering off of your seeds.
2) Grind in a coffee grinder into a fine powder.
3) Let soak in a few tablespoons of pure lime juice for 30 minutes in a decent sized drinking glass, mixing every 10 minutes.
4) After 30 minutes, mix the lime juice with a good amount of orange juice.
5) The last mouthful will be a lot of the hard, ground up powder. You can opt to chew it, but none of us did, we all chugged it, and tripped fine.

Within 20 minutes, you'll begin to feel the onset of the trip. It'll come on hard, and you'll be already be tripping before the nausea has a chance to kick in.
Avatar
saputnik
rank2
Postovi: 27
Pridružen/a: 12.04.2010, 20:36

Re: Hawaiian Baby Woodrose

Post Postao/la saputnik »

zna li tko kako ide sa naručivanjem sjemenja izvana poštom?
ako se ne varam iz EU se može bez problema bilo koja (legalna) sjemenja naručivat, jel?

a ako se naručuje van EU onda carina može oduzet / poslat na testiranje?

našao sam na njemačkom ebayu solidnu ponudu: 10 sjemenki HBW = €2.51 + shipping €2.00 LINK
Odgovori